Jump to content
Guest 0909

Süper Lezzetli Elma Çayım (zayıflamaya yardımcı)

Recommended Posts

Guest 0909

adoğan'dan başka kimse denemedi mi:confused:? bak küserim bir daha formül vermem:p:D

adoğan'dan başka kimse denemedi mi:confused:? bak küserim bir daha formül vermem:p:D

bu gün yarın bi deneme yapalım bizde... teşekkür ettik güzel tarife benziyor tarçın + limon hıı? :D

Guest 0909
bu gün yarın bi deneme yapalım bizde... teşekkür ettik güzel tarife benziyor tarçın + limon hıı? :D

evet züfer:) yaparsan mutlaka fikrini buraya yaz :devil:

Ben yaptım birkaç defa çok beğendim gerçekten, tekrar teşekkürler 0909..Ben rejim yapmadığım için o anlamda yararlı olup olmadığını bilemiyorum ama içimi güzel, işyerinede götürmeyi düşünüyorum...herkese tavsiye ederim...

5-6 su bardağı su

1 büyük elma

1 çubuk tarçın

yarım limon

2 adet karanfil

varsa biraz kiraz sapı

kaynayan suya tarcını, 6 ya böldüğünüz elmayı, 2ye böldüğünüz limonu kabuklarıyla beraber suya atın, 4-5 dk kaynatın, altını kapattıktan sonra karanfili ekleyin demlemeye bırakın...

bu kaldıkça güzelleşen bütün gün içebileceğiniz zayıflamaya yardımcı bir çaydır, kışın benim vazgeçilmezimdir size de tavsiye ederim....

daha ne kadar zayıflarım bilemiyorum yakında görünmez olucam bunuda devam edersem,tarçını çıkartıp şekerle içerim bunu saolasın paylaşım için =)

Guest 0909

ben tşk ederim beğendiğinize sevindim:)

--- Sonraki mesaj ---

daha ne kadar zayıflarım bilemiyorum yakında görünmez olucam bunuda devam edersem,tarçını çıkartıp şekerle içerim bunu saolasın paylaşım için =)

özelim tarçını çıkarırsan tadı tam olmayabilir, sen arada bir keyf çayı olarak içebilirsin o kadarı zayıflatmaz merak etme:)

eklem kas romatizması na ne iyi gelir bilen varmı

--- Sonraki mesaj ---

peki cubuk tarcın olamsı şartmı tozu olmazmı