Jump to content
0909

Süper Lezzetli Elma Çayım (zayıflamaya yardımcı)

Önerilen İletiler

0909

adoğan'dan başka kimse denemedi mi:confused:? bak küserim bir daha formül vermem:p:D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
adoğan'dan başka kimse denemedi mi:confused:? bak küserim bir daha formül vermem:p:D

bu gün yarın bi deneme yapalım bizde... teşekkür ettik güzel tarife benziyor tarçın + limon hıı? :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
0909
bu gün yarın bi deneme yapalım bizde... teşekkür ettik güzel tarife benziyor tarçın + limon hıı? :D

evet züfer:) yaparsan mutlaka fikrini buraya yaz :devil:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben yaptım birkaç defa çok beğendim gerçekten, tekrar teşekkürler 0909..Ben rejim yapmadığım için o anlamda yararlı olup olmadığını bilemiyorum ama içimi güzel, işyerinede götürmeyi düşünüyorum...herkese tavsiye ederim...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben yaparım yarın baharatları alıp

yazarım fikrimi teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5-6 su bardağı su

1 büyük elma

1 çubuk tarçın

yarım limon

2 adet karanfil

varsa biraz kiraz sapı

kaynayan suya tarcını, 6 ya böldüğünüz elmayı, 2ye böldüğünüz limonu kabuklarıyla beraber suya atın, 4-5 dk kaynatın, altını kapattıktan sonra karanfili ekleyin demlemeye bırakın...

bu kaldıkça güzelleşen bütün gün içebileceğiniz zayıflamaya yardımcı bir çaydır, kışın benim vazgeçilmezimdir size de tavsiye ederim....

daha ne kadar zayıflarım bilemiyorum yakında görünmez olucam bunuda devam edersem,tarçını çıkartıp şekerle içerim bunu saolasın paylaşım için =)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
0909

ben tşk ederim beğendiğinize sevindim:)

--- Sonraki mesaj ---

daha ne kadar zayıflarım bilemiyorum yakında görünmez olucam bunuda devam edersem,tarçını çıkartıp şekerle içerim bunu saolasın paylaşım için =)

özelim tarçını çıkarırsan tadı tam olmayabilir, sen arada bir keyf çayı olarak içebilirsin o kadarı zayıflatmaz merak etme:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

eklem kas romatizması na ne iyi gelir bilen varmı

--- Sonraki mesaj ---

peki cubuk tarcın olamsı şartmı tozu olmazmı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap