Jump to content
Sign in to follow this  
Guest elacayib

Yaşayanlar Anlatıyor

Recommended Posts

Guest secret shadow

Öyle düşünülürse, içinde yaşadığımız herşey bir zihnin üretimi.

Gerçekten cinlerin insanlarla temasları mevcut olabiliyor. İlişkiye girmişler veya acı çektirmişler, sonuçta ikisi de temas'a giriyor.

Guest nymph

Bu olayı okuma gereği bile duymadım :D Tempo denen dergi sırf daha fazla satmak için arasıra böyle zırvalıklar yayınlar :D Nasıl bir olay olduğunu tahmin ediyim cin gelmiş kadınla birlikte olmuş falan filan (: Bu derginin klasik zırvalıkları (:

Guest sala_zar

bende aramızda yaşadıklarını duymuştum ne kadar gerçek bilmiyorum ama benim bi arkadaşım anlatmıştı o ya akrabalarının yada arkadaşlarının evinde oturuyormuş 3 harfliler hakkında konuşmaya başlamışlar bizim arkadaş inanmadığını söylemiş aradan yarım veya 1 saat geçtikten sonra evde başka bi misafir varmış onunla birlikte mutfaktaymış adam ona bana inanmıyormusun demiş oda anlamamış nedemek istiyorsun demiş adamın gözleri birden kıpkırmızı olmuş yüz ifadeside değişmiş galiba arkadaşım çok korktuğunu hemen ordan uzaklaştığını söylemişti aradan 6 veya 7 sene geçtikten sonra aklıma geldi sormuştum yalanladı yok öyle bişey ben hatırlamıyorum dedi belki o an beni korkutmak istedi belkide olayı unutmak ve bidaha açmak istemedi bilmiyorum yalansada onun yalancısıyım

Guest neftis

maşallah kadınla fantazi kurmuşlar:D:D

Guest brownn

Bunlar olağan ve yaşanan şeyler arkadaşlar insanın başına gelmeyince komik ve uzak geliyor tabikide ama şu bir gerçekki cinler evli insanların aralarını bile bozuyorlar aşık oluyorlar eğer kadına aşık olursa yada erkeğe bırakın eşiyle birlike olmayı aynı yatağa girmesine bile izin vermiyorlar... Belki uzak ama yaşanan gerçekler görünmeyen ve kabul edilmek istenmeyen bir gerçek bunlar...