Jump to content
nartnmerd

Pc me Virus Bulaşmış Net Bağlantısı Kuramıyorum .....Yardımmm...!!!!!!!

Recommended Posts

Guest Piri Reis

Ad-Aware, internet üzerinden bulaşan casus yazılımlara karşı çok etkili bir Adware yazılımıdır.

Dünyada ki en popüler Adware yazılımıdır. Ücretsiz versiyonu anlık koruma sağlamamakta olup, sadece tarama ve temizleme işlemini yapmaktadır. Bilgisayarınız hafızası, kayıt defteri veya harddiskte gördüğü tüm zararlı uygulamaları başarılı bir şekilde ortadan kaldıran Ad-Aware yazılımı bu alandaki en eski yazılımlardandır.

http://www.inndir.com/Ad-Aware_Free_Anti-Malware-346p.html

ister buradan yükleyin

http://www.lavasoft.com/products/ad_aware_free.php

isterse de kendi sitesinden.

ad-awareyi yükleyin ve sisteminizi taratın.

Eğer anti-virüs programınız yoksa da :

avast! Free Antivirusü yükleyin:

http://www.tamindir.com/program/20521/avast!_Free_Antivirus.htm

Önemli! Avast Free Antivirus ücretsizdir. Ancak 30 günlük sürenin ardından sisteme kayıt olarak Avast'ın ücretsiz olarak verdiği kişisel aktivasyon kodunu programa girmeniz gerekmektedir. Bu sayfadaki formu doldurarak e-posta adresinize gelecek lisans numarasıyla program ücretsiz kullanılabilir.

piri reis benim şuan avira antivir personel.free antivirus guard:active diye bir antivir prg.var. sağ alt köşede.....buyeterli değilmidir söylediğin antivir programlarını yüklemek istesem ,mevcut programı kaldırmak mı gerekli?

Yani bana güçlü bir antivir programı lazım...ne öneririsin...teşekkür ederim

çok sevindim hadi gözün aydın olsun. umarım bir daha bulaşmaz. sende her yere siteye dalma tamam mı:D:D:D

teşekkür ederim....Ya herzamanki girdiğim sitelerdi neden olduğunu halen anlamış değilim....ama daha dikkatli dalarım....Vurgun yedim yaaaa :):):)

o sitelerden değil sana gelmiş olan maillerden bulaşmış. tanımadığın insanlardan yada yerlerden gelen mailleri açmadan sil.:)

Guest ViNCiT
piri reis benim şuan avira antivir personel.free antivirus guard:active diye bir antivir prg.var. sağ alt köşede.....buyeterli değilmidir söylediğin antivir programlarını yüklemek istesem ,mevcut programı kaldırmak mı gerekli?

Yani bana güçlü bir antivir programı lazım...ne öneririsin...teşekkür ederim

aviranın kullandıgı database ler ucretlı surumlerınde kullandıklarıyla aynıdır o yuzden ıyı bır antıvırustur yalnız yeterlı degıldır fırewallunuz olmadıgı ıcın...

Guest hamdolsun

burdan ne desek yalan olur tıpkı uzaktaki bir doktora neyim var demek gibi bişi doktor hatayı görmeden ne kadar yardımcı olabilirki :) ama yine de sorunuzu düzelmesine sevindim

aviranın kullandıgı database ler ucretlı surumlerınde kullandıklarıyla aynıdır o yuzden ıyı bır antıvırustur yalnız yeterlı degıldır fırewallunuz olmadıgı ıcın...

fırewallun mu ? buda nedir ? pc bilgim fazla olmadığı için zaten buradan danışarak arkadaşların yardımıyla çözdüm sorunu...Biraz açıklarmısın vincit.....

--- Sonraki mesaj ---

burdan ne desek yalan olur tıpkı uzaktaki bir doktora neyim var demek gibi bişi doktor hatayı görmeden ne kadar yardımcı olabilirki :) ama yine de sorunuzu düzelmesine sevindim

teşekkür ederim canım sizlerin desteği ile.....

Firewall ''Ateş Duvarı'' yani güvenlik duvarı demektir.İnternet ortamından gelecek virüsleri,zararlıları ve tehditleri engellemeye yardımcı olur yani online koruma sağlar.Size bu konuyla ilgili özel mesaj attım.