Jump to content
Guest trcrysis

Boy Uzatıcı Ürünü...

Recommended Posts

Guest blessed trinity
bildigim kadariyla kemige bir metal parca takiliyor onla uzuyorsun ama pahali bir sey ve cok kücük olman lazim ki doktor yapsin.

ben daha bugun cocuk doktorunda ölctüm 166 cm :D ne büyük ne kücük :D

evet dızden asagısına platın yerlestiriliyor diye biliorum ben de .. ama tehlıklı oldugu soylenıyo.. yanı ameliyattan sonra eskısı gıbı guclu kemıklerın olmadıgı soylenıyor... kırılmalara daha dayanıksız oluyor platın takılan kemıkler:blink:

Guest linergene

evet mirayla aynı üründen bahsediyomuşuz bebeğim etkili olan oymuşş..........bu arada alaca ebe mirada bana vermişti ben almadan rep vermiyom biliyonmu garanti olsun diye para peşin kırmızı meşin....:rofl::rofl:

Guest RakiPınaR

Bu ürünün bitkisel ve yan etkisi olmadığını söylüyorsunuz nekadar etkili olduğundan bahsediyorsunuz. 2 sorum var

1-bu ürünü kullanmadan önce boyunuz kaçtı

2-bu ürünü kullandıktan sonra boyunuz kaç?:)

Guest linergene
Bu ürünün bitkisel ve yan etkisi olmadığını söylüyorsunuz nekadar etkili olduğundan bahsediyorsunuz. 2 sorum var

1-bu ürünü kullanmadan önce boyunuz kaçtı

2-bu ürünü kullandıktan sonra boyunuz kaç?:)

kullanan kişiye örneği mira verdi arkadaşı kullanmış daha ilk kutuda beş cm uzamış ikinci kutuda 2 cm daha uzamış tek şart aynı saatte aksatılmadan hergün kullanılmasıymış.......

Guest RakiPınaR

buna çok güldüm:) hiç platin taktırmaya gerek yok ozaman gerçi platin uygulaması 1,40 cm den kısa olanlar için yapılıyor.bu ilaç sayesinde herkes 1,75 üstü olur patlama yaşanır :)) ozaman nediyoruz hep beraber miranında doğruluğunu arkadaşı üzerinde test ettiği ürünü üretenden allah razı olsun:)

kullanan kişiye örneği mira verdi arkadaşı kullanmış daha ilk kutuda beş cm uzamış ikinci kutuda 2 cm daha uzamış tek şart aynı saatte aksatılmadan hergün kullanılmasıymış.......

hayatım bahsedilen ilacı araştırdım...Tarım Bakanlığı'ndan onaylıymış....önemli olan Sağlık Bakanlığı'nın onayı

mira bana pm at kiz bende aliyim ilaci belki kilo dan kaybederim azcik uzarsam :D :D :D

• Like 1

mira bana pm at kiz bende aliyim ilaci belki kilo dan kaybederim azcik uzarsam :D :D :D

uzamazsın yeşilim...48 tl lik bir ilaçla kimse uzamaz:) (12-16 yaş aralığında olanlar hariç tabi)

uzamazsın yeşilim...48 tl lik bir ilaçla kimse uzamaz:) (12-16 yaş aralığında olanlar hariç tabi)

diyorsun hadi o zaman almiyorum bende o halde :D

arkadaşım kullandı bebeğim 1 ayda 5 cm uzadı ben sana site adınıda veririm sonra ilacında adını

hakikatenmi uzattı