Jump to content
Guest Daiys

Boğa Erkeğine ve Kadınına Nasıl Davranmalı ?

Recommended Posts

Guest Daiys

Boğa Erkeğine Nasıl Davranmalı ?

Eğer 21 Nisan - 21 Mayıs arasında doğmuş Boğa erkeği ile evlenmişseniz,

sorunlar oldukça farklıdır. Boğa erkeği sürekli ilgi ile rahatlar. Yaşama rahatlık,

evcillik gibi fiziksel unsurlarla bağlanır. Karısı onun erkek arkadaşlarını kendine

bağlamakla hata etmiş olur. Eşini sanki hareminde saklamak ister. Kadın,

kendisi için dünyada tek erkeğin o olduğunu hissettirirse çok iyi geçinirler.

Diğer durumlarda da Koç erkeğinden farklıdır. Parasının ev için, özellikle kendi

rahatını sağlayacak şeyler için akıllıca harcanmasını ister. Eş olarak seçtiği kadının gerçek bir anne olması önemlidir. En büyük arzusu soyunu sürdürecek bir çocuğu olmasıdır. Öylese boğa erkeğinin karısı, hiç zaman yitirmeden kocasının gurur duyacağı çocuklar doğurmalıdır. Evliliklerinin herşeyi kötü gitse bile kocalarını, çocuklarına olan ilgisiyle elde tutabilir.

Boğa erkeği genellikle çok duygulu, içten ve sadıktır, ama zaman zaman en sinir bozucu aşık olur. Çünkü bir kadının yaşamına anlam veren güzel sözler söylemesini ya da davranışlarını bilmez.

Fakat bu soğukkanlılığa aldanmayın. Boğa erkeği, sabırlı ve sinirlerine hakimdir

ama belli bir noktadan sonra onu tahrik ederseniz çok sert ve kırıcı bir biçimde

patlayabilir. Boğanın önünde kırmızı bayrak sallamayın.

Boğa Kadınına Nasıl Davranmalı ?

Eğer birçok Boğa burcu kızı gibiyseniz, normal olarak sessiz ve rahatsınız. Ama zorlandığınız zaman dik kafalı olursunuz. Gözünüz hiç birşeyi görmez. Bu yüzden eşiniz sizi zorlamazsa iyi eder. Aşka gelince, siz ve eşniz bir takım güçlüklerle karşılaşırsınız. Boğa sıcak, müşfik bir burçtur. Venüs, sizi etkileyen bir faktör olarak çekiciliğinize büyük katkıda bulunur. Bu konudaki asıl sorununuz eşiniz değildir. Sorun, bir şeyi oluruna bırakma ya da başkalarına güvenip, ihmal etme eğiliminizden kaynaklanıyor. Birine aşık olursanız, aşık olduğunuzu söyleyin; hem de birkaç kez değil, her zaman. Doğduğunuzda Güneş’in durduğu yere göre size en uygun eşlerin Başak ya da Oğlak burcundan olduklarını söyleyebilirim. Eğer eşiniz, bu burçlardan birinde doğmuşsa sizinle uyumunu kendisi sağlamalıdır. Eşinizin aklında tutması gereken özellikler vardır. Bazen sorun inatçılığa varan ısrarlar, uyumsuzluğa kadar uzanan tutuculuk, sonu kavgacılığa dayanan aşırı arzular gibi.

Her tür konfor ve lüksten çok zevk alıyorsunuz. Evliliğinizi çocuklarınızı ve evle ilgili olan her şeyi seviyorsunuz. Aynı zamanda çok da duygulusunuz. Öyle olmanız da gerekir; çünkü en iyi yanlarınız, dolu duygusal yaşamınızın bir uzantısıdır.

Eşiniz sizin bu duygularınızı karşılamalıdır. Sizi mutlu etmek ve sizden sevgi görmek istiyorsa, başınızın üstüne rahat bir dam, kollarınıza da bir bebek vermelidir.

Guest ڪےℓαℓσм

banane ya teraziyi de diğer burçları da isterim :)

Guest SECİL.

Boğa kadını için söylediğiniz her şeye katılıyorum.Yalnız eksik olan bir nokta var. Boğa kadını kıskandırılma oyunlarına gelmeyecek olan bir burçtur.Tepkisi çok ani ve sert olur çünkü. Ve arkasına dönerse bir daha bakmaz yüzüne.

--- Sonraki mesaj ---

Bu arada paylaşım için teşekkür ederim

Boğa erkeği, sabırlı ve sinirlerine hakimdir

ama belli bir noktadan sonra onu tahrik ederseniz çok sert ve kırıcı bir biçimde

patlayabilir. Boğanın önünde kırmızı bayrak sallamayın.

