Jump to content
yesil

Süpriz Kek (3 Renkli)

Recommended Posts

Guest Piri Reis

haftada bir kere yapiyorum hafta sonlari. valla kendim icin degil... :D

Bende gerçekten her gün kendinize yapıyorsunuz diye düşünüyordum :) Eğer kendiniz için yapmış olsaydınız her gün durumunuz ve haliniz nice olur du ki :confused:9_9

Sizin sayenizde kek ve pasta yapmasını bilmeyenler veya az bilenler öğrenmiş oldular ve olacaklar da :)

Süpersin Yeşil Kraliçe harika görünüyor,hemen yapmam lazım,bi zahmet hafta sonunyapıp komşularına dağıttığın kekin tarifinide istesek,yaa senin komşun olmak varmış hee;)

yaww 110 kilo oldun bayırdan yuvarlanıyon halen pasta börek derdindesin anlamadım ki ben seni:D:D:D

iyi iste senle beraber bayirdan yuvarlaniriz :D :D

--- Sonraki mesaj ---

evet bu byle giderse ben taşınıyorum yeşilin yakınlarına :D

buyur gel kiz dagiticak yer ariyorum bende hep. komsularim bikicak yakinda habire bir sey getiriyor diye hehehehe

--- Sonraki mesaj ---

Süpersin Yeşil Kraliçe harika görünüyor,hemen yapmam lazım,bi zahmet hafta sonunyapıp komşularına dağıttığın kekin tarifinide istesek,yaa senin komşun olmak varmış hee;)

canim o tarif cikolata ile basliyor cikolata ile bitiyor yani resmen cikolata soku yasatiyor insana ama veririm tabiki.

Guest serrap

güzel tarif teşekkürler.......

beyaz hamuru limonlu da yapabilirsiniz. yani limon, kakao ve findikli kek :)

nasil kek yapsam diye düsünmeyin hepsini birden yapin :D

gördüm aşk acısı çekılen kekın resmını burdada ama bunun resmı daha güzel ,aşk acısı çikolata komasına sokuyo demişin bıde komsulara dağıtmışın komsularında acı macı kalmamıştır artıkın :)),bu daha güzel ama resmi yani hoşlanmıyom fazla öyle kapkara gözüken pastalardan

• Like 1