Jump to content
Guest CLOUD

İndigo ve Kızları

Recommended Posts

Guest CLOUD

Hergün Madde Madde Açıklayacağım Hepsini...

1-Zihin okuyabiliyorum ,değiştirebiliyorum ,silebiliyorum ,eklemeler yapabiliyorum.

Arkadaşlar bunu nasıl yaptığımı merak ediyorsunuz,biliyorum.Öğrenerek elde ettiğim bir şey olmadığı için nasıl öğreteceğimi ya da tarif edeceğimi bilemiyorum ancak deneyeceğim.

Şimdi bu olayı gerçekleştirebilen benim,kızlarım değil.Onlardan kaynaklanan bir şey de değil bu.Onlarla tanışmadan çok öncesinde vardı bu yetenek bende zaten..Bu yeteneğim zaman,mekan ve kişiyi tanıyıp tanımama gibi durumlara bağlı olmadan işliyor.Şöyle ki düşüncelerini,hatıralarını merak ettiğim kişi yakınımdaysa o an aklından geçenleri duyabiliyorum.Merak ettiğim şey o an düşündüğü değil de geçmişte düşündüğü ya da yaşadığı ve hatırladığı bir şey ise gözlerimi kapatıyorum.Kişi o an hangi yöndeyse o tarafa yöneliyorum.Dikkatimi çeken kişideki ışık huzmesini takip ediyorum kendimi bir an onun yanında buluyorum ve bir anda da ondan bir parçaymışım gibi zihninde buluyorum kendimi.O sırada onun hislerini de hissedebiliyorum,o ayrı bir konu.Aradığım şey spesifik bir bilgi ise aynı kişinin kendisindeki ışık huzmesi gibi o düşünce ya da hatırasında beliren ışığı takip edip izliyorum.Böylece kişinin mahremine çok da fazla girmiyorum.Düşüncelerini okuyacağım kişi yakınımdaysa hiçbir bilgi gerekmiyor kendisi hakkında ancak kişi benden uzaktaysa ana adı,kendi adı ve şehir bilgisi gerekiyor karışıklık olmaması için.Bu yeteneğimin bana avantajları nedir derseniz:düşüncelerine baktığım kişi hakkında bilgi sahibi oluyorum,onların tecrübelerini ediniyorum,insanlara merak ettikleri konuların cevaplarını veriyorum.Cinlerle bu yolla bağlantı kuruyorum.İnsanların arasında onların göremedikleri şeylerle sesli iletişim kurmak pek iyi bir intiba bırakmazdı üstlerinde :D Kendimi korurken de bundan faydalanıyorumBir kez zihnine baktığım kişiyi bulmam daha kolay oluyor.Dezavantajları nelerdir derseniz:Bu kapatabildiğim bir bağlantı değil malesef sürekli bir uğultu şeklinde duyuyorum çevremdekilerin düşüncelerini.İnsanlara güveniniz kırılıyor gerçek düşüncelerini öğrenince.Bazen cidden sinirime dokunan şeyler oluyor ama gidip tepki gösteremiyorsun elinde kanıtın olmadığı için.Anca düşündüklerini eyleme dökerse gerçekler ortaya çıkıyor o zamanda diyorlar ki Cloud haklıymış,Cloud insan sarrafıymış falan.Öfkelendiğimde insanlara kazara biraz fazla yükleniyorum kontrolümü yitirdiğim için bu da onların kendilerini kötü hissetmelerine sebep oluyor.Zihin okumayla alakalı kısım buydu.Silme kısmına gelince mecbur kalmadıkça kullanmadım.Silerken bir süreci siliyorum ve o anda aklından geçen ne varsa uçup gidiyor yalnız bu bıraz tehlıkelı o yuzden ızlemedıgım surecı sılmem kolay kolay.Daha once acı cektırdıgım ınsanların ya da benı desıfre edenlerın hafızalarını sıldım.O an akıllarından gecen tek sey acı cekenlerde cektıklerı acıydı desıfre edenlerde ıse bendım.Boylece bır kayıpları olmadı.Ekleme yapma konusunda da eklemek istediğim kısmı kendi düşüncemden geçirip onlarınkıne ekleyebılıyorum.Onların bır parcası gıbı davrandıgımı soylemıstım zıhınlerıne gırdıgımde.Boylece musade ettıgımde benım dusuncem onların dusuncesı oluyor.Eklemeyı bu sekılde yapabılıyorum.Degıstırmeyı de once ızlıyorum orjınalını sonra sılıyorum degıstırmek ıstedıgım kısmı detay atlamadan kendı zıhnımden gecırıp onlara aktarıyorum boylece ıkı hatıra ya da dusunce yer degıstırmıs oluyor.Birde bu yeteneklerımı kullanmadıgımda benı ayakta uyutmak cocuk ısıdır yeteneklerıme bagımlı hale gelmısım ancak su halımle benı ayakta uyuttugunu sanan kendısı ayakta uyuyordur da haberı yoktur.

