Jump to content
RakiPınaR

Eşiniz,Arkadaşlarınız Size Karşı Ne Kadar Dürüst ?

Önerilen İletiler

RakiPınaR

Casus Bilgisayar 007, gerçek zamanlı bir bilgisayar takip programıdır. Programı yüklediğiniz bilgisayarda neler olup bitiyor, hangi sitelere giriliyor, kimlerle konuşuluyor, konuşmanın içeriği vs. bütün bunları takip edebilir ve ekran görüntüleri de dahil olmak üzere hepsini öğrenebilirsiniz. Daha da önemlisi o bilgisayarda giriş yapılan tüm Msn, Icq, Yahoo ve tüm e-mail şifrelerini de kaydediyor ve sizin belirlediğiniz mail adresine belirli aralıklarla gönderiyor.

* Program hakkında daha detaylı yardım, bilgi ve açıklamalar için Forumti üzerindeki başlığı inceleyiniz ! Başlığa gitmek için lütfen Tıklayınız ...

Ayrıca; aynı zamanda program ebeveynlerin çocuklarının bilgisayar başında neler yaptığını görmek ve topladıkları bu bilgilerle kötü içerikli veya kötü niyetli bilgisayar kullanımını en aza indirmeyi amaçlayan bir yazılımdır.

Casus bilgisayar 007 artık Vista destekli !!! Vista platformlarında da Casus Bilgisayar 007

yazılımının keyfini doyasıya çıkarın ...

Programın Genel Özellikleri:

1.Klavye kaydedici özelliği ile bilgisayarda yazılan bütün herşeyi kaydeder. Örnegin; Msn sohbeti, açılan e-mailler, word dosyaları gibi.

2.İnternette girilen ve gezilen bütün web sitelerini ekran görüntüsü ile beraber kaydeder ve listeleyerek size gönderir.

3.Sizin belirleyeceğiniz aralıklarla bilgisayarın ekranının görüntüsünü alır ve kaydeder.

4.Bilgisayarınız da açılan veya çalıştırılan bütün komutları, dosyaları kaydeder ve listeler.

5.Bilgisayarınız da açılan veya silinen bütün dosyaları kaydeder ve listeler.

6.Bütün bu bilgileri sizin belirleyeceğiniz aralıklarla e-mail adresinize gizlice gönderir.

Programın Çalışma Özellikleri ?

Tamamen gizlidir.

Casus yazılım tarayıcı ve benzeri programlar tarafından farkedilemez.

Bilgisayar açılınca kendiliğinden otomatik olarak ve gizlice kaydetmeye başlar.

Programa sadece sizin belirleyeceğiniz şifre ve kısayol tuşu ile gizlice ulaşılabilir.

Programa girmek için Ctrl - Alt - F7 tuşlarına aynı anda basmalısınız. Programa girince ilk önce şifrenizi belirleyin , sonra e-mail adresinizi girebilirsiniz, böylece bilgisayarınızdan uzaktayken de neler olup bittiğini ögrenebilirsiniz. Ayrıca ekran kaydetme aralığını belirleyin.

Masa üstünde kayıtlı olan '' 007 Install '' dosyasını silin, çünkü böylece yazılımın daha da gizli olması sağlanır.

Program birçok kişinin kullandığı bilgisayarlara yüklenerek daha da çok bilgi ele geçirilebilir, fakat bizim temennimiz programın daha çok legal olarak kullanılması yönünde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
azat

Allahtan pc mi tek ben kullanıyorum bu ne ya gizlilik şart olmaz böyle:D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RakiPınaR
Allahtan pc mi tek ben kullanıyorum bu ne ya gizlilik şart olmaz böyle:D

şimdi şöyle oluyor bu işler siz pcnizi yalnız kullanabilirsiniz ama karşı tarafın pcsıne bu programı atabilirsiniz hiç bir şekildede görünmez mesela ben öncelikle bir msn sayfası açıyorum sonra konuşmaya geçiyorum bu arada karşı tarafın ipsini alıyorsunuz sonra bir şekilde tabi bu azcık hüner gerektirir karşı tarafın pcye yerleştiriyorsunuz.5 saniyede bir ekran görüntüsünü çeker o sebepten dolayı guzel bır program ben bu programın bıraz daha kapsamlısını kullanıyorum buna benzer ama iyi bir para vermiştim bendeki program için:cool:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
azat

hmm anladım teşekkürler ama karşı tarafın da gizliliği olmalı bence ama illa ki çok rağbet görür herkes ben değil:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lula

suan oyle bir derdim yok. gizlicekte birsey yok ama ne bana yapilmasindan nede ben evlendigimde esime yapilmasi hicmi hic hos degil. cocuklar icin belli bir yasa kadar olabilir ama her konuda tabiki degil. yada ne biliyim baska sekilde bilgi alirim. guven sarsici birsey.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RakiPınaR

evet kesinlikle güven sarsıcı bir olay benim başıma bir kaç kez gelmişti bu tarz olaylar insanlara güveniyorsunuz ama güvenmemeniz gerektiğini anlıyorsunuz :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lula
evet kesinlikle güven sarsıcı bir olay benim başıma bir kaç kez gelmişti bu tarz olaylar insanlara güveniyorsunuz ama güvenmemeniz gerektiğini anlıyorsunuz :(

yanliz bunu yapan kisiler normal bir bilincle yapmiyorlar emin olun. guven sorunlari var. basta kendilerine oz guven ve guven sorunlari vardir. o yuzden herkeste ayni degildir cevredeki insanlara dikkat etmek gerekli. bu kisiler aile ve gozardi edemeyecek kisilerse bunun cozumune bakilmasi gerek.

cok huzursuz edici olur. bir an tovbe tovbe evliyim esim bana yapti gibi dusundum cok cirkin yada ben ona. insan kendini ne kadar kotu hisseder. ne yaptimda boyle birseye gerek var diyerek dusunur.

pazar ne yapacagini sasirdi surekli satin aldirmak icin birseyler cikartiyor. kurbanda alici ve uygulanan oh ne ala memleket adamlar cebe hop para atiyor alinan evede huzursuzluk...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
redskins
yanliz bunu yapan kisiler normal bir bilincle yapmiyorlar emin olun. guven sorunlari var. basta kendilerine oz guven ve guven sorunlari vardir. o yuzden herkeste ayni degildir cevredeki insanlara dikkat etmek gerekli. bu kisiler aile ve gozardi edemeyecek kisilerse bunun cozumune bakilmasi gerek.

cok huzursuz edici olur. bir an tovbe tovbe evliyim esim bana yapti gibi dusundum cok cirkin yada ben ona. insan kendini ne kadar kotu hisseder. ne yaptimda boyle birseye gerek var diyerek dusunur.

pazar ne yapacagini sasirdi surekli satin aldirmak icin birseyler cikartiyor. kurbanda alici ve uygulanan oh ne ala memleket adamlar cebe hop para atiyor alinan evede huzursuzluk...

katılıyorum,bunu yapan insanlar kesinlikle özgüven sorunu yaşayan insanlar!

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eğer ki çok ekstrem bir durum varsa, mesela kişi eşinin kendini aldattığını düşünüyorsa ve bunu ispatlaması gerekiyorsa belki yapabilir. Ama durup dururken yapmak sakıncalı ve vahim. Bana kocam yapçak olsa yada başka biri, mahkemeye veririm ve çok büyük olasılıkla kazanırım....

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap