Jump to content
yalnızadam

Nedir Bu Mavi Işık Görüntüleri

Recommended Posts

Selamünaleyküm.Görünen nurların melekmi yoksa seytanimi oldugu nurun renginden anlaşılmaz.Sufliler, ibadet esnasında acılan menfezler ve yüklendiğimiz enerji ile sekillenebilir. Böyle anlık görüntüler ibadetlerini yapsın yada inancsız olsun farketmez herkesde olabilir sufli varlıkların yurduna ulaşabilecek enerjiyi her insan yüklenebilir.Bunu beyin gerceklestirir. Bu görüntüler hisler ürpertiler genellikle hayal ve yanılsama olarak değerlendirilir ama öyle değildir.Cogunlukla zararsızdır. Olaki ulvi derecelerde ise o zaman işler değişir Ulvi varlıklarsa eger o nurlar görünürken birseyler daha farklılaşmalı.Mesela sadece gözlerimizle değil bütün bedenimizle görüyormus hissi(Bu kısmı nasıl anlatacagımı bilemedim)Zamansızlık hissi. Bulundugunuz ortamda mesela masanın oldugu yerde yabancı size ait olmayan bir esyanın ya da farklı bir yasam alanının görünmesi veya masanın orda olmaması gibi.Bulunulan mekanın görüntüde iç bükey yada dıs bükey bir hal alması. Ayrıca nurların göründüğü anda bedensel ve ruhsal değişimler, gercekten buda neyin nesi dedirtecek cinsten ruhsal bir rahatlama, boslukta kalma, bedenden soyutlanmış tüm evrenle bütünleşme bir olma duygusu yanı sıra fiziksel olarak kan basıncının artması kalp ritminin yükselmesi kulakların seslere burnun kokulara o anda duyarsızlaşması sıcak soguk hissinin kaybolması ,beyinde hissedilen hızlı kan akısı,yogun bir baskı, kapasiteyi zorlar gibi. O ana kadar yasamınızda hiç hatırlamadıgınız olayları insanları yerleri anlık hatırlama,yüzleşme, bilincin ısrarla bunu yapmaya calışması ,iradenizin baska bir kontrolun eline geciyormus endişesi.Görünen nurun bir alev parcası gibi ya da kar tanesi sekillerine benzer sekillere bürünmesi mekanda gezinmesi gibi.Eger bu söylediklerim oluyorsa evet işin ucunda melake derecede varlıklar vardır diyebiliriz. Bal ve Badem kardeşim rüyalarında gördüğün melekmi seytanmı?onunla konusmak istersen yardımcı olabilirim.Senin uygulayacagın bir yöntemle yine rüya aleminde bu olabilir.Saygılarımla.
Tamerhan kardeşim bu rüyada konuşma yöntemini benimle de paylaşırsan minnettar olurum.. Açtığım başlıkta yaşadıklarımı yazmıştım belki okumuşsundur yada belkide okumamışsındır bilemiyorum ama yaklaşık 3-4 yaşlarından bu yana sürekli cüce cinler görüyorum rüyalarımda.. Tabi bu rüyalarla sınırlı kalmadı zaman içinde hatta benim dışımda da varlıklarına şahit olanlar oldu ama ben onları kendi halleriyle sadece rüyada görüyorum.. Gerçekte hep eşimin siluetindeler.. Bir msj vermeye çalışıyorlar bana ve tavsiye edeceğin yöntemle belki konuşabilirim onlarla ve bana ne anlatmaya çalıştıklarını daha kolay anlayabilirim..
  • Like 1

Kardeşim eğer yöntemi denersen ve eğer onlarla konuşursan buraya yaz. Ya da lütfen bana yaz. Nasıl oluyor merak ediyorum. Benim deneme fırsatım olmadı.

• Like 1

Ben de beyaz parlak ışık küreleri görürüm zaman zaman, insanın kendi enerjisiyle ilgilidir diye düşünüyorum. Yarım doktor candan eder hesabı, öyle şeylere yönlendirip, öyle şeylerle açıklıyorlar ki, ne aklıma ne kalbime yatıyor.