Jump to content
Guest masumane

Ümmü Sübyan, Kısmet Kapalılığı

Recommended Posts

Hoca 200 lira neden istedi buyu yapmadan kismetini acacaksa;

1 hocanin yukari cikmasi lazim yol parasi o kadar yukari cikacak ki ta herseyin ezelden taktir edilip yazildigi kitaba kadar (hasa) heralde ordaki yanlisi duzeltecek (hasa Allah bu dusuncelerden korusun) onun icin istedi heralde.,

2 devamli söyledigim hadisi serif su "ben ve butun peygamberler hatta butun melekler filanin falanca evlenmesi icin dualar etsek Allah cc kaderdeki hukmunu degistirmez"

3 dua muminin silahidir

4 eger inananar dua etseydiniz daglari yerinden oynatirdiniz.

5 daha baska sözum yok

aynen katılıyorum kardeşim... ALLAH VERİR.

Guest Ruya

Arkadaslar, kismet kapaliligi var malesef. Bu bircok sebebten dolayi olabilir, nazar, sihir, musallat vs. vs.

Birileri para karsiligi yardim teklif ediyorsa bilinki durum onun anlatigi kadar kotu degildir. Onlarin amaci sizi korkutarak sizden para koparmaktir.

Genel hayatinizda sebebsiz yere bas agrilari, uyku problemi, agresiflik, sinir bozuklugu, karabasan, kabus, sudan veya yikanmaktan korkmak, insanlardan giderek uzaklasmak, ve buna benzer gibi sorunlariniz veya rahatszliklariniz varsa ve yaptiginiz butun isleriniz yarim kaliyorsa, evlilik kararlariniz aniden bozuluyorsa sizde buyuk ihtimal nazar, sihir, musallat ve buna benzer kotu enerjiler vardir.

Bu kotu enerjilerden kurtulmanin tek yolu hocaya gitmek degildir. Kendinizde bazi yontemleri ve dualari uyguluyarak bu sorunlarinizdan kurtulabilirsiniz. Ayni sorunlari bende yasadigim icin tecrubelerime dayanarak soyluyorum tum bunlari.

Arzu eden bana ozelden yazabilir. Bende kisiye ozel neler yapilmasi gerektigini adim adim anlatarak yardimci olmaya calisirim. Bu yonde bircok arkadasima yardimci olmusumdur ve cok sukur cok guzel sonuclar alinmistir.

Allah yar ve yardimciniz olsu arkadaslar.

Sevgiler

Guest Ruya
Ruya kotu enerjiden kurtulamnin yollarini buraya yazabilirmisin

Burdan'da yazabilirim tabi. Fakat herkesin rahatsizligi ayni sekilde degildir Lerzancim. Arzu eden burdan'da yardim talep edebilir, veya ozelden benim icin fark etmiyor tabi.

sevgiler

Guest zahid

kısmet kapamak vs. bunlar birer hurafedir.bir kişinin kendine yaptığını kimse yapamaz.bayan evlenmek istiyor.bakıyor şu kötü bu şöyle şu şöyle ondan sonra koştur hocaya hoca efendi sözde cinci elinde bi tas su veyahut bi kalem kağıt tutturuyor büyü var diye yok efendim aileye yapılmış vs düşman var bilmem ne var düşman var düşmanın işi gücü yok kalkacak büyü yapacak.bide tekrar edecek.cinci takımıda zaten şeytanın hükmü altında fesat çıkaracak yer arıyor.bir günah keçisi seçiliyor,sonuçta.kim varsa burada veyahut dünyada büyü ile kısmet kapatılacağını ispat etsin.isin sosyolojik etkilerine bakılmaksızın iftira zanda bulunmakta büyük günahtır.büyü sonuç itibari ile hz. Allah c.c izni ile gerçekleşir.onun kün lafzı olmadan yaprak dahi hareket edemez.arada büyü bozan kişiler kendilerini sözde şefaatçiler ilan etmişlerdir.zulme izin veren hz.Allah c.c. zulmü sadece kendi zatında kaldırır.oda sadece inanç ve dua ile gerçekleşebilir.bir takım tılsım vs. yaparak büyü bozan küfrün ta kendisidir.velhasıl büyüde bir tür telkindir.şeytan telkinidir.ayetin manasını açmadan ilmin ictihatine girmeden fetva verilemez.fetva makamındaki kişi dahi bin defa tevbe edip ona göre hüküm verebilirken,kendini bilmezler kendi fetvalarını hurafelerini insanoğluna empoze etmektedir.

Herkese Merhaba;

Konuyu yanlış yere açma ihtimalimden dolayı öncelikle özür dilerim.. Bir sıkıntım var. Siteyi uzun zamandır takip ediyorum ve görüyorum ki aklı başında, imanı kuvvetli bir çok arkadaşımız var ve ben onlardan bir konuda yardım almak istiyorum..

Biraz merak, biraz da arkadaşımın gaz vermesiyle bir hocaya gittim. Benim ismim, annemin ismi, doğum günüm ve ayı ile yıldıznameye baktı.. Bende ümmüsübyan diye bir şey olduğunu ve ekstradan yıllar önce ailemize yapılan büyünün de tesiriyle kısmetimin kapalı olduğunu ve asla evlenemeyeceğimi 200 lira karşılığında bana yapacağı muska ile bundan kurtulabileceğimi söyledi.. Herşeyi Allah`tan dileyip beklediğim ve eğer Allah`ın kelimeleriyle birşey yapılacaksa bunun ticarete dökülmesini istismarcılık olarak gördüğüm için tavsiye ettiği muskayı yaptırmadım. Ama o gün bugündür psikolojim alt üst oldu. Neye inanacağımı şaşırdım. 28 yaşındayım kısmetim açık olmasına ve çok istememe rağmen malesef ki evlilik olmuyor. Mutlaka bir aksilik çıkıyor. Ya karşı taraf benden uzaklaşıyor yada ben çok absürt sebeplerle ilişkilerime son veriyorum. Ben şimdi ne yapayım? Bu hocaya inanmalı mıyım? Kısmet kapalılığı ve ümmü sübyan gerçekten var mıdır? Bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim...

hayırlı bayramlar başlık dikkatimi çekti cvp yazmadan duramadım size yazılan cvp larada bi anlam veremedim adı üstünde (ÜMMÜ SÜBYAN )ümmü sübyan baliğ olmadık çocuklarda görülen (havale gibi) (hayal görme) gibi veya sebepsiz korku yaşamak gibi hallerle kendini gösteren bi çeşit rahatsızlıktır sana bunu söyleyen hocaya bi deseydinki hocam arapça bi besmele yazıp verirmisin diye bahse girerim senin yanında yazmaz bi bahane uydurur çünki yazmayı bilmez ama lafa geldimi herşeyi onlar bilir onlar düzeltir onlar bozar uzak dur canım kardeşim herşeyin bi vakti zamanı vardır UZAK DUUUURRRRRR.

Rüya arkadasım özelden mesaj yazdım sana umarım ulaşmıştır

İyi akşamlar, ben de daha annemin karnındayken rahmetli babama yapılan büyüden etkilenmişim, bana şakadan olsun, ciddi olsun fal bakan, yıldızname açan 2-3 kişiden duydum. Anneme de çok söylemişler ama ciddiye almamış, elimi neye atsam kuruyor, ters gidiyor. Herhangi bir öneriniz var mı? Allah emanet olun.