Jump to content
yalnızadam

Nedir Bu Mavi Işık Görüntüleri

Recommended Posts

yok sunları sölerdim

muahhir : ibadet te kolaylık için

mukaddim: ibadet askı için

ya allah c.c yarahman yarahim el kerim el basıt el zahir günde 100 tane çekerdim şimdi baska tesbihler çekiyom la ilahe illalhu vahdehu .... 100 subhanallahi ve bihamdihi 100 istiğfar salavat 100 la ilahe yani anlayacağın arkadasım tesbihatlarla ilgisi yok sanırım

Guest apocalypse

Mukaddim ve Muahhir bir vird terkibi olabilir ki basıt açan genişleten manasına geliyor.Zahir ile birleştiğinde de bunun zuhuru yani müşahade aleminde görünülebilirliliği yani bir nevi basiret açısı bir terkibe benziyor.

Herhangi bir ilimle alakadarlığın varmı ?

Havass?

Marifet?

Ledun?

Tevhid?

Guest aliahmet

eee bu kadar mı neyse ben ışıklarımla başbaşa devam edeyim yola:D:D

arkadaslar yine sizleri rahatsız etmede üstüme yok bu yeni trendim dayanamadım artık sizlerle paylaşıytım

lütfen bilgisi olan arkadaslar yazsın

zaten beni bilen bilir burdaki yasadığım ve paylaştığım konulardan

bendekilerin ilk musallat olanlarıda müslüman oldular bastan söleyim

şimdikiler yeni

üç harflilerle çok yaşadım farkında olmadan girmediğim pislik kalmamıştı hamd olsun rabbbim kendisine döndürdü olay çok oldu ve yasadım

bu aralar mavi ısık çok görüyorum tek basıma kaldığımdave namaz kılarkende odada bedenime bir yoğunluk girdiğini biliyorum tüylerim diken diken oluyo ve namazda çok oluyo ısık parlamaları vede sunuda söleyim namazdayken etrafımdan bişiler geççiyo hızlıca ve yerde saydam bi şekilde birilerinin gezdiğini biliyorum ve görüyorum özellikle namazdayken - bir kişi değil bi kaç kisi - namaz dışındada olmaya basladı ne vakit olursa olsun fark etmiyo ve normaldede olmaya başladı görmelerim çogaldı ama korkmam kesinlikle yok vede korkutmuyolar basım ağrısı halen devam ediyo senelerdir hemde

bir zattan öğrendiğime göre benimle arkadas olmaya çalışıyolar mış ama kafirler biliyorum ve eminim önceden rüyalarımda korkuturlardı son 3 - 4 aydan beri görüyorum ama korkutmuyolar bu seferde aklım almadı gerçekten

acaba diyorumm bunlar kendisini göstermeyemi çalısıyo

ben bu gidişle bunların çırasını fena yakacam ama sabır işte

senin durumun içleracısı kardeşim ALLAH A.C yardımcın olsun ne varki bunlarla bukadar içli dışlı olacak ne var anlamıyorum !

Guest kemtamin

bir zamanlar cekılen zahir esmasının etkısı olabilir kardeşim:) ayrıca genelde kafirler pek mavi ışık yaymazlar..mavi ışık şifa özelıgı taısyanlrda görülür.. bunun halli için geylani isiharesi yap..ayrıca ceken zıkırlerden dolayı gözundekı perde aralanmaya başlamış olabilir..az daha sabır et ve zıkrının sayısını bıraz artr bakalım..sonucu da yz..

Allahını seversen şuna 3 harfli deme cin de iyice ayar olmaya başladım....

o ışık beyaz oluyor mavi değil biri lazer tutuyordur camdan,ayrıca sen sürekli bu tip şeyleri gördüğünü iddaa ediyorsan zat-ı halini pek iyi görmedim..

Guest aliahmet

bende de var yaf aynı ışıklar ben de şifaya bağlıyorum sonuçta kundalini reikiye3 e uyumluyum onla alakalıdır:)

senin durumun içleracısı kardeşim ALLAH A.C yardımcın olsun ne varki bunlarla bukadar içli dışlı olacak ne var anlamıyorum !

arkadasım ben bulaşmadım malesefffffffff

--- Sonraki mesaj ---

bir zamanlar cekılen zahir esmasının etkısı olabilir kardeşim:) ayrıca genelde kafirler pek mavi ışık yaymazlar..mavi ışık şifa özelıgı taısyanlrda görülür.. bunun halli için geylani isiharesi yap..ayrıca ceken zıkırlerden dolayı gözundekı perde aralanmaya başlamış olabilir..az daha sabır et ve zıkrının sayısını bıraz artr bakalım..sonucu da yz..

deneyim ama ya bişi olursa bana sonucu yazacak halim kalcakmı sonunda

--- Sonraki mesaj ---

Allahını seversen şuna 3 harfli deme cin de iyice ayar olmaya başladım....

o ışık beyaz oluyor mavi değil biri lazer tutuyordur camdan,ayrıca sen sürekli bu tip şeyleri gördüğünü iddaa ediyorsan zat-ı halini pek iyi görmedim..

lazer olup olmadığını anlarsın sende olduğunda arkadasım bak bakim o zaman lazermi

Guest aliahmet

ee hani sitenin böööyükk fetvacıları gelipte bişi yazmamış neniz var niye sustunuz:D:D