Jump to content
Guest star67

Hacet Duası

Recommended Posts

Guest berfinn

Erkek arkadaşımla 2 yıldır birlikteyiz ancak babası evlenmemize karşı çıkıyor. Hatta ilişkimize bile. Ancak evlenmek istiyoruz. Onu ikna etmek ve karşı çıkmamasını sağlamak için okunacak dua abilen var mı arkadaşlar? İnanın çoook zor durumdayız..

Çok güzelmiş bu dua.

slm arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza inceledim ve herkesin bi duaya ihtiyacı olduğunu gördüm.dualar ve tılsımlar adlı bir kitaptan aynen yazıyorum.

bismillahirrahmanirrahim

vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyül azim.allahümme inni eselüke ya kadimü ya daimü ya ferdü ya vitrü ya ehadü ya samedü ya hayyü ya kayyümü ya zelcelali vel ikram. fe in tevellev fekül hasbiyallahü la ilahe illa tevekkeltü ve hüve rabbi arşil azim kim

bu duayı sabah namazından sonra okurda allahtan dileğini ister ve olmazsa bana lanet eylesin......muhyiddini arabi....şahsen ben bunu o kadar çok denedim ve hiç birinde hayalkırıklığına uğramadım.allahın izni ile hepsi oldu.deneyin mutlaka ve bana da dua edin l

Teşekkürler sana da.

La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin 40 defamı 41 defamı okunacak acaba kimi paylaşımlarda diğer sitelerde 41 denmiş siz 40 bu sayıyı neye göre değiştiriyolar anlamış değilim

pantea, 23.02.2008 - 19:33 yazdı:

Denenmis ve mucerrebdir !!!

Ilk gunu cuma gunune denk gelmek suretiyle her gun 100 adet artirarak " Allahumme salli ala muhemmeden ve ali muhammed" selavati bir dahaki pazar gunu gece saat 12 den once 1000 adedi bitirmis olmak kaydiyla okunur yani ilk gun 100, ikinci gun 200 ucuncu gun 300 seklinde ve her gun gece 12 olmadan o gunun selevati tamamen okunmus olmalidir.

Okumaya baslamadan once "sahib zaman hazretlerinin saglik ve mutlulugu adina her kim ise " selavat gondermeye niyet edilir.AYrica olmasini istediginiz hayirli muradiniz ne ise onun kabulu icin okumaya baslanir benim kisisel tecrubemde istedigim seye gore genelede en gec bitiminden 1 ay sonrasina kalmadan gerceklesmekdedir bazen daha selevati gondermekde iken gerceklesdigi olmusdur bu durumda selevat gondermeye ara verilmeden devam edilip sonuclandirilmalidir.

NOT:

( Sahib zaman bizim dinimizde Hz. Mehdi Aleyhisselam'dir diger dinlerde degisir hiristiyanlarin zaman sahibi Hz. Isa dir. Hz Isa'nin yer yuzune donecegi ve halen hayatta oldugu inancinda oldugu gibi. bu nedenle niyet edilirken " Sahib Zaman " yani Zamanin efendisi ,sahibinin saglik ve mutlulugu adina her kim ise diyerek niyet edilir ).

Çok ilginçmiş, deneyen var mı acaba?

• Like 1