Jump to content
nartnmerd

Pc me Virus Bulaşmış Net Bağlantısı Kuramıyorum .....Yardımmm...!!!!!!!

Recommended Posts

arkadaşlar pc mde virus var....securiy tool diye bi uyarı sayfası açılıyor....kredi kartı nosu finlan istiyor etkinleştirilmesi lazım diyor ..Eğer virusu temizlemezseniz net e giremezsiniz veri kaybı oluşur ağdaki pc lere bulaşır diyoo ...

yardımmmmmmm

Ben pc'den annamam ama kredi kartı filan diyince bitlendim bu bi bubi tuzağı olabilir acele etme bi akıl veren çıkar şimdi :thumbsup:

bilgisayarınızı kapatın ve tekrar acın. acar açmaz sürekli F8 tuşuna basın önünüze siyah bir sayfa gelecek. orada windowsu güvenli kipte açın tercihini seçin. windows açılacaktır ama masaüstünde 4 köşesindede güvenli kip yazacaktır. sonra virüs temizleme programınızı çalıştırın ve virüsü temizleyin. sonra bilgisayarı kapatıp yeniden acın ve yine F8 tuşuna sürekli basın önünüze gelen sayfada windowsu normal acın tercihini secin ve bu dertten kurtulun

bilgisayarınızı kapatın ve tekrar acın. acar açmaz sürekli F8 tuşuna basın önünüze siyah bir sayfa gelecek. orada windowsu güvenli kipte açın tercihini seçin. windows açılacaktır ama masaüstünde 4 köşesindede güvenli kip yazacaktır. sonra virüs temizleme programınızı çalıştırın ve virüsü temizleyin. sonra bilgisayarı kapatıp yeniden acın ve yine F8 tuşuna sürekli basın önünüze gelen sayfada windowsu normal acın tercihini secin ve bu dertten kurtulun

tşk ederim bi deneyeyim ama net bağlantısı kesiliyo zaman zamn egğer kapatıp açamazsam anlayınki var bir sakat durum ...ya bismillah

bu yaptığımız işlem sayesinde hiçbir yere girmeden yani bilgisayarınıza daha dağılmadan kontrol altına alınmasını sağlıyoruz bu yazdıklarımı aynen not alın sonra işlem sırasını karıştırısanız yapamazsınız

canım ya yaptım ama uyarılar yine çıkıyooooooo

bide şöyle yazıyoo

jucheck exe'e Exploit HTML Asciie.virüsü bulaşmış.bu virus solucan uzak ana pc ye bağlanmak için jucheck.exe kullanmak üzere kredi kartı verilerini göndermeye çalışıyo

ben kredi kartı bilgisi filan vermedim nedir bu yaaaaa

anlamıyorum ...Valla ağlamak üzere geldim .....Anlayan yokmu arkadaşlar nedir bu merettttt

eğer işiniz yoksa bilgisayarı kapatın sabah 10 gibi tekrar burdan irtibat kuralım işin uzmanı bir arkadaşla sizi görüştüreyim

Guest ViNCiT

vincitle baglan hayataaaa :D saka bı yana nıye wındowscu bu herkes ya lınux kullanın no vırus no antıvırus ; )

IEMonster casus yazılımı bulundu.bu yazılım intermnet,mozilla,firefox outlook ve diğer program şifrelerini çalmaya çalışıuyyor..Securty tool ile bu tehdidi silmek için buraya tıklayın

diyede sağ alt köçede uyarı çıkmaya başladı...

ne olur yaaa bilen yokmu????

--- Sonraki mesaj ---

eğer işiniz yoksa bilgisayarı kapatın sabah 10 gibi tekrar burdan irtibat kuralım işin uzmanı bir arkadaşla sizi görüştüreyim

midyat bve kefenin cebine msj attım amaonline değiller sanırım tamam yarın ilk işim bu konuya bakmak olacak ...inş. geç kalmayız

canım ilgine teşekkür ederim

--- Sonraki mesaj ---

vincitle baglan hayataaaa :D saka bı yana nıye wındowscu bu herkes ya lınux kullanın no vırus no antıvırus ; )

Eğlence bölümü başlıkları kopcaman harflerle yazıyor vincit....

Gözlüğünü yanında bulundur istersen ...canım burnumda zaten....Kendine başka dalga bul