Jump to content
nartnmerd

Pc me Virus Bulaşmış Net Bağlantısı Kuramıyorum .....Yardımmm...!!!!!!!

Recommended Posts

Guest ViNCiT
IEMonster casus yazılımı bulundu.bu yazılım intermnet,mozilla,firefox outlook ve diğer program şifrelerini çalmaya çalışıuyyor..Securty tool ile bu tehdidi silmek için buraya tıklayın

diyede sağ alt köçede uyarı çıkmaya başladı...

ne olur yaaa bilen yokmu????

--- Sonraki mesaj ---

midyat bve kefenin cebine msj attım amaonline değiller sanırım tamam yarın ilk işim bu konuya bakmak olacak ...inş. geç kalmayız

canım ilgine teşekkür ederim

--- Sonraki mesaj ---

Eğlence bölümü başlıkları kopcaman harflerle yazıyor vincit....

Gözlüğünü yanında bulundur istersen ...canım burnumda zaten....Kendine başka dalga bul

gozlugum gozumde mesajımda cıddıydı bu forumda da sana bu konuda yardım edebılecek bırıyım benı az bucuk tanıyanlara anlatmıstım bu konuyu da .ama yardımcı olmayacagım kolay gelsın...

Sistem geri yükleme yap virüs bulaşmadan bi kaç gün öncesine :) İnşallah biliyosundur nasıl yapıldığını, bilmiyorsan haber et tarif ediyim :)

hah geldin mi

o bilgisayarı açık kapadıkca sürekli kendini yedekleyen ve çoğaltan bir virüsmüs açil bir şekilde format attırman gerekiyormuş

Sistem geri yükleme yap virüs bulaşmadan bi kaç gün öncesine :) İnşallah biliyosundur nasıl yapıldığını, bilmiyorsan haber et tarif ediyim :)

mrb canım bilmiyorum yaaaa tarif edersen sevinirim..inş. yapabilirim

--- Sonraki mesaj ---

hah geldin mi

o bilgisayarı açık kapadıkca sürekli kendini yedekleyen ve çoğaltan bir virüsmüs açil bir şekilde format attırman gerekiyormuş

sizin msjlarınızı okurken mavi bir ekran ve tamamı ingilizce bir sayfa açıldı.bende resetledim mecburen çünkü hiçbir çıkış tıkı yok.açtım yine kafasına göre kapanıyo pc...ve sürekli ...uyarılar geliftyor filanca virus zarar verecek korumasız devam edeyimmi diye...izinsiz dinleme oluyor gibisinden uyarıda gelmeye başladı ne bu yaaaaaaaaaa

bir çözümü vardır mutlaka

teşekkür ederim benimki türkçe ben bundan önceki tarijhklerin hiçbirinde geri yükleme yapmadım 2 gün önce sorun yoktıu o tarihi geri yüklesem olurmu.....bide lahutiden çıkmam gerek dimi...ayrıca özel mesajını da açamadım hata verdi ...manyaklaştı pc iyiceeee

teşekkür ederim ilgine sorumlarınmı cevaplarsan deniyeceğim hemen

Garanti olsun sen bir hafta öncesine yükle :) Yok kapatmana gerek yok sistemi geri yüklemeye başladığında pc yi komple kendi kapatır zaten :) düzelir inşallah :)

teşekkür ederim deo inşallah çözümü budur.....Peki bir hafta öncesine döndükten sonra yşine bu viruzs beni bulurmu? valla şaşırmış durumdayım öğle sonu 15*20 kişi misafir gelecek onlara hazırlık yapıyorum bi taraftan inşallah ben sonucu akşam üzeri yada akşam sana bildiririm...Allah razı olsun sen ve alacakaranlık kardeşimden

--- Sonraki mesaj ---

tarif ettiğini yapıyorum ama geri yükle dedikten sonra hiçbir penceere açılmıyoooooo

of yaaaaaa ne virüs miş işlemi bile yaptırmıyo

--- Sonraki mesaj ---

defalarca denedim ama geri programdan itivbaren geri yükle dediğimde virus uyarısı yapıyo açmıyoooo

Aslında kodları direkt burada vermeyi düşünüyordum ama notepad ile yapamayabilirsiniz diye hazır kodlardan oluşmuş .reg dosyasını paylaşmayı daha uygun buldum, exefix.reg dosyasını sağ tıklayıp kaydedebilirsiniz. Daha sonrada masaüstünüzde iken çift tıklayıp kayıt anahtarına ekle demeniz yeterli olacaktır. Son olarak Spyware Doctor programını indirin güncelledikten sonra bilgisayarınızı komple taratın.

(bir siteden alıntı yaptım işe yarıyormuş bunuda dene istersen :))

Guest hamdolsun

merhaba

sorununuz güçlü bir virüs kesinlikle format atılması gerekir baska careside yoktur bir uzman tarafından yarım edilmesi lazım eğer bilgisayardan anlamıyorsanız asla basarmanız mümkün değil yardım etmek isterdim ama elinizden geldiğinbce şifre falan girmemeye özen gösterin birde internetiniz kotalı ise kota asımına sebeb olarak yüklü bir fatura ödemek zorunda kalabilirsiniz a.e.o