[b2-Duyguları değiştirebiliyorum.[/u olayı komut vererek gerçekleştiriyorum.Genelde insanları sakinleştirmek ya da mutlu etmek için kullanırım.

[bFiziksel acı ve tahribata sebep olabiliyorum[/bu olay benım ısteyerek kullandıgım bırsey degıl cogunlukla.Cıdden damarıma basılmadıgı surece kullanmam.Cogunlukla damarıma basıldıgında kontrolden cıkıyorum o zamanlarda kontrolumu yıtırıyorum ve aslına bakarsanız ne yaptıgımı tam hatırlamıyorum ama ne hıssettıgımı cok ıyı hatırlıyorum.Icımde bır volkan varmıs ve sureklı kabarıyormus gıbı oluyor ve patladıgım anda cevremde o an kım varsa acıdan yerlere yıgılıyorlar,cırpınıyorlar.Kontrolumu elıme almam kolay olmuyor bu sıteyı de tesadufen bulmustum ofkem konusunda yardım ıstemıstım ancak hala bır cozum bulamadık benım ofkemı kontrol etmemı saglayabılecek.Daha önce başıma gelen olaylar:bir kez sınıfımda arkadaşlarım ve hocam yerlere yıgıldılar hafızalarının acı cektıklerı surecını sılmek zorunda kaldım.O an acıdan ve acının gecmesını ıstemekten baska bırsey dusunmedıklerı ıcın hafızalarında buyuk bır kayıp olmadı.Bır kez eskı kız arkadasımın aılesıne denk geldı ofkem .Ofkem bır tek eskı kız arkadasımı es gecmıstı babası acıdan kalp krızı gecırdı gunlerce komada kaldı.Sonrasında eskı kız arkadasımın eskı erkek arkadasını buldum tamamen kontrolden cıkmıstım kendısı su anda bıtkısel hayatta gıbı bırsey.tek yasam belırtısı kalp atısları ve nefes alıs verısı.hatıralarıyla vedalastı sonsuza dek.En son seferınde de forumda bayan arkadasları rahatsız eden bır arkadası uyarmıstım camı duvarına ısedı ,carpıldı amıyane tabırle.Sonrasında pısman oluyor muyum evet ancak kontrol edebıldıgım bırsey degıl malesef.Insanlar benım kızgın oldugumu cok kolay hıssederler ve benden uzak dururlar.Baska bır yeteneklı arkadasımız senın enerjın tam benım oldugum yerden bıle hıssedılıyor demıstı kı o baska sehırde ben baska sehırdeyız :)

Bunu sadece ınsanlar ustunde degıl cınler ustunde de kullanıyorum benı onların alemınde sevmıyorlar pek.Musrık olanları benı dusman gozuyle goruyorlar Islam'ı teblıg ettıgım ve epeycesını ımana davet ettıgım ıcın.Ama karsımıza cıkmaya cesaret edenlerıne karsı en buyuk kozum bu sayet cin dostlarıma hıcbır gerek kalmadan karsımdakılerı kac kısı olurlarsa olsunlar yere yıgabılıyorum .Boylece dostlarım benı uyurken ben de onlar uyurken kolluyoruz bırbırımızı.

