Jump to content
Guest star67

Hacet Duası

Recommended Posts

Guest pyramid

birinden birşey rica edipte redolunmamak için şu ayeti kerimeler okunur yanına gitmeden önce.''elleziyne amenu va ala rabbihim yetevekkelune'' elleziyne kale lehümün nasü innennase kad cemeu leküm fahşevhüm fezadehüm iymanen ve kalu hasbünallahü ve nımel vekiylü''

Guest bedeste

her murat için.6676 "elif" okunur.yüzde bir "ya mubarek elif ya şerif elif beni murat ve maksadıma kavuştur"de

Guest margil

Her türlü dileği ve muradı olan kimse Duhan Suresini 3 kere okursa çok faydasını görür

Guest sevdakusumsibel

sevgıilimden yeni ayrıldım onun bana geri dönmesini istiyorum onu cok seviyorum suankı konustuğu kızdan ayrılmasını istiyorum ve pişman olup benden özür dilemesini istiyorum cünkü 3 senemi verdim ben ona

--------------------

sevgilimden yenı ayrıldım onu unutamıyorum geri dönmesini istiyorum sizce dönermi pişman olurmu

--------------------

ben 1 ay öncesinden sevgilimden ayrıldım daha doğrusu o benden ayrıldı sanırım çıktığı varmış benle çıkarkende onunla çıkıyormuş benimle cıkalı 3 sene oldu kızla cıkalıda son 6 ay içinde olmuş yani anlayacağınız 2 kişiyi birden yürütmeye başlamış ama birden bire ayrılmıs sanırım kız etkili oldu kız ıstanbulda değil zonguldakta okuyor kankası ayarlamış geçen haftada kız istanbula geldi sezeri görmeye yani benim ayrıldıgım erkeğin yanına onları görünce şok oldum ve sezer evimin karşısında oturuyor çok zor oluyor benim için sizce pişman olurmu geri dönermi ama sevdiğini biliyordum yada ben öyle sanıyorum cevap yazarsanız sevinirim beni bu konuda rahatlatırsanız şimdikten teşekkür ederim

Guest margil

canım kardeşim gerçekten canını sıkma zamanında senden daha acı aşk yaralarım var ama böyle bişey için bence dilekte bulunma herşeyin hayırlısı karşına daha iyi bir insan çıkabilir bence acılarını unutturacak yeni bir aşk ve kısmet tabi ki hayırlısını dilersen senin için daha avantajlı olur ben denedim bence yeni aşk dile seni çok iyi anlıyorum kendini oyalayacak yeni şeyler bul daha doğrusu ondan neyse onu tuvalette düşün unutman daha kolay olur ne diyeyim ya üzdün beni

Guest Daphne

bence vazgeç beklemekten affedilecek bişy yapmamış aldatılıp kandırılmak affedilir bişy değil bi kere. hadi onu da geçtim seni sevseydi bunları yapmazdı değil mi? yanılıyormuyum? sen gücünü göster onlara sil git hiç görüşme bence bile. olayın peşini bırakmassan karşına geçip senle alay eder sana söylim cnm benim de başıma geldi henüz çok gençsin elini sallasan 50 bini :D

Guest pinar84

öncelikle sunu belırteyım kesınlıkle büyü degıldır...arapçasını koyamıyrm okunuşu şöyle:

bismillahirrahmannirrahim

min abdihizzelil ila rabbihil celiyl.rabbi inniy messeniyeddurru ve ente erhamürrahimiyn.

dileği olan bir kimse bu satırı bir kagıda yazarak akar suya bırakır,sonra da aşağıdaki duayı okumaya devam ederse Allah'ın izniyle dileği hasıl olur.

ilahi bi muhammedin ve alihittayyibiyne ikdı hacetiy

Guest Daphne

güzelmiş peki benim yakınlarımda akarsu yok baraja atsam olur mu :D yoksa harıl harıl akarsu mu bulmam gerek

Guest pinar84

bir kimse hergün 7 defa ''fe in tevellev fe kul hasbiyallahü la ilahe illa hu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil aziym'' ayeti kerimesini okumayı adet haline getirirse herhangi bir maksadına ulaşması için bu kafidir.bu maksadı ister dünya işleri ile ilgili olsun isterse de yanlış ve hayırsız iş her dilediğine kavuşur....