Jump to content
SAKLIBAHÇE

40 Cuma Okunur İş İçin

Recommended Posts

“Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed kad dakat hiyletiy edrikniy Ya Rasulullah”

(Allah’ım, efendim Muhammed’e ve O’nun ehline salat eyle…Çok sıkıntım var,bana yardım et ya Rasulallah…)

Yukarıdaki salavatı şerifeyi ,her cuma 100 kez okuyanlar 40 cumayı tamamlamadan iyi bir işe sahip oluşmuşlarıdır.İş haricinde bir çok hayrı bulmak içinde faydalıdır.

• Like 1

Guest Plato

Allah razı olsun inşallah dualarımız kabul olur...40 cuma nerdeyse bir yıla yaklaşır inşallah atlamadan uygulayabiliriz:):)

Çalıştığım şirketten ayrılacakken bu dua karşıma çıktı.Cumartesi günü istifamı verceğim.Allah razı olsun.

Allah razı olsun inşallah dualarımız kabul olur...40 cuma nerdeyse bir yıla yaklaşır inşallah atlamadan uygulayabiliriz:):)

Her cuma okunması yeterli,belki ilk Cuma , belki ikinci Cuma Allah c.c. bilir artık.İnanmayacaksınız ama buna başlayıp vird edinen bir arkadaşım zamanında iş ararken,, şuan fabrika sahibi..

okumamız gereken bir cuma özel dönemimize rastlarsa yine okur muyuz okuyamaz mıyız acaba teşekkürler allah razı olsun

Guest Plato
Her cuma okunması yeterli,belki ilk Cuma , belki ikinci Cuma Allah c.c. bilir artık.İnanmayacaksınız ama buna başlayıp vird edinen bir arkadaşım zamanında iş ararken,, şuan fabrika sahibi..

İnanırım..Alışkanlık haline getirmek sürekli akılda tutmak ve hatırlamanın bedeli olarak görüyorum..Heleki bu duanın işini bulmasına yardım ettiğini görüpte iş bulduktan sonrada devam edilirse bereket artar ve yükseliş yaşanır umudundayım..Teşekkür ederim...

Vird edinilen duaların okunmasında ve devam edilmesinde hiç bir mahsuru ve sakıncası yoktur.Bununla birlikte her zaman okuduğunuz dualarada ara vermeden devam ediyorsunuz.Daha önce paylaştığım bir konuda ki satırları aktarayim size.

Âişe radıyallahu anha’nın şöyle dediği rivayet edilmiştir: “Resulullah sallallahu aleyhi vesellem bana “mescitten seccadeyi ver” buyurdu Ben: “Ben ay haliyim” deyince: “Senin ay hali olman senin elinde olan bir şey değildir” diye buyurdu.

Ay hali olan hanımın tehlil, tekbir, tesbih, dua gibi meşhur zikirleri yapması ile sabah akşam uyumak isterken uyanırken yapılacağı varid olmuş meşru duaları okuması da sakıncasızdır. Ayrıca tefsir, hadis ve fıkıh gibi ilim kitapları okumasında da bir sakınca yoktur.

Daha detaylı bilgi almak isterseniz aşağıdaki link e bakabilirsiniz.

http://www.estanbul.com/ay-hali-olan-kadin-ile-ilgili-hukumler-123790.html

--- Sonraki mesaj ---

okumamız gereken bir cuma özel dönemimize rastlarsa yine okur muyuz okuyamaz mıyız acaba teşekkürler allah razı olsun

Daha detaylı bilgi almak isterseniz aşağıdaki link e bakabilirsiniz.

http://www.estanbul.com/ay-hali-olan-kadin-ile-ilgili-hukumler-123790.html