Jump to content
Sign in to follow this  
elahanim30

Bir Dua Ariyorum

Recommended Posts

s.a ben gecenlerde burda bir duaya rastlamisdim simdi ariyorum tariyorum bir turlu bulamiyorum.. esler icin yapilan bir dua idi. 87 fatiha fatiha süresi falan okunuyordu .. arkadasimin biri yapmis cok etkisini görmüs fakat sayi olarak vede hangi dualarin oldugunu su an unutmus.... bilen varsa lutfen linki yazarsa sevinirim. esin icin haram olmayan bir dua idi. büyü ile alakasi yokmus.

tskler simdiden allaha emanetsiniz

Üyelik tarihiEyl-09Bulunduğu yerfanilerin dünyasıİtibar Puanı219Mesajlar759

Eşini Eve Bağlamak için..

87
Fatiha
, 3 İhlas ve 1
Fatiha
okunuyor sonra şöyle dua ediliyor:

bu okuduğum Fatihalar hasıl olan sevabı Hz. Muhammed Aleyhissalamın ruhuna Abdül Geylanı Hazretin ruhuna bağışladım. Bunların yüzü hürmetine aramızda muhabbet et. La İlahi İllallah birsin Muhammed Resullullah nursun yüzbin Ayetl Kürsü kocamın dört bir etrafında dursun evini ev bilsin benide karısı bilsin.

1 bardak suya veya 1 sürahi su okunuyor. sonra sudan alıp eşinizin elbiselerine serpin ve kalan suyu damacanaya ilave edin o sudan sürekli içsin. çok tesirli. denenmiştir.

vakti zamanında benim üst katta bir yaşlı teyze vardı. allah rahmet eylesin. nur yüzlü bir kadındı fakat ismini unuttum. benim o zamanlar eşimle aram iyi değildi ve eve gelmemek işin uğraşır ya çok geç vakitlerde gelir vede hafta sonları annesinin yanından ayrılmaz. annem teyzeye benim durumumda bahsedince teyzede bunu yazdırdı bize. fakat benim içimden gelmiyordu okumak. ben okumadım. tam net hatırlıyamıyorum ama ablam benim adıma yapmıştı. ondan sonra eşim evine bağlandı bumu acaba

Arkadaşım ben de aynı duayı kayd etmişim ama link çalışmıyor. belki yönetici arkadaşlar link konusunda yardımcı olurlar. Dua Bu:

Esinizi eve baglayin ve mutlu olun.........

87 Fatiha, 3 İhlas ve 1 Fatiha okunuyor sonra şöyle dua ediliyor:

bu okuduğum Fatihalar hasıl olan sevabı Hz. Muhammed Aleyhissalamın ruhuna Abdül Geylanı Hazretin ruhuna bağışladım. Bunların yüzü hürmetine aramızda muhabbet et. La İlahi İllallah birsin Muhammed Resullullah nursun yüzbin Ayetl Kürsü kocamın dört bir etrafında dursun evini ev bilsin benide karısı bilsin.

1 bardak suya veya 1 sürahi su okunuyor. sonra sudan alıp eşinizin elbiselerine serpin ve kalan suyu damacanaya ilave edin o sudan sürekli içsin. çok tesirli. denenmiştir.

http://www.estanbul.com/esinizi-eve-baglayin-ve-mutlu-olun-118688.html

• Like 2

cokkkkkkkkkkkk tsk ederim allah razi olsun sizden

bunu bir arkadasim yapti esi ile arasi mukemmelllllllllllll ötesi allah bozmasin

Eşi ile arasını düzeltmek isteyenler vardı sitede,

güzel bir dua ilgilenmek isteyenler...