Jump to content
kuzguncuk

Uyyy Hamsi Tava...

Recommended Posts

Guest Mawiwegül
Evet geçgeç iyi fikir.Hem bu yıl şampiyonluk garanti görünüyoo.Bonus olarak bizede ayıklanmış hamsi neyim salarlar belki.:P

Adanos sahi gecersem trabzon spora bir yillik hamsimi gönderirlermi eve dersin:p

Guest Plato
Hadi ben hamisu tutar Tirabizonu tutarımda Pato uşşağum ne takım tutuyo meraklandım. :cool:

Bak şimdi balık çok severim ado görsen beni tirabizonlu sanırsın o kadar..Tirabizon siporu bir ara şampiyon olunca gözüme çarptıydı acık gözüme girmişliği varda asla tutamadım nedense:)Fenerbahçeliyim fener balığınada sempatim var bu yüzden..Çuprayıda tek geçerken deniz kenarında mezgit hastasıyım bilmem anlatabildim mi?:D

Adanos sahi gecersem trabzon spora bir yillik hamsimi gönderirlermi eve dersin:p
Bana ne diyon kardişim.Kebabtan sorumluyum ben.İste boyun kadar kebab yaptıriiim meselayın.Ama hamsi işlerini bak Lazikoya sipariş et.Feda olsun neyim diyo.

Möhhim Dipnot:Hişş bende Tirabizonu tutuyom garii ve bide kedim var yazık felan dedinmi bence işe yarar gibi ya yaa :D

Guest Mawiwegül

gece gece hamsi yemege gidecegim bukadar olur nefis görünüyor:)

Bak şimdi balık çok severim ado görsen beni tirabizonlu sanırsın o kadar..Tirabizon siporu bir ara şampiyon olunca gözüme çarptıydı acık gözüme girmişliği varda asla tutamadım nedense:)Fenerbahçeliyim fener balığınada sempatim var bu yüzden..Çuprayıda tek geçerken deniz kenarında mezgit hastasıyım bilmem anlatabildim mi?:D
Ayıpsın Feneri bende severim kerto.Özelliklende ceyran kesildimiydin.Çipurayı iyi bilirim Mezgit yemedim maalesef zaten yemişde olsam sanmazdım zannımın deyişeceğini.Belkide saplantı bu bilemem.

--- Sonraki mesaj ---

Hele birde siz onu zigana dağında karın üzerinde ızgara yapılınca yeseniz....Üstünede bol fındıklı hamsiköy sütlacı,ben Trabzona bir gidip geleyim yaa...
Zigana dağı neciki olsa zaten bırak manzarayı masanın altında gene yerik. :rofl:

Gece gece canım çekti yaa..çok severim hamsi tavayıı..

Çok faydalı olmasına rağmen,oldum olası hiç sevemedim balığı.Ne tadı nede kokusu.Ama bu tarifini evdeki balıkseverlere söylüycem.

Teşekkürler abi:)...

Guest KaaN76

Bunu ben bile yaparum daa )))Baligi cok severim zaten denemek lazim tek basima yapabilirsem tabi

Yaparmiyim sizce _:=)

Bunu ben bile yaparum daa )))Baligi cok severim zaten denemek lazim tek basima yapabilirsem tabi

Yaparmiyim sizce _:=)

Yaparsan miyavv seslerinden belli olur kardeş.Eğerki dışarda öbür sokağın yabancı kedilerini felan bile görürsen bu tariften daa iyi yapmışın demektir. :D