Jump to content
nartnmerd

İnternetimi Google Olarak Açamıyorum

Recommended Posts

kurban sorunum aşağıdaki gibi

dün konu açmıştım forumdan öneride bulunan arkadaşın önerdiği programı (imesh )indirdim fakat arama motoru google diye açılmıyor şimdide bu sorununm çıktı ...ne yapmam gerekli bilginiz varmı ....imesh i nasıl kaldırabilirim

--- Sonraki mesaj ---

chorme kullanmıyorum ...Mozilla Firefox kullanıyorum

kurban sorunum aşağıdaki gibi

dün konu açmıştım forumdan öneride bulunan arkadaşın önerdiği programı (imesh )indirdim fakat arama motoru google diye açılmıyor şimdide bu sorununm çıktı ...ne yapmam gerekli bilginiz varmı ....imesh i nasıl kaldırabilirim

denetim masasına git program kaldır bölümünü aç orda imesh bar yazar onu kaldır.bu arada tarayıcın kapalı olsun internetin yani net sayfan

katsimato ve ıspanak kardeş sorunumu denetim masasından hallettim ....ama müzik programı indirmek istiyorum ....ımesh programı pc mi kastı ve sorunlu oldu önerebileceğiniz başka programlar varmııı

katsimato ve ıspanak kardeş sorunumu denetim masasından hallettim ....ama müzik programı indirmek istiyorum ....ımesh programı pc mi kastı ve sorunlu oldu önerebileceğiniz başka programlar varmııı

imesh yada bearshare ikiside benzer ama bearshare reklamlı ve abuk subuk mesajlar gelir en iyisi imesh.müzik indirmek için olan en baba programlar ceza aldı telif hakkından dolayı ve yasaklandı.bunlardan daha iyisinide bulmazsın .pc ne gelince çok dolmuştur temzlenmesi lazım bu yüzden kasmıştır .bunun için programlar var ama kullanabilirmisin bilemiyorrum .

--- Sonraki mesaj ---

bu arada imeshi kurarken kutucuklara dikkat et setup ta çünkü orda kabul ediyormusunuz derken media bar yani imesh tarayıcı otomatik işaretlidir kurcaksan dikkat et o işaretleri kaldır kutucuklardaki öyle kur .o zaman imesh bar kurulmaz pc nde

ımesh den dilim yandı bi daha kurmam sanırım

--- Sonraki mesaj ---

ama diğerlerini deneyebilirim

diğeri dediğin bir tane var zaten oda reklamlı ve dediğim gibi abuk subuk mesajlar geliyo .hem imesh ten nasıl ağzın yandı anlayamadım en iyisidir o şu anda genel olarak son derece sorunsuzdur.