Jump to content
Guest Ervah-ı ardıye

Ağız Bağı İçin

Recommended Posts

Bir yakınımın mahkemesi vardı,karşı taraf,dudaklarını oynatarak durmadan birşeyler okuyormuş,hakim o kişiyi haklı bulmuş,acaba ne okuyordu,sizin verdiğinizi okumuş olabilirmi?

şu forumda ne çok şey ögrendim üye oldum olalı. daha önce verilmişti bende denemiştim. telefonda beni kırık kemiklerle hatıra yapmaya gelecegini söyleyen birine (korkudan degil denemek amacıyla) yapmıştım. buluştugumuzda sen de haklısın bakış açına kızmıyorum aslında demişti :)

• Like 1

şu forumda ne çok şey ögrendim üye oldum olalı. daha önce verilmişti bende denemiştim. telefonda beni kırık kemiklerle hatıra yapmaya gelecegini söyleyen birine (korkudan degil denemek amacıyla) yapmıştım. buluştugumuzda sen de haklısın bakış açına kızmıyorum aslında demişti :)

Buluşmaya giderkenmi okudun 1.sayfadaki uygulamayı?

iyi bari yüze göze üfleme yok...daha önce verilen üfürmelilerden hiç yapamadım vallahi..

tam okuyorum,pat bir soru hadiiii konuşmak zorunda kalıyom...gibi:D

hay allah kimde denesem acaba:cool:

önce ayetel kürsi okunur sonra;

ya hayyü ya kayyum ya bedias semavatı vel ardı ya zel celali vel ikram

bu ayeti kerimenin hakkı ve hürmeti için ve bunda bulunan büyük isimler hakkı için bu zalimin ağzını gemle dilini konuşamaz hale getir ,taki hayır ile konuşabilsin yada hayır için susmuş olsun...ey filan kişi hayrın iki gözün arasında şerrin iki ayağın altındadır denilerek gidilir .

ALLAH razı olsunn........:D

bi daha sorayım,telefondaki kişi için okuyabilir miyiz Ervah-ı ardiye kardeşim?Allah razı olsun...

evet kardeşlerim bu önemli formülü sizin için veriyorum.ağız bağı için,yanına gidilecek zalim yada dedikoducu birisi için;

önce ayetel kürsi okunur sonra;

ya hayyü ya kayyum ya bedias semavatı vel ardı ya zel celali vel ikram

bu ayeti kerimenin hakkı ve hürmeti için ve bunda bulunan büyük isimler hakkı için bu zalimin ağzını gemle dilini konuşamaz hale getir ,taki hayır ile konuşabilsin yada hayır için susmuş olsun...ey filan kişi hayrın iki gözün arasında şerrin iki ayağın altındadır denilerek gidilir .

Allaha emanet olun... kaynak;efsuncu hoca :D

Allah C.C. Razı Olsun

Kendisinden birşey istiyeceğimiz kişi için de okunur mu? Kalp yumuşatmak, kabul ettirmek için vs etkili olur mu?

İtiraz etmeye dili bağlansın, itiraz edemesin, kabul etsin :)

Guest Ervah-ı ardıye
Allah C.C. Razı Olsun

Kendisinden birşey istiyeceğimiz kişi için de okunur mu? Kalp yumuşatmak, kabul ettirmek için vs etkili olur mu?

İtiraz etmeye dili bağlansın, itiraz edemesin, kabul etsin :)

kardeşim bunun amacı farklıdır.dediklerin içinde özelliği olan formüller vardır inşallah ... zamanı gelince onlarıda paylaşırız...