Jump to content
aykaranlık

Sevdiğinin Dönmesi için Yasin Suresi ile Dilek Duası

Recommended Posts

Guest honey492

sevgili ayşehan benm anladığım kadarıyla başa dönülerek okunuyor. tekrar başa dönersin bitene kadar aynı işlem demiş çünkü. Allah kabul etsin inşallah

Guest aysehan
sevgili ayşehan benm anladığım kadarıyla başa dönülerek okunuyor. tekrar başa dönersin bitene kadar aynı işlem demiş çünkü. Allah kabul etsin inşallah

teşekkur ederım arkadaşım ......

kusura bakmayın arkadaşlar, pc başında değildim... her mübinden sonra tekrar başa dönüyoruz, bana mesaj atan arkadaş öyle demişti bende öyle yaptım, bi arkadaş da zamanını sormuş zamanı var demediler bana ister gece ister gündüz yapabilirsiniz yalnız en az 3 gün tekrar edin bence bir gün okuyup bırakmayın...

Guest aysehan

aykaranlık cok teşekkur ederız bu paylaşım ıcın , sure olarak ne kadar zaman alıyor ,

bırde yanılmamak ıcın soruyorum yasın suresınde 7 mubın saydım , dogrumu..............

Guest RAHMANALLAH
dunya dualar ıle donuyor sız ınanmıyorsanız , ınananlara zarar vermeyınız , şuhesız Allah kendıne acılan ellerı boş cevırmez .............

Allah-u Teala hazretleri duaları boş çevirmez ancak Allah-u Teala hazretlerinden de NIKAHLI OLMADIGINIZ SEVGİLİNİZ VEYA FLÖRTÜNÜZÜN DÖNMESİ İÇİN SİZE HARAM OLAN İNSANLA BİRLİKTELİGİNİZİN DEVAMI İÇİN DUA ETMEK NE KADAR MAKUL ACABA...Sizin dediğiniz dualar eşler arasındaki sevgi ve muhabbeti artırmak için olsa gerek.Yani helal birliktelikler için. Allahım beni ve cümlemizi affet, doğru yola ilet. Yolundan ayrıma Allahım.

Allah-u Teala hazretleri duaları boş çevirmez ancak Allah-u Teala hazretlerinden de nıkahlı olmadıgınız sevgiliniz veya flörtünüzün dönmesi için size haram olan insanla birlikteliginizin devamı için dua etmek ne kadar makul acaba......Sizin dediğiniz dualar eşler arasındaki sevgi ve muhabbeti artırmak için olsa gerek.Yani helal birliktelikler için. Allahım beni ve cümlemizi affet, doğru yola ilet. Yolundan ayrıma Allahım.

peki eski eş için okunabilirmi

Guest aysehan
Allah-u Teala hazretleri duaları boş çevirmez ancak Allah-u Teala hazretlerinden de nıkahlı olmadıgınız sevgiliniz veya flörtünüzün dönmesi için size haram olan insanla birlikteliginizin devamı için dua etmek ne kadar makul acaba......Sizin dediğiniz dualar eşler arasındaki sevgi ve muhabbeti artırmak için olsa gerek.Yani helal birliktelikler için. Allahım beni ve cümlemizi affet, doğru yola ilet. Yolundan ayrıma Allahım.

hassasıyetın ıcın teşekkur ederım arkadaşım , konuya bakarsan eşım ıcın okuyacagımı zaten yazmıştım , lakın bende senın gıbı duşunuyorum o yuzden bu konuya dıkkat cektıgın ıcın tekrar tekrar teşekkur ederım

Guest RAHMANALLAH
peki eski eş için okunabilirmi

Helal birlikteliğin devamı niyet ediliyorsa Allah a dua edilir elbette. Yasin-i Şerifler, Ayetel Kürsî ler, salavat-ı şerifler...Hayır işler için dua etmek ve Allah-u Teala hazretlerinden istemek en makbuludur elbette.

--- Sonraki mesaj ---

hassasıyetın ıcın teşekkur ederım arkadaşım , konuya bakarsan eşım ıcın okuyacagımı zaten yazmıştım , lakın bende senın gıbı duşunuyorum o yuzden bu konuya dıkkat cektıgın ıcın tekrar tekrar teşekkur ederım

Yazılanların tamamını okumak fırsatım olmadı. İnsanların ne niyetle okuduğunu bilemem elbet. Sizler de kusura bakmayın.

Guest silentblood
Arkadaşım kusra bakma ama sevdiğinin dönmesi için değil Yasin-i Şerif'i 1000 defa hatim etsen faydasız.Sevdiğin dönüyorsa bu döndüğü içindir.Arkadaşın senle barışıyorsa bu barışmak istediği içindir.Dua ile bir insanı geri döndüremezsin.İnce ayrıntılara dikkat et.

Paylaşım için eline sağlık uğraşmıssın.

din ve inanç neden vardır ? insanlar hayatta çoğu şeyi çözemez,akılları bbu muhakemeye yetmez ve hayata tutunabilmek için birşeylere inanma ihtiyacı duyarlar....

evren dualar üstünde duruyor ya da durmuyor ama birileri ve birşeyler biliyor,görüyor,yaşıyor....Biri sana geldi mühürlü bir baskı mı getirdi dua ile insan dönmez diye..Dua irade ile oynamak olsa kimse ne çocuğuna,ne hastasına,ne işine gücüne dua etmesin sonunda hep bir irade var....

insanlar dua ederken zaten olacak birşey varsa bunu güçlendirmek için çalışıyor.Olmayacaksa istersen hatim et her duayı nafile oluyor...

İnsanlar konuşur,anlaşır,derdini anlatır ama hayatını desteklemek için birşeylere inanmak zorundadır...Bununda yolu duadır...

insanların umuda ihtiyaçları var ve bunu her yoldan denemeye hakları...

Guest aysehan
din ve inanç neden vardır ? insanlar hayatta çoğu şeyi çözemez,akılları bbu muhakemeye yetmez ve hayata tutunabilmek için birşeylere inanma ihtiyacı duyarlar....

evren dualar üstünde duruyor ya da durmuyor ama birileri ve birşeyler biliyor,görüyor,yaşıyor....Biri sana geldi mühürlü bir baskı mı getirdi dua ile insan dönmez diye..Dua irade ile oynamak olsa kimse ne çocuğuna,ne hastasına,ne işine gücüne dua etmesin sonunda hep bir irade var....

insanlar dua ederken zaten olacak birşey varsa bunu güçlendirmek için çalışıyor.Olmayacaksa istersen hatim et her duayı nafile oluyor...

İnsanlar konuşur,anlaşır,derdini anlatır ama hayatını desteklemek için birşeylere inanmak zorundadır...Bununda yolu duadır...

insanların umuda ihtiyaçları var ve bunu her yoldan denemeye hakları...

hay aklınla bın yaşa agzına saglık arkadaşım