Jump to content

Recommended Posts

Geçen akşam cağırdığımız bir cin dünyada 18 bin tane alem olduğunu ve bizim 3. kıyametin nesili olduğumuzu söyledi.Sizce bunlar doğru mu?Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

• Like 1

Guest

Sallamış kardeşim.İnanma öyle şeylere.Benim cinlerde sana bunu söyleyen cinin palavracı olduğunu söyledi.Haaa bu arada!Fazla bizim aleme kafa takmasın dedi!Otursun öleceğini düşünsün,allahı düşünsün, kuran okusun,namaz kılsın, helal rızkı için çalışsın dedi!Saygılar.

• Like 3

Sallamış kardeşim.İnanma öyle şeylere.Benim cinlerde sana bunu söyleyen cinin palavracı olduğunu söyledi.Haaa bu arada!Fazla bizim aleme kafa takmasın dedi!Otursun öleceğini düşünsün,allahı düşünsün, kuran okusun,namaz kılsın, helal rızkı için çalışsın dedi!Saygılar.
c

İnanmıyorum zaten yalan olduğunu biliyorum.Bir tanesi doğru söylemiyo ki doğru düzgün konuşamıyoz.

cinlerle neden konuşmak istiyorsunuz anlamadım biz daha insanlarla konuşup anlaşmayı beceremedik:(size ne fayda saglaycak ilginç çok ilginçç:) kafanızı daha önemli şeylere yorun tavsiye madem yorum istediginiz:)

• Like 1

cinlerle neden konuşmak istiyorsunuz anlamadım biz daha insanlarla konuşup anlaşmayı beceremedik:(size ne fayda saglaycak ilginç çok ilginçç:) kafanızı daha önemli şeylere yorun tavsiye madem yorum istediginiz:)

Bizim için eğlence gibi birşey çağırırız,konuşuruz kim nerde napıyo felan.Normal insan çok var sıradışı olmak lazım biraz.

ama sen güzel konular açardın çok güzel dualar ayetler paylaşırdın ..

Sorma ya üniversite ortamı biraz etkiledi yaşantımı.Yine beş vakit namazımı kılıp dua okuyorum fakat bazende böyle cin cağırıyoruz.

2 gün sonra lütfen yardım biri beni öpüyo gölge koşturdu beni gibi konu açarsan o son mesajını konunun altına kopyalıcam haberin olsun

• Like 1

2 gün sonra lütfen yardım biri beni öpüyo gölge koşturdu beni gibi konu açarsan o son mesajını konunun altına kopyalıcam haberin olsun

Hahahah :D tamam olur.