Jump to content
Guest alaca

Diyet Hakkında Bir Sorum Olacaktı

Recommended Posts

Guest alaca

arkadaşlar sizlere bi sorum olacaktı cvblarsanız sevinirim çevremde bazı arkadaşlar diyet yapmadan kilo veriyo nasılmı msela sabah kahvaltısında 2-3 lokma bi 2 saat sonra yine 2-3 lokma bu akşama kadar devam ediyor çok az ama sık yiyolar sizlerden yada çevrenizde bu formülü uygulayan varmı varsa nasıl yapıyosunuz bende denemek istiyorum

Guest kemtamin

bu zaten tum dıyetısyenlerın tvsıye ettıgı yöntemdir.çünkü az ve sık yenildiğinde metabolızması yavaş kişilerin bile metabolizmasında hızlanma meydana gelir hem de cok acıkmadan yedıkleri için aşırı yeme ihtiyacı hissetmezler.benım en yakın arkadasımın da yemek şekli böyle.ve dal gıbı bır kız:) ben günde tek öğün kuvvetli yeme yıyorum.aralrda meyva/bır bardak süt/avuç dolusu kuruyemiş seceneklerinden birini tercih ediyorum.6-7 kılo verdim.ve midem küçüldüğü için canım yemek de istemiyor ve cok zinde hissediyorum kendimi.:)

arkadaşlar sizlere bi sorum olacaktı cvblarsanız sevinirim çevremde bazı arkadaşlar diyet yapmadan kilo veriyo nasılmı msela sabah kahvaltısında 2-3 lokma bi 2 saat sonra yine 2-3 lokma bu akşama kadar devam ediyor çok az ama sık yiyolar sizlerden yada çevrenizde bu formülü uygulayan varmı varsa nasıl yapıyosunuz bende denemek istiyorum

evet bu şekilde bi haftada 7-8 kilo verdiğim oldu

• Like 1

Guest kemtamin
evet bu şekilde bi haftada 7-8 kilo verdiğim oldu

bi haftada 7-8 kılo mu:S ıntıhar ettınız sanırım:D

Guest alaca

kemtamin o bi öğünü hangi saat arlıklarında yiyiyosun bide annem hep güzel yemekleri akşama yapıyo ya ben nasıl uygulayacam senin bu yöntemi

Guest kemtamin
kemtamin o bi öğünü hangi saat arlıklarında yiyiyosun bide annem hep güzel yemekleri akşama yapıyo ya ben nasıl uygulayacam senin bu yöntemi

cnım benımkısı de cok dogru demedım.ama ben ögrencı oldugum ıcın zten mutamadıyen yemek yıyemıyorum senın arkdasların gibi.benım degısıyor bazen tk ögunu öğleleyın bazen aksamları yıyorum.dengesız beslenme kılo aldırır miti ülliyen yalan.ben hytımda ne zaman dengesız beslendıysem hep kilo vermısımdır.sonucta gece yedılerınız depolanır denılıyor,ıyı de tüm gun bska bırsey yemıyorsun nerden gelıcek enerjı ?elbettekı bu depodn:)cok cok acıkırsan te öğünle,kremasız şekersiz kahve,süt veya meyva yıyebılırsın abartmma kydıyl.zaten bı süre sonra miden küçülüyor kendın yıyemıyorsun.gecen gün arkdşların ısrarıyla akşam yemegine cıktık.öğle saat 12 de yemıstım 7 saat sonra aksam yemegını yedım ve ınan sbha kdar şişkinlikten öldüm.o derece alışıyorsun az yemeye yani.ki ben yemek yemeyi çok seven biriydim:)göbeğim kocmandı şuan sadece ayva göbegım var:) her gören şok oluyor nasıl böyle oldun dıye.zhmetsiz ekonomık ve cok cok etkili yani bu:)

Guest alaca

tşk edrim kentamin uygulamaya çalışcam

Guest kemtamin
tşk edrim kentamin uygulamaya çalışcam

kolay gelsin:)