Jump to content
Mira

Rukye ve Tedavi Bölümü Hakkında Soru ve Yardım İstekleri

Recommended Posts

ALLAH'a şükürler olsun yüzümde değilde karnım ve kollarımda çıktı.bende bugün öğrendim ne olduğunu merhem losyon verdi 1-1,5 aya geçer dedi...Umarım geçer... sen hiç bişey kullanmadın mı yüzünün neresinde idi yayılmadımı???

doktor bişey verse kullanacaktım ama hiç bişey kullanmadım. benim boynumda kırmızı kırımızı çıktı alerji sandım başta. kaşıntı falan yoktu ama bunaldığımda diken gibi batardı. alerji diye gittim rosesea çıktı :)

yüzümde sadece kuruluk vardı. pul pul döküldü.

Guest rukye kur'an

selamünaleyküm,

5 tane cocugumuz vefat etti. 2tanesi 19 aylikken 2 tanesi dogduktan s0nra 6 ay 1 taneside karnimda vefat etti. tibben bir cözüm bulunamadi. cocuklarimiz normal olarak dünyaya geliyor 3-4 ay sonra sanki baska bir dünyada imis gibi algisi azaliyor. aglamayi birakiyor 5-7 ay arasi herhangi bir nedenle mesala ateslenme, kusma gibi hastaneye gidiyoruz böylece basliyor. nefes alamama morarma , nöbet, gibi seyler oluyor. cocuklarim hasta olacaginda, öleceginde korkulu rüyalar görüyotum. hocalar ümmü sübya, tibirga, *** boguyor dendi neoldugunu anlayamadik. boy hamaili ,boymuskasi ümmü sübyan duasi vesaire yazilacak dendi . tamanlamiyla yazan birini bulamadik. allah rizasi icin bu konuda bilgisi olanlar yardim edin.

--- Sonraki mesaj ---

çocuklarınızın belirli dönemlerde ölmesinin sebebi allah bilir ama cinlerin musallatından kaynaklanan bir durumdur v bu da büyük ihtimal büyü sebebiyle musallat olan cinlerin işidir. şafi olan allah şifasını indirmediği hastalığıda indirmemiştir. bu konuda bana ulaşabilirsiniz.

--- Sonraki mesaj ---

konunun başında arkadaşım verdiği duaya gelince. bilmem kaçtane sad harfi okunması durumu kur'an ve sünnette hiç bir dayanağı olmayan bir ameldir. bu tür dualar genel itibari ile büyücülerin insanlara okuttukları süfli ruhları harekete geçiren sözlerden ibarettir. verilen bu sayılı harflerin zikri cinlerin büyüklerinden bazılarının size etki etmesini sağlar. şikayetiniz bir müddet azalsada daha şiddetli şikayetlerle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Vücuttaki kıkırdakların erimesi için bir dua varmı tedavi cevap vermiyor?

Size bişey sormak istiyorum ben erkeğim sevdiğim kıza söyledim sevdiğimi olmaz dedi ama ikimizinde samimi arkadaşı var ona sordum o da seni seviyo dedi ben ne zaman bi kıza yaklaşmaya çalışsam gönlü olsa bile bir şekilde işim olmuyor, bu sefer olmaması mucize gibiydi yani, bir de kız arkadaşım yok nerdeyse hiç yok kızlara yaklaşmak -arkadaşça bile olsa- istesem sanki bişey beni engelliyomuş gibi ,vücudumda seğirme denilen titremeler çok sık oluyor ,peri musallatından şüpheleniyorum rica etsem bilginiz varsa bu konuda bişey söyleyebilir misiniz? Bilgisi olan arkadaşlar ALLAH rızası için

Size bişey sormak istiyorum ben erkeğim sevdiğim kıza söyledim sevdiğimi olmaz dedi ama ikimizinde samimi arkadaşı var ona sordum o da seni seviyo dedi ben ne zaman bi kıza yaklaşmaya çalışsam gönlü olsa bile bir şekilde işim olmuyor, bu sefer olmaması mucize gibiydi yani, bir de kız arkadaşım yok nerdeyse hiç yok kızlara yaklaşmak -arkadaşça bile olsa- istesem sanki bişey beni engelliyomuş gibi ,vücudumda seğirme denilen titremeler çok sık oluyor ,peri musallatından şüpheleniyorum rica etsem bilginiz varsa bu konuda bişey söyleyebilir misiniz? Bilgisi olan arkadaşlar ALLAH rızası için

peri musallatınıda ilk kez duydum bu vücudunun titremesi kalbinin heyecandan atmasıdan olmasın?

peri musallatınıda ilk kez duydum bu vücudunun titremesi kalbinin heyecandan atmasıdan olmasın?

valla hocam çarpıntı var bende biraz açıkçası ama bu kadar uzun süre devam eden titremelere yol açabilmesi mümkün değil bence ,ayrıca peri dediysem cinlerin dişi olanına peri denir bazı yerlerde genel kabul görmese de.

oğlumun yüzünde çoğalan benler için dua istiyorum arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim ve bu benler güneşde çoğalıyo

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...