Jump to content
yalnızadam

Nedir Bu Mavi Işık Görüntüleri

Recommended Posts

arkadaslar yine sizleri rahatsız etmede üstüme yok bu yeni trendim dayanamadım artık sizlerle paylaşıytım

lütfen bilgisi olan arkadaslar yazsın

zaten beni bilen bilir burdaki yasadığım ve paylaştığım konulardan

bendekilerin ilk musallat olanlarıda müslüman oldular bastan söleyim

şimdikiler yeni

üç harflilerle çok yaşadım farkında olmadan girmediğim pislik kalmamıştı hamd olsun rabbbim kendisine döndürdü olay çok oldu ve yasadım

bu aralar mavi ısık çok görüyorum tek basıma kaldığımdave namaz kılarkende odada bedenime bir yoğunluk girdiğini biliyorum tüylerim diken diken oluyo ve namazda çok oluyo ısık parlamaları vede sunuda söleyim namazdayken etrafımdan bişiler geççiyo hızlıca ve yerde saydam bi şekilde birilerinin gezdiğini biliyorum ve görüyorum özellikle namazdayken - bir kişi değil bi kaç kisi - namaz dışındada olmaya basladı ne vakit olursa olsun fark etmiyo ve normaldede olmaya başladı görmelerim çogaldı ama korkmam kesinlikle yok vede korkutmuyolar basım ağrısı halen devam ediyo senelerdir hemde

bir zattan öğrendiğime göre benimle arkadas olmaya çalışıyolar mış ama kafirler biliyorum ve eminim önceden rüyalarımda korkuturlardı son 3 - 4 aydan beri görüyorum ama korkutmuyolar bu seferde aklım almadı gerçekten

acaba diyorumm bunlar kendisini göstermeyemi çalısıyo

ben bu gidişle bunların çırasını fena yakacam ama sabır işte

yalnızadam kişi hangi yola yönelirse o yoldan yoldaşlar gelir

iyiye yönelenin yanına iyiler kötüye meyledene de kötüler...namaz kıldığını tövbe ettiğini bahsetmişsin bu durumda yanındakilerin (namaz kılarken gördüğüm dediğin) kafirlerin olduğunu düşünmüyorum..eskiden musallatın olmuş olabilir ama sen doğruya yönelip imanını kuvvetlendirdikçe sana zararları azalır ne kadar imanın artarsa o kadar yanaşamazlar..

mavi ışık ilmin rengidir...ve görüyorum birşeyler diyosan basiret gözün açılıyor demekki..

korku hissi yoksa içinde gördüğünde onlar senin için zarar teşkil edebilecek varlıklar değildir merak etme...

• Like 1

yalnızadam kişi hangi yola yönelirse o yoldan yoldaşlar gelir

iyiye yönelenin yanına iyiler kötüye meyledene de kötüler...namaz kıldığını tövbe ettiğini bahsetmişsin bu durumda yanındakilerin (namaz kılarken gördüğüm dediğin) kafirlerin olduğunu düşünmüyorum..eskiden musallatın olmuş olabilir ama sen doğruya yönelip imanını kuvvetlendirdikçe sana zararları azalır ne kadar imanın artarsa o kadar yanaşamazlar..

mavi ışık ilmin rengidir...ve görüyorum birşeyler diyosan basiret gözün açılıyor demekki..

korku hissi yoksa içinde gördüğünde onlar senin için zarar teşkil edebilecek varlıklar değildir merak etme...

ALLAH TEALA razı olsun senden arkadasım içimi rahatlattın peygamberlerle hasrolursun İNŞAALAH

ALLAH TEALA razı olsun senden arkadasım içimi rahatlattın peygamberlerle hasrolursun İNŞAALAH

Amin

cümlemizden razı olsun yalnızadam.

basiret gözünün acılma evreleri kendini nasıl belli eder

ve kaptmak isteyenlere öneriniz nelerdir?

Uygulamalar esnasında ben de ışık görüyorum. Okunan ayetin hadimidir. Bu tarz uygulamalrı yapan hadimlerle tanışmayı göze almış demektir zaten :)

basiret gözünün acılma evreleri kendini nasıl belli eder

ve kaptmak isteyenlere öneriniz nelerdir?

uyur uyanık rüyalar görmek ve bu hallerde bilgi verilmesi (ayet sure dua) hislerindeki isabetlerde artış çevrenizde olup bitenden haberdar olma (madden manen) müzik dinlememe isteği (ilahi hariç) dinlerken rahatsızlık duyma bazı arkadaşlarında bahsettiği gibi nurlar görme kalbinize ilhamlar gelmesi Allah c.c ile kalpden sohbet etmek evliyalara velilere ve Allah c.c dostlarını sevmedeki artış gibi haller açılmanın işaretleridir

tabiki bunlar fikir zikir ve şükür sonunda olabilen hallerdir .. bu halleri yaşayıpda farklılık hissidttiğinizde kibre gurura kapılmak sır saklamamak fazla müzik dinleme fazla uyuma fazla yemek nefsinizin isteklerine fazlaca uymakda bu halleri kapatabilir diye düşünüyorum Allah c.c bilir en doğrusunu

• Like 1

uyur uyanık rüyalar görmek ve bu hallerde bilgi verilmesi (ayet sure dua) hislerindeki isabetlerde artış çevrenizde olup bitenden haberdar olma (madden manen) müzik dinlememe isteği (ilahi hariç) dinlerken rahatsızlık duyma bazı arkadaşlarında bahsettiği gibi nurlar görme kalbinize ilhamlar gelmesi Allah c.c ile kalpden sohbet etmek evliyalara velilere ve Allah c.c dostlarını sevmedeki artış gibi haller açılmanın işaretleridir

tabiki bunlar fikir zikir ve şükür sonunda olabilen hallerdir .. bu halleri yaşayıpda farklılık hissidttiğinizde kibre gurura kapılmak sır saklamamak fazla müzik dinleme fazla uyuma fazla yemek nefsinizin isteklerine fazlaca uymakda bu halleri kapatabilir diye düşünüyorum Allah c.c bilir en doğrusunu

hay ağzına sağlık arkadasım valla doğru bi akadasıma hep sölerim ya hani bide sunu söleyim bence bunları geri tepmekte kötü olur değilmi sahara

hay ağzına sağlık arkadasım valla doğru bi akadasıma hep sölerim ya hani bide sunu söleyim bence bunları geri tepmekte kötü olur değilmi sahara

bunlar Allah c.c bir nimetidir görünmeyen nimetlerinden şükret bol bol ..çünkü nimet gelir şükrü görmezse gider..doğru yoldan ayrılma sana verilenleri yada verilecekleri haketmek için çalış araştır oku derim..geri tepmek demek dereceni artırabilecekken düşürmek olur..

Citrus konunun benim boyumla ne ilgisi var? Bu ilimle ilgilenen değişikliklere, kalp gözünün açılmasına hazırlıklı olmalıdır diyorum, havas uzmanı olduğumu iddia etmiyorum sadece deneyimlerimi paylaşıyorum. Burada deneyimlerimizi paylaşıp birbirimize yol gösteriyoruz, sen ise insanların boyuyla ilgili yorum yapıyorsun. Senin ilim erbabı addettiğin kişilerin boyu kaç çok merak ediyorum.