Jump to content
Guest Ervah-ı ardıye

Ağız Bağı İçin

Recommended Posts

yanına gitmeden okuyabilirmiyiz acaba o kişi uzakta ise

Evet bunun cevabını bende merak ediyorum.Öğrenebilirmiyiz bunu Ervah-ı ardıye ?

Guest Ervah-ı ardıye

evet okunur... sıkıntı olmaz kardeşlerim....

kardeşim telefonda denemedim yalan konuşmayım.telefonda konuşmak için ikna tılsımı ve muhabbet tılsımları var.onlardan yazılır kişiler dediğinizden çıkmazlar inşallah....

duada ısrarcı olmak gibi soruda da ısrarcı olmak gerekiyor :) Allah razı olsun

zararsiz bir uygulama ne guzel iste dedikoducularin agzini kapatmalari icind eokunsa olur maksat hayir ole konusacakalr konussunlar demi zaten emeginize saglik

Guest Ervah-ı ardıye
kardeşim telefonda denemedim yalan konuşmayım.telefonda konuşmak için ikna tılsımı ve muhabbet tılsımları var.onlardan yazılır kişiler dediğinizden çıkmazlar inşallah....

duada ısrarcı olmak gibi soruda da ısrarcı olmak gerekiyor :) Allah razı olsun

ısrarcı olmaya gerek yok kardeşim.bana isteyen ulaşıyor Allahın izni ile.sizde ulaşın :) Allah sizdende razı olsun...

--- Sonraki mesaj ---

Allah sizlerden razı olsun... kullanıp sonuç aldıysanız ne mutlu bana ...

bu bende işe yaramadı ne yazıkki,belki de ben beceremedim:confused:

bu bende işe yaramadı ne yazıkki,belki de ben beceremedim:confused:

kimin agzini baglican kiz :)

• Like 1

kimin agzini baglican kiz :)

:D...düşündüğün gibi değil

kışın verdiğim bir tatil sözü vardı (mış9_9 unutmuşum) şu an tutamayacağımı söylerken lazımdı...okudum ama düşündüğüm gibi olmadı işte küstü bana...işte bu yüzden kimseye söz vermek istemiyorum...ısrar ediyolar sonra da suçlu ben of aman ya batsın bu dünya bitsin bu rüya napim

• Like 1

Dikkatle okuyun ve bana akıl verin lütfen

Sevdiğim bir arkadaşım var. Önceleri arkadaş gurubumun akrabası olduğu için yüzeysel tanışıklığım vardı. Ben onu iyi bi kız kendi halinde diye tanımlardım. 5 6 aydır ise gece gündüz beraber olduk samimiyetimiz arttı ve her geçen gün onu daha yakından tanıdım. Sonunda karar verdim ki ben kötü insan yoktur şartlar insanlara kötü olmayı yaşatır diyenlerdendim. Evet karar verdim bu arkadaşım dünya da karşınıza çıkabilecek en bencil en kötü kalpli kötü niyetli ve işi olmayan insana zerre faydası dokunmayacak hatta işi olmayana selam vermeyen biri :confused: Etrafındakileri bi güzel kullanan işini gördüren sonra da ne minnet ne teşekkür e gerek görmeyen biri. Diyeceksiniz ki niye devam ediyosun. Bana her zaman mahkum olduğu için kuyumu kazamayacağını biliyorum. Yalanım yok ağzına verdiğim bi açığım yok bana ne zararı dokunacak. ( Kızına geceleri ben bakıyorum beni kızdırmayı göze alamaz :derisive:)

Neyse çok fazla ayrıntıya girmeden Kayın validesini istemiyor. Hafta içi işte olunca çağırıyor evdeyse kocasına söylüyor ben yarın evdeyim annen gitsin diyor. kocasıda sen git ablamlara .... yarın evde diyor. Kadıncağız üzülüyor ama ne yapsın garip gidiyor. Kızında da damat istemiyor. O kadar üzülüyorum ki çubuklanmış kedi gibi ordan oraya atılıyor. Gidecek Bulgaristanda ki evi dışında hiç bir yeri yok çocuklarından başka arkadaşımın kocası büyülü gibi kadın ne derse onu yapıyor. Akşam işten gelince 2 tabak 3 bardak için kocasına söylüyor kocasıda annesini azarlıyor. Yatmacan orda dana gibi denir mi ya bi anneye. Hiç kalkmadan yatsın isterse. Bir gün günah a giriyosun eski düşmanlık eskide kalır ilk zaman seni istememiş sonra sesi çıkmamış yazık kocanın annesi sonuçta hakkı var dedim. Bi şarladı üstüme benim dilim tutuldu :rofl: Allah dedim şimdi bitane çakçak heralde hırsını alamayıp :D ama neyse sustu bende kuyruğumu alıp döndüm geri :rofl: Şimdi bu duaları bu arkadaşım için yapsak kayınvalidesine iyi davranırmı acaba. Kaynanası da çocukluk arkadaşımın halası ellerinde büyüdük yani o yüzden kıyamıyorum. Ne düşünüyorsunuz ya da başka bi dua yapılır mı büyü olmasın da . ?

• Like 1