Jump to content
Sign in to follow this  
Guest elacayib

Yaşayanlar Anlatıyor

Recommended Posts

Guest elacayib

''Evlendikten Sonra Evime Gelmeye Başladılar''

Evlenmeden önce dinle ilişkim oruç tutmaktan ibaretti.Çok koyu bir inanan olmadığımı belirtmek zorundayım.Sonra eşimle tanıştık.Kısa sürede aşık olduk ve evlenmeye karar verdik. Evlenmeden önce eşimin dini eğilimlerini çok merak ettiğimi söyleyemem. Yani ikimizinde Müslüman olduğunu biliyordum o kadar...Evlendiğimizde Üsküdar Paşakapısı'nda bir ev kiraladık.En üst katta oturuyorduk.Tenha bir sokaktı.Birkaç hafta geçmeden her akşam aynı saatte kapımız çalmaya başladı. Özellikle eşimin olmadığı saatlerdi bunlar.Eşim akşam 20.00 civarı eve geliyordu. Bu kapı çalmaları ise 19.30 gibi oluyordu.Pencereden aşağı bakınca kimsenin olmadığını görüyordum. Evin kapısında da kimse olmuyordu. Bir ayak sesi,koşuşturmaca duyuyordum. Hiçbir belirti yoktu.On gün üst üste böyle bir olay yaşayınca eşime anlatmaya karar verdim. eşimin tepkileri benim için ilginçti. ''Biz mezarlığa yakın oturuyoruz. Buraları eskiden mezarlıkmış. Bilmiyorum ama bence cinler olabilir'' dedi. ''Nasıl yani,cinlerin varlığına mı inanıyorsun? diye sorduğumda,bu soruya çok sinirlendiğini belli etti ve Kur'an-ı Kerim'de bu varlıklardan söz edildiğini anlattı. Üstelik, ''İnancın yoksa seni rahatsız edeceklerdir bunu unutma '' dedi.

O geceden sonra çok sıkıntılıydım,eşimi takip ediyordum o da beni. Bazen gözümün içine bakıp uzun uzun bir şeyler düşünüyordu. Bir gece uyur uyanık arası kanepede uzanıyordum,eşim henüz gelmemişti. Birden uykum ağırlaştı ve kanepenin etrafında iki küçücük adam gördüm.Ayakları tersti ve yukarı çıkmaya hazırlanıyorlardı.Çıktılar da ve çok kuvvetliydiler. Onlardan kurtulamıyordum. Benimle sevişmeye başladılar. Çok korkmuştum ama bağırdığım halde sesim bile çımıyordu. Nihayet beni bırakıp gittiler. Bir saat sonra eşim geldiğinde olanları ona anlattım. Bekliyor gibiydi...Tepki vermedi. Geceleri dualar okumamı istedi ama bunu yaptığım halde onlardan kurtulamadım.

Tempo Dergisinden dır.

Guest mehmetemin102

demekki neymiş

:) inanmayan kızlarla sevişiyorlar bu zatı muhteremler...

Guest elacayib

Yok canım ben inananların da bu tür hadiseler yaşadığını biliyorum.

Guest Dolunay

Bence de inanmamakla ilgisi olduğunu sanmıyorum. Ama bu hikaye de bana inandırıcı gelmedi. Eşinden cin diye bişey duydun madem niçin ne olduklarını araştırmıyorsun ki sonra on gün aynı şey olmuş on gün niçin bekledin ben ikinci tekrarında hemen ne olduğunu anlamaya çalışırdım. bir de cinlerin mezarlıkla ilgisi nedir çözemedim.

Guest pegasus

Benimde epey deneyimlerim var bu konuda ama ben hep zihnimin bana oyunu diyordum.Taki bir gece 2 yaşındayken olumun yanıma gelmesiyle aklım allak bullak oldu.Oğlum geldi her zamanki gibi yatırdım ve sarıldım bir anda kulağımın dibinde bir ses olumun adını söle di iki kez kısık bir sesle.Ben yine umarsamaz bir tavırla uyumaya çalışırken olum ağlamaya başladı korkmuştu.Anne bana sarp sarp diyolar diye.babandı diye kandırmaya çalıştımsada inanmadı .Çünkü ses cidden tanıdık değildi. o günden beri düşüncelerim değişti.Bu olanlar zihnimin bana oyunu değildi...

Guest cybershoot

yok artık evlendiler cocukları oldu sacma seyler bunlar insanların beynin bukadar acizmi ya herşeye inanıyorlar allahım akıl zihin irade düşünce vermiş hakedenede etmeyenede sadece düşünn ya herşeye inaır hale geldik

kimisi daha da ileriye gidip çocuğu olduğunu bile iddia ediyor. Hatta musallat filminde de vardı öyle bir çocuk. İnsan cin karışımı iddiaya göre doğan çocuk aşırı kuvvetli ve garip olurmuş. Cinleri görebilir onlarla konuşabilirmiş ama insana benzermiş. Böyle bir iddia vardı. Ama doğruluklarınu bilmiyorum.

Guest cybershoot

yok artık bunalr idaadır sadece olamz böyle birşey bence mümkün degil

bilemiyorum ama bildiğim birşey var ki anadoluda bu söylemler ve inançlar aşırı vardır. Hatta kesin birşey söylemiyeyim ama birkaç kuşak öncesine bunları sorun genelde başlarından geçmiştir. Cinlerin düğünü, birine musallat olup delirtmeleri, cinlerin tecavüzüne uğrayanlar, insan kılığına giripte insanlar arasında yaşayan cinler, insanları kaçıran cinler, lohusa döneminde yapılan saldırılar alkarası isimli bir varlık cin olarak geçer, geceleyin dolaşanlar bir yığın var yani. Biraz efsaneler şamanizm ile İslamiyet'in karışımı gibidir. Mesala albastı denilen cin aslında şamanik bir kökenden geliyor.

Guest cybershoot

al basma evet olur bana oldu ama cin evlenmesi cocuk yapmayın spermleri mi var cinlerin yok ya bunlar beyin oyunları hologram