Jump to content
Sign in to follow this  
hayatkardelen

2011 Yılı KPSS Hazırlıklarına Başlayanlar

Recommended Posts

ya benim hiç ders çalısasım gelmio artık :( gecen sene deli gibi çalıştım kopya olayı felaket moralimi bozdu :( motive olamıom artık derslere

• Like 1

Guest deniz çelik

ben hazırlanıyorum ama çalışamıyorum bana yardımcı oln lütfen!

--- Sonraki mesaj ---

türban ne alakası varsa isteyen saçına kopyeyi saklayamazmı hatta saça daha iyyi kanfulaj olr kardeşim

Guest gok-han

inşalllah hepini zkazanırsınız arkadaşlarım ben kazandım kpssyi şuandır 1,5 yıldır görev yapıyorum dilerim aynı başarıyı sizde yaşarsınız

ben hazırlanıyorum ama çalışamıyorum bana yardımcı oln lütfen!

--- Sonraki mesaj ---

türban ne alakası varsa isteyen saçına kopyeyi saklayamazmı hatta saça daha iyyi kanfulaj olr kardeşim

Çalışırsın daha erken olduğu için o moda girememişindir.Etrafında deli gibi çalışanları görünce sende hırslanırsın

Zaten amaç belli değil mi sence EB den 100 net yapanları Ankarada istanulda sınava alıyolarmış benim aklımın bir köşesinde kopyacılar belli olmasın diye bir dümen çevirdikleri geliyo. Kardeşim sınava kalem bile sokmuyosun güvenlik önlemi diye küpeyi yasaklıyosun yani insan başkalarının gözüne baka baka bu kadar alay etmez ki pes ne diyeyim

beniim acilen ingilizce öğrenmem lazım ya :wallbash: offf cok saçma gelio bana ya maliyede müfettiş yrd, uzman yrd. filan yapacak adamdan ne die ing. isterler ki. offfff napcam ben ya zati 10 dersim var bide ing nasıl öğrencem :wallbash:

--- Sonraki mesaj ---

amin arkadasım inşallah ya yoruldum artık yaaaaaaaa

inşalllah hepini zkazanırsınız arkadaşlarım ben kazandım kpssyi şuandır 1,5 yıldır görev yapıyorum dilerim aynı başarıyı sizde yaşarsınız

Guest gok-han

biraz sabır bende çok zorlanmıştım ama inan kazanınca o an herşeye değiyo

biri beni bu siteden cıkarsın yafff ders calısmam lazım :D niliiii nerdesinnnn

nili ders çalışıyodu geldi, sen ne yapıyon başladın mı çalışmaya:biggrin::biggrin::biggrin:

Guest blessed trinity

kpss gorunce cınnet gecırıourm :devil: