Jump to content
Guest CLOUD

İndigo ve Kızları

Recommended Posts

korkuları silebiliyormusunuz? hayvan korkum var benim küçücük bir kuştan bile korkuyorum, asla dokunamıyorum hiç birine bu silinebilirmi?

Guest erolca

durumu tam olarak bilmediğimden yorum yapamıyacagım

sadece uyarmak amaçlıydı.Allah yardımcın olsun

özelden yazdım ama kardeşim ,inşallah yardım edersin.. vebal alacak iş yapamam dedin ya daha sevindim,içinde Allah korkusu cok demek.. insallah bana yazarsın

Guest mavidünyam

hoşgeldin kardeş. özeline msj atıcam cevaplarsan cok sevinirim. cevaplamazsan da canın sağolsun.:)

--- Sonraki mesaj ---

Guest justwish

hoşgeldin.bende özelden birşeyler yazdım sana.........gerçi ben o kadar şansızım ki. ve öyle mutsuzum ki Rabbim bile bana kapılarını kaottı galiba...bu kadar çaresizlik içindeyim ki.....bir allah bilir bir ben.....dünyamda hayatımda dağıldı.bu şansızlıkla belki mesajım bile ulaşmaz sana özelden...öyle bir şans ki o kadar olur :confused:

Guest zodyak

bende yazdım mesaj inşallah yardımınız olur..

Guest CLOUD
kansere çözüm bulabilir ve acıklarsan seviniriz...

kansere careyı bulacak kısı ben degılım tıp fakultesındekı egıtımımden zamanında fırar etmıs bırısı olarak

care bulacak olsam (ıyı yollardan) dalga gecenlere bulurdum emın ol ;)

hoşgeldin.bende özelden birşeyler yazdım sana.........gerçi ben o kadar şansızım ki. ve öyle mutsuzum ki Rabbim bile bana kapılarını kaottı galiba...bu kadar çaresizlik içindeyim ki.....bir allah bilir bir ben.....dünyamda hayatımda dağıldı.bu şansızlıkla belki mesajım bile ulaşmaz sana özelden...öyle bir şans ki o kadar olur :confused:

ulastıgını soyleyeyım de ıcın rahatlasın kardesım ;)

hoşgeldin kardeş. özeline msj atıcam cevaplarsan cok sevinirim. cevaplamazsan da canın sağolsun.:)

--- Sonraki mesaj ---

cevaplayacagım tabı kı cunku bana yazan arkadaslara saygı duyuyorum

durumu tam olarak bilmediğimden yorum yapamıyacagım

sadece uyarmak amaçlıydı.Allah yardımcın olsun

sagol gonlu guzel kardesım eksık olma

özelden yazdım ama kardeşim ,inşallah yardım edersin.. vebal alacak iş yapamam dedin ya daha sevindim,içinde Allah korkusu cok demek.. insallah bana yazarsın

aynen oyle bırcok arkadasım bılır bunu ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...