İşte budur tam ben :devil:

aynen vallahi eşim boğa erkeği.amanınnnnnn tatlımı tatlı oyun ister heran sıkayım mıncıklayayım...ammmaaaa sinirlendimi evde kırmadık bişe kalmıyor.bu yeni laptop.mutfağın camınıda yeni taktık odanın kapısını daha değiştirmedim içe gömük,doğal görünüyor.ama en son rendem çok hoştu aynısını bulamadım...

ama çok aşığız birbirimize halen...

Bana pek uymuyor burda anlatılanlar sadece küçük bir kısmı uyuyor. Ben kimseye aşık olduğumu falan söylemem.:)

--- Sonraki mesaj ---

Boğa burcu dünyaya inat yapmak için gelmiştir.İnadını göstermek için fırsat kollar.Yanına yaklaştığınızda bir boğa gibi saldırı hazırlığı yapar ve daha kurduğunuz ilk iletişimde inadını gösterir.Bu onun vazgeçilmez huyudur.Bir boğa ile muhattap olmak intihar etmekle eş anlamlıdır.Boğayı gördüğünüz anda ondan kaçmak için yol değiştirmek,tanımazlıktan gelmek,havaya bakarak ıslık çalıp yanından geçmek,yapılacak en akıllı davranışlardır.Boğa sizinle muhattap olmaya kalkışsa bile'Pardon!Tanışıyor muyduk?'deyip tüymek gerekir.Bütün bu yazdıklarımızdan sonra boğaya aşık olmak gibi bir gaflete düşerseniz,sizin de en az boğa kadar tedaviye ihtiyacınız var demektir...:))

Bize aşık olmayın bakın yanarsınız sonra:))

aynen vallahi eşim boğa erkeği.amanınnnnnn tatlımı tatlı oyun ister heran sıkayım mıncıklayayım...ammmaaaa sinirlendimi evde kırmadık bişe kalmıyor.bu yeni laptop.mutfağın camınıda yeni taktık odanın kapısını daha değiştirmedim içe gömük,doğal görünüyor.ama en son rendem çok hoştu aynısını bulamadım...

ama çok aşığız birbirimize halen...

bir boğayla muharebeye girmeden gardını almak lazım..

gerçekten sinirlenince gözleri çok kara oluyor:) ama estetiğe önem verirler senin kapının doğal gömük olması gibi:D (sen kavgada korunacaklar listesi yap duruma göre toplayıverirsin):D

[/color]Boğa burcu dünyaya inat yapmak için gelmiştir.İnadını göstermek için fırsat kollar.Yanına yaklaştığınızda bir boğa gibi saldırı hazırlığı yapar ve daha kurduğunuz ilk iletişimde inadını gösterir.Bu onun vazgeçilmez huyudur.Bir boğa ile muhattap olmak intihar etmekle eş anlamlıdır.Boğayı gördüğünüz anda ondan kaçmak için yol değiştirmek,tanımazlıktan gelmek,havaya bakarak ıslık çalıp yanından geçmek,yapılacak en akıllı davranışlardır.Boğa sizinle muhattap olmaya kalkışsa bile'Pardon!Tanışıyor muyduk?'deyip tüymek gerekir.Bütün bu yazdıklarımızdan sonra boğaya aşık olmak gibi bir gaflete düşerseniz,sizin de en az boğa kadar tedaviye ihtiyacınız var demektir...

İlginç bir burc :)

Teşekkürler Daisy

Guest ڪےℓαℓσм
Bana pek uymuyor burda anlatılanlar sadece küçük bir kısmı uyuyor. Ben kimseye aşık olduğumu falan söylemem.:)

--- Sonraki mesaj ---

Boğa burcu dünyaya inat yapmak için gelmiştir.İnadını göstermek için fırsat kollar.Yanına yaklaştığınızda bir boğa gibi saldırı hazırlığı yapar ve daha kurduğunuz ilk iletişimde inadını gösterir.Bu onun vazgeçilmez huyudur.Bir boğa ile muhattap olmak intihar etmekle eş anlamlıdır.Boğayı gördüğünüz anda ondan kaçmak için yol değiştirmek,tanımazlıktan gelmek,havaya bakarak ıslık çalıp yanından geçmek,yapılacak en akıllı davranışlardır.Boğa sizinle muhattap olmaya kalkışsa bile'Pardon!Tanışıyor muyduk?'deyip tüymek gerekir.Bütün bu yazdıklarımızdan sonra boğaya aşık olmak gibi bir gaflete düşerseniz,sizin de en az boğa kadar tedaviye ihtiyacınız var demektir...:))

Bize aşık olmayın bakın yanarsınız sonra:))

Her kelimesine sonuna kadar katılıyorum.Hatta az bile yazmışsınız :D