Jump to content
MeLoNy

Kısmeti Kapalı Olan, Evlenmek İsteyenler Buraya

Recommended Posts

Bu tür uygulamalar kesinlikle şirk'tir. Adına ne derseniz deyin kendi oluşturduğumuz tanrılardan medet ummaktır bu. Lain ve Nefs işbirliği yapar bu tür şeyleri masumane hoş ve güzel gösterirler. İmani Tehlike var çok dikkatli olmak lazım biiznillah.

• Like 1

41 tane farklı çifte hayırlı yuva kurmanız niyetiyle bir tane ihlas yada salavat okutsanız daha makbul olur

• Like 1

neden ve nasıl şirk dendiğini gerçekten anlayamıyorum,41 kişiye bana şunu ver demiyorsun ki,Tanrı oluşturma olayı nerede?dua edilir edilmez o ayrı etse de söylenmeli mi onuda bilmiyorum,ameller niyete göredir diyede bir laf var,kimse kimsenin boğazına zorla yapışıp uygulayın da denmiyor,isterken kimden istendiği de açık...hayırlı evlilik yapmış olanların olumlu enerjilerini toplamak adına para toplanıyor ki bu başka birşeyde olabillirdi ve bu enerjide anahtar,yüzük vs.ile hatırlanıyor,dua ederken bile olumlu enerji çok önemliyken şirki nerede gördünüz anlayamadım,burada anahtardan medet umulmuyor,dediğim gibi olumlu enerjilerin temsili anahatar-yüzükle sağlanıyor,yani ben böyle yorumladım..he siz anahtardan medet umma olarak bakarsanız ayrı,denildiği gibi ameller niyetler...

neden ve nasıl şirk dendiğini gerçekten anlayamıyorum,41 kişiye bana şunu ver demiyorsun ki,Tanrı oluşturma olayı nerede?dua edilir edilmez o ayrı etse de söylenmeli mi onuda bilmiyorum,ameller niyete göredir diyede bir laf var,kimse kimsenin boğazına zorla yapışıp uygulayın da denmiyor,isterken kimden istendiği de açık...hayırlı evlilik yapmış olanların olumlu enerjilerini toplamak adına para toplanıyor ki bu başka birşeyde olabillirdi ve bu enerjide anahtar,yüzük vs.ile hatırlanıyor,dua ederken bile olumlu enerji çok önemliyken şirki nerede gördünüz anlayamadım,burada anahtardan medet umulmuyor,dediğim gibi olumlu enerjilerin temsili anahatar-yüzükle sağlanıyor,yani ben böyle yorumladım..he siz anahtardan medet umma olarak bakarsanız ayrı,denildiği gibi ameller niyetler...

Sevgili kardeşim. Yukarıda yazdıklarınız bilgi edinme maksatlı ise oturur izahını yaparız inşallah. Yok ben böyle düşünüyoru bence şirk yoktur diye itiraz maksatlı ise bizde o zaman deriz ki Allah şahittir ben tebliğimi yaptım.

• Like 1

tabiki ben şirk yoktur diye yüzde 100 budur diyemem Allah korusun,birşeyin yüzde yüzlüğünü ancak Allah bilir,esas problemde burda sanırım kimse herhangi birşey için yüzde yüz diyememeli,diyorsa bence bu şirktir..

Söylediklerinizde sizin düşünceniz,saygım var fakat benim düşüncem bu yönde değil ama size de itiraz etmiyorum,herhangi birşeyi tebliğ ettim diyebiliyorsanız zaten hiçbir diyeceğim olamaz!

arkdaşlar uygulamayı yapan var mı son zamanlarda, şayet yaparsak bozuk paraları nasıl vericez kuyumcuya ya, cunku sayamıyoruz yani kagıt paraya ceviremeyecegimize göre? :D :D ayıp olmaz mı cidden yapan varsa bi beni aydınlatır mı? gerçi 41 kişiyi bulamam herhalde ama merak ettim

MeLoNy, 08.12.2010 - 16:15 yazdı:

Canım benim, evlilik içinde oluyor. Bende inanmam böyle şeylere ama 3 tanesine şahit oldum, 36 yaşlarında 2 kişiydi üstelik ikisi. Anahtarlığı taktıktan en geç 1 ay sonra kısmetleri çıktı. Ev alma konusunda da oluyo dediler, ben etrafımda görmedim hiç ama yapanlar senin gibi oldu diyor :) :) Başlıcam annemden 1 lira almaya gidicem birazdan :D :D

Selam.Kendim toplamayib.Annem benim icin alip niyyet edib bana taka bilirmi? Azeriyim ben.Tam nasil Yapiliyo bilemiyorum.