Jump to content
yalnızadam

Nedir Bu Mavi Işık Görüntüleri

Recommended Posts

arkadaslar yine sizleri rahatsız etmede üstüme yok bu yeni trendim dayanamadım artık sizlerle paylaşıytım

lütfen bilgisi olan arkadaslar yazsın

zaten beni bilen bilir burdaki yasadığım ve paylaştığım konulardan

bendekilerin ilk musallat olanlarıda müslüman oldular bastan söleyim

şimdikiler yeni

üç harflilerle çok yaşadım farkında olmadan girmediğim pislik kalmamıştı hamd olsun rabbbim kendisine döndürdü olay çok oldu ve yasadım

bu aralar mavi ısık çok görüyorum tek basıma kaldığımdave namaz kılarkende odada bedenime bir yoğunluk girdiğini biliyorum tüylerim diken diken oluyo ve namazda çok oluyo ısık parlamaları vede sunuda söleyim namazdayken etrafımdan bişiler geççiyo hızlıca ve yerde saydam bi şekilde birilerinin gezdiğini biliyorum ve görüyorum özellikle namazdayken - bir kişi değil bi kaç kisi - namaz dışındada olmaya basladı ne vakit olursa olsun fark etmiyo ve normaldede olmaya başladı görmelerim çogaldı ama korkmam kesinlikle yok vede korkutmuyolar basım ağrısı halen devam ediyo senelerdir hemde

bir zattan öğrendiğime göre benimle arkadas olmaya çalışıyolar mış ama kafirler biliyorum ve eminim önceden rüyalarımda korkuturlardı son 3 - 4 aydan beri görüyorum ama korkutmuyolar bu seferde aklım almadı gerçekten

acaba diyorumm bunlar kendisini göstermeyemi çalısıyo

ben bu gidişle bunların çırasını fena yakacam ama sabır işte

Guest aliahmet

o ma vi ışıklardan bende de var çakmak taşı gibi ama gece bariz ortası sarı etrafı kırmızı hareliydi

Guest aliahmet

siz kimlerdensiniz necisinizki:D

Guest aliahmet

ben de uzun süredir varki bu ışıklar parçacıklı halde çakmak taşı gibi mavi hoç bir mavi yarı turkuaza benzer bir renk ama akşamki şık daha büyükçeydi ortası parlak sarı etrafı kırmızı hareliydi mum ışığına benzer:D

Guest apocalypse

mavi ışık hüzme şeklinde mi geçiyor yoksa belirgin bir bölgede mi duruyor ve size ne gibi sinyaller ulaşıyor _?

namazı bırak?

biz kafiriz?

seni öldüreceğiz v.s uzar gider.

öle demiyolar arkadasım ben biliyorum yasadıklarımdan bak sana özelden geçireyim paylaştığım konuları ondan sonra bu konuyu tekrar oku arkadasım :)

--- Sonraki mesaj ---

mavi ısık nasıl sölesem bazen bi anda anüme çıkıyı bazen silinerek geçici oluyo bazen parlaam şeklinde

Guest apocalypse

Basiret ile ilgili zikir yaptınmı hiç? EL-Hafız veya EL-Basir ? (günde bin ve üstü) ?

Guest aliahmet

bende de aynı ben yoğunlaşmaya çalışıyorum görmek için algılamak için bir anda oluyor ve hiçbir rahatsızlıkta hissetmiyorum