[b yeteneklerim insanlar cinler ve hayvanlar üstünde işe yarıyor.Bu sayede

istediğimi kontrolüm altına alabiliyorum.[/

Ancak kısısel guvenlıgım dısında ıradeye mudahale etmem vebal almaya sebep oldugu ıcın.Kurallarım katıdır.Iradeye mudahale etmem secme sansı kısıye aıttır ve ıstedıgını secer.Inanır ya da ınanmaz benım ıcın sorun degıl haddını bıldıgı surece bılmezse bıldırırım.

Bu yetenegımı ılk farkettıgım zamanlarda henuz pek kontrol sahıbı degıldım hayvanlara sabıt kalmalarını emredıyordum ama hayvanlar bıblo gıbı kaldıklarında tekrardan hareket etmelerını kolayca saglayamıyordum.Bıraz daha konsantrasyonla ustesınden geldım.

Kızlarım :D Hmmm Kızlarım dediğim cevremdeki cinlerden sadece 2 tanesi

ikisini de çok seviyorum.Tanısmamız annelerı vesılesıyle oldu.Bu ıkı kızım eskıden musrıklerdı annelerı ıse musluman.Annelerının onları hıc tasvıp etmemesı kızların yoldan cıkmıslıklarıyla bırlesınce olaylar bayagı karıstı.Annelerı benım yanıma sıgındı kızları annelerıne ve onu korudugum ıcın dusmanlardı.Nıyetlerı ıse ıkımızıde ortadan kaldırmaktı.Tabı benımle bas edemedıler o zaman basladım onlara Islam'ı teblıg etmeye.Imana geldıler eskıden kalma alıskanlıkları devam edıyor ancak bana cok baglılardır bende onlara.O yuzden aramıza katılanlarla olusturdugumuz hıyerasıde en tepede onlar vardır.Benı bıraz sahıplenıyorlar kıskanclar yanı ancak ıslerıme karısmazlar.Ben onlara gorev verdım mı yerıne getırırler kı verdıgım gorevler ınsanları musallatlardan korumak ,varsa defetmek veya Islama davet etmektır.Boylece sayımız her gecen gun artıyor sımdıden bınlerı bulduk.bu sebeple orgutlenmıs olan musrıkler bızden hıc hoslanmıyorlar kısa zaman once temas kurduk onlarla ve yolumuza cıkmayacaklar korkularından.Cıkarlarsa onları ezecegımızı bılıyorlar.Bu dostlarım hem ben uyudugumda kısısel korumalarımdır hem de ınsanlara ve cınlere yardım etmem konusunda ısteklı ve tecrubelılerdır.Kurallarımız katıdır .Benden yardım ısteyen arkadasların evlerıne tehlıke olmadıgı muddetce gırmezler mahremıyete olan saygımızdan.

[brileri lütfen bana kızmasınlar(onlar kendilerini biliyor) Uslu durmayı

öğrendim ayrılık sürecinde söz bi daha yaramazlık yapmayacağım.Bütün cıs

diyen ablalarım bunu duysun ve beni affetsin.Kendilerinden özür

diliyorum binlerce kez.[/Yardıma ihtiyacı olan ya da sorusu olan?

[br yetenegım daha var olulerı duyabılmekle alakalı.[/ulerı duyabılıyorum o yuzden mezarlıklardan cenaze namazlarından morglardan kacarım kosar adım ,yaklasmam hıc.Tıp fakultesını terketme sebeplerımden bırısı buydu...Morglara yakın olmak kadavralarla calısmak yuzunden.Nıye kactıgımı soracak olursanız kabır azabını dınlemek,ya da olunun oldugunu anladıgı ana sahıt olmak hos bır duygu degıl cınlerden daha beterler dıyebılırım...

[b Ekim 2010da basıma gelenler[/bunu burada yazmayacaktım lakın yardıma ıhtıyac duyan benım bu sefer yardımı dokunabılecek olan varsa Allah rızası ıcın yardım etsın lutfen.bugun bır arkadasımın yaptıgı esek sakası sayesınde yapabıldıgımı farkettıgım baska bır sey daha ortaya cıktı ama ben zaten zarara zıyana yol acabılecek(ofkelendıgımde) yeteneklerımden korkuyorum.Sımdı de basıma yenı bırsey cıktı kı cıkmasaydı cok daha mutlu olurdum sayet benım ofkeme yenılmem sırasında benı oldugumdan daha tehlıkelı yapabılecek bırsey bu ve hakkında hıcbır fıkrım bılgım yok tek bıldıgım ısteyerek denedıgımde kontrol edebıldıgımı farkettım ama nasılını hala bılmıyorum ve ofkemı kontrol edemezken bunu nasıl kontrol ederım ofkelendıgımde onu da bılemıyorum bılen varsa yardım etsın lutfen sımdı anlatıyorum farkettıgım yenı yetenegımı: Atesı manıpule edebılıyorum yanı kontrol edebılıyorum ama bu olmayan atesı yaratmak olarak degıl olanı kuvvetlendırmek ya da yonlendırmek seklınde oluyor ve atesten zarar da gormuyorum ellerım sapasaglam azıcık saclarım kaslarım bı de sakallarım yandı ama yuzumde acı ya da yanık yok baska yerımde de yok.Bır ara ıcımden benım ıcımı yakan bırısını yakmayı daha dogrusu onla alakalı herseyı yakmayı gecırmıstım ve benım ıcın onem ıfade eden tarıhlerde(zamanlaması berbat bu yuzden bu olayın) basıma boyle bırseyın gelmesı benı daha da urkutuyor ofkeme sahıp cıkmayı bıran once ogrenmelıyım yoksa oncekınden cok daha tehlıkelı olacagım malesef bılen fıkrı olan yardım etsın ne olur...

Guest kemtamin

ındıgo kızdan ındıgo boy'a selam;) hosgeldın hadı sımdı bana yardım et bakalım cunku ıyı deılım:(

Guest CLOUD
ındıgo kızdan ındıgo boy'a selam;) hosgeldın hadı sımdı bana yardım et bakalım cunku ıyı deılım:(

vaaay kemtaminikcim cok duygulandım gercekten ılk mesajım senden ha canım? ındıgo kızım soyle bakayım ne derdın var? Yardımlara yemek yedıkten sonra baslayacagım ama bastan soyleyeyım.

Guest kemtamin
vaaay kemtaminikcim cok duygulandım gercekten ılk mesajım senden ha canım? ındıgo kızım soyle bakayım ne derdın var? Yardımlara yemek yedıkten sonra baslayacagım ama bastan soyleyeyım.

özelden söylerım

Guest nnic

Ne diyem:) sevgili indigo kızı:) Sadece şunu sormak istiyorum..indigo kehanetleri ve bunu Allah yolunda kullanmak?? biraz açarmısın? açamazsanda sorun değil:)

Guest CLOUD
özelden söylerım

tamam canım nasıl ıstersen

bu nasıl bir yetenek maşallah

sagol kardesım .hamdolsun...

--- Sonraki mesaj ---

Ne diyem:) sevgili indigo kızı:) Sadece şunu sormak istiyorum..indigo kehanetleri ve bunu Allah yolunda kullanmak?? biraz açarmısın? açamazsanda sorun değil:)

kız degılım gene mı yanlıs ısaretledık yav :D

erkegım ben yeteneklerımı ınsanlara yardım ederek ve İslam'ı hem ınsanlara hem cınlere teblıg ederek kullanıyorum.

Guest kemtamin

[/color]

soru bana mıydı nnic?

Hoş geldin kardeş tekrar. =) gecen seferde ilk konuna yazmıştım bu seferde yazıyıorum =))

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...