Jump to content
nartnmerd

İnternetimi Google Olarak Açamıyorum

Recommended Posts

Guest nnic

Hkey_esers

--- Sonraki mesaj ---

HKEY_CURRENT_USER olacak pardon

aynı sorun bende de olmuştu benimki de devamlı olarak google görünümlü ancak gelgitler com olarak açılıyordu ve sonunda ben google yi ana sayfa yapıyordum ancak kapatıp açınca yine aynı oluyordu

combofix yükledim bilgisayarı tarattım yeniden başlattım ve anasayfamı yeniden goole olarak değiştirdim ve sorun çözüldü :D

--- Sonraki mesaj ---

Başlat menüsünün sağında simgesi olacaktır.Ona sağ tıkla Devre dışı bırak de. Active yazıyorsa Deactive yazacaktır ona tıklayacaksın. Devre dışı olur.

Combofix linkide şu :

http://www.tamindir.com/downloading/18628/ComboFix.htm

bu linke tıkla ve bekle otomatik indirmeye geçecektir. Masaüstüne alıp çalıştırmayı unutma.. :)

rankahenkl :thumbsup:

nnic ve renkahenk arkadaşlar sorunum çözüldü nnic senin önerdiğin yöntemi denedim ve sorunum halloldu .her ikinize de Ayrı Ayrı Teşekkür ederim ....İlginiz için sağolun....Bu yöntemleri bi kenara not alacağım ...İnşallah lazım olmaz bi daha .....

renkahenk özeldende yazdım ama antiviri devre dışı bırakmışken combofixi indireyimmi ne dersin?

--- Sonraki mesaj ---

aynı sorun bende de olmuştu benimki de devamlı olarak google görünümlü ancak gelgitler com olarak açılıyordu ve sonunda ben google yi ana sayfa yapıyordum ancak kapatıp açınca yine aynı oluyordu

combofix yükledim bilgisayarı tarattım yeniden başlattım ve anasayfamı yeniden goole olarak değiştirdim ve sorun çözüldü :D

--- Sonraki mesaj ---

rankahenkl :thumbsup:

canım bu yöntemide not alacağım...Teşekkürler ilgine

Guest nnic

Sevindim:) bende googlede sorun yaşıyorum acaba sizdede varmı?

www.google.com.tr var.google türkiye diyor..hiç verim alamıyorum pas reklam.bir şey arıyorum."milas evden eve nakliyat" çıkıyor.

ben devamlı http://www.google.com/webhp?hl=tr adresini kullanıyorum..burada google tükçe yazıyor ve verim alıyorum..

burayı anasayfa yap benim kullandığım bu ve gayet iyi

--- Sonraki mesaj ---

www.google.com.tr var.google türkiye diyor..hiç verim alamıyorum pas reklam.bir şey arıyorum."milas evden eve nakliyat" çıkıyor.

ben devamlı http://www.google.com/webhp?hl=tr adresini kullanıyorum..burada google tükçe yazıyor ve verim alıyorum..

adresler farklı

Guest N0NE

Regeditten değiştir olsun bitsin okumadım üstteki mesajları yazmışlardır belki arkadaşlar

canım ben hiç anlamıyorum ki ;;; midyat veya kefenin cebi arkadaaşlara sor onlar dahada bilgililer bu konuda ben onlara güveniyorum ...özel mesaj at istersen...

--- Sonraki mesaj ---

benim sorunum sayenizde çözüldü senin sorununda çözülür inşallah

imesh i indirdim müzik programı olarak şimdide arama motorumu Mozilla Firefox olarak açamıyorummmm yardımmm

--- Sonraki mesaj ---

hadi arkadaşlar ......önerileriniz güncelllll

Guest Tîmûrlenk

firefox mu kullanıyorsun anlamadım ayrıntılı anlatırmısın