Jump to content
Sign in to follow this  
hayatkardelen

2011 Yılı KPSS Hazırlıklarına Başlayanlar

Recommended Posts

Amin ama ben hazırlanmamıştm bu sene için.

Hem olsa bile ne olacak ki EBden full çeken gk gydende çekmiştir ki zaten çoğu öyle.Onlar önde başlıyo

bu seneden umudum yok benim zaten sadece eğitimi iptal ettiler bizim alan bilgisini gy gk filan hiç bişi yapmadılar.tv lerde kalem oynatılmadan matematik çözülmüş diye kendileri bas bas bagırıodu birden sustu hepsi.herkes herseyin farkında ama planlı yapılmıs bişi.bu sene onların yılı onlar atansın.NİLİ1984 dediğin gibi insanda şevk bırakmıolar.ama inşallah Allahım o kopyacıları bildiği gibi yapsın hiç biri atanamasın atansa bile atandıkları yerlerde huzurlu calısamasınlar.binlerce insanın umutlarıyla gelecekleriyle oynadılar.Allah kahretsin onları.ben beddua ediom çünkü 1 yıl dershaneye gittim işten cıktım da gece yarılarına kadar test çözdüm.sonuc adamlar soruları 1-2 gün önceden alıp fullediler.adalet mi bu.Yüce Rabbim adaletini en kısa zamanda gösterir inşallah.tek ve en büyük umudum Allahım

• Like 1

Ne tür hazırlık, kopya şebekesi ayarlama, para bulma, kopya hazırlama vb mi? 9_9

• Like 1

Guest RakiPınaR
ne tür hazırlık, kopya şebekesi ayarlama, para bulma, kopya hazırlama vb mi? 9_9

:D:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d

Adamlr kulaklarına kulaklık takıp öyle girmişler.Bu sınavda da güvenlik için(!)kolye küpe yasak ama türban serbest nasıl bir çelişkiyse

• Like 1

evt cok haklısın ben bunu düşünmemiştim acıkcası bu ne perhiz bu ne lahana tursusu hesabı olmus iice

Adamlr kulaklarına kulaklık takıp öyle girmişler.Bu sınavda da güvenlik için(!)kolye küpe yasak ama türban serbest nasıl bir çelişkiyse

Guest kemtamin

ya o sınav ben de gırcem de ne zmndı 31 ekım mıydı??

ya deme öle ama moralim bozuluo zaten ders calısma isteği kalmadı içimde moralim bozuluo iice :( ama söylediklerinde doğru malesef :(

Ne tür hazırlık, kopya şebekesi ayarlama, para bulma, kopya hazırlama vb mi? 9_9

--- Sonraki mesaj ---

kemtamin eğitim bilimlerini soruosan 31 ekim evt haftaya bugün yani bitmiş olcak tabi tekrar ertelenmezse :) tekrar ertelenme söz konusuymus bugünkü haberlerde öle yazıodu.

--- Sonraki mesaj ---

DOREMİ nin de dediği gibi bende kpss denilince sinirleniom iice yolda filan elinde kpss kitabı olan birini görünce düşman görmüş gibi oluom rakibim die. iice psikolojım bozuldu artık.

ortaöğretim ve önlisans için olan sınav 28 kasımda

• Like 1