Jump to content
Guest tatlı caDİi

Hiç Beddua Ettiniz mi?

Recommended Posts

Guest tatlı caDİi

İnşallah konuyu doğru yerde açmışımdır...Biliyorum beddua etmek kötü birşey ancak merak ediyorum hiç beddua ettiniz mi ve sonrasında ne oldu? ya da bir kimsenin ahını aldınız mı?Kısacası beddua hakkında ne düşünüyorsunuz....

Guest kylee

Beddua edecek kadar çirkefleşmediğimi düşünüyorum. Çirkef insanların işi bence....

Ah alma konusuna gelince,bende ahı olduğunu düşünen insanlar bakımından, terazide benim hakkım ağır basar diye düşünüyorum....Durduk yere kimsenin canını yakmadım, yakmam....

Guest StarK

Herşey bi gün sahibine döner..derim başka da bişi demem bu konuda..:)

Guest RakiPınaR

Beddua etmedim hiç birzaman etmeyede lüzüm yok.ama ah eden muhakkak ki olmustur.İnsanız en nihayetinde iş ilişkilerinde çok can yakmış olabilirim.tefviznamede diyor ya,''Sen hakka tevekkul kıl,tefvhiz et ve rahat bul,sabreyle ve razı ol,Mevla görelim neyler,neylerse güzel eyler'' allaha havale edin beddua etmeyin en güzel adalet Allahın adaletidir.o nederse o olur.

Guest tatlı caDİi

beddua etmeden duramıyorum çok canımı yaktılar tövbe Rabbim diyorum sana havale ediyorum diyorum 6aydır gözyaşım kurumadı içim çok yandı yanıyor dualara sarılmaya çalışıyorum ama kalbimden geliyor dilim söylemese de kalbim o kadar kırık ki hiç haketmediğim şeyler yaşadım ama biliyorum beddua etmemeliyim ama engel olamıyorum kalbime Rabbim çok büyük haklıyı haksızı ancak o bilebilir ve sadece O'nun adaletine güvenmeliyim ama canımı çok yaktılar seviyorum dedi evlenme teklifleri etti ertesi gün nr beni terketti olmuyor yapamıyorum dedi 5 yıllık sevgilimdi ama sonra öğrendim ki beni aldatmış başka şehirlerdeydik telefonda şimdiki kız arkadaşı dalga geçti beni arayıp alay etti hakaret etti o bana inanmadı ben çok yandım..kalbim bir an çok seviyor bir an nefret ediyor hakkımı helal etmiyorum ama beddua etmekten de kendimi alıkoyamıyorum:(

Guest dilanaz

Hiç beddua etmedim canım ne kadar yansa bile etmedim

ALLAH'ın adaletine inanıyorum ve hiç bir kötülük karşılıksız kalmaz bir yerden mutlaka karşısına çıkar

Guest azat

etmedim

etmem

Allah a havale derim

Rabbim Sen Gördün Sen Biliyorsun Sen Herşeye Kadirsin Eğer Bende İse Kabahat Bana Karşımdakindeyse Ona Ver Adaletli Olansın Derim

Guest dilanaz
beddua etmeden duramıyorum çok canımı yaktılar tövbe Rabbim diyorum sana havale ediyorum diyorum 6aydır gözyaşım kurumadı içim çok yandı yanıyor dualara sarılmaya çalışıyorum ama kalbimden geliyor dilim söylemese de kalbim o kadar kırık ki hiç haketmediğim şeyler yaşadım ama biliyorum beddua etmemeliyim ama engel olamıyorum kalbime Rabbim çok büyük haklıyı haksızı ancak o bilebilir ve sadece O'nun adaletine güvenmeliyim ama canımı çok yaktılar seviyorum dedi evlenme teklifleri etti ertesi gün nr beni terketti olmuyor yapamıyorum dedi 5 yıllık sevgilimdi ama sonra öğrendim ki beni aldatmış başka şehirlerdeydik telefonda şimdiki kız arkadaşı dalga geçti beni arayıp alay etti hakaret etti o bana inanmadı ben çok yandım..kalbim bir an çok seviyor bir an nefret ediyor hakkımı helal etmiyorum ama beddua etmekten de kendimi alıkoyamıyorum:(

tatlı cadı çok üzüldüm inan bana ALLAH sabır versin,senin beddua etmene gerek yok senin ahın içinden geçse bile yerini bulur mutlaka buna inan :(

Guest tatlı caDİi

ne olur benim için de dua edin ben kimseye beddua etmek istemiyorum kimsenin kötü duruma düşmesi beni mutlu etmez biliyorum ama kalbime dinletemiyorum bunu benim içimde bu kadar kötü bir insan mı var kabullenemiyorum ben bunu....

Guest kemtamin

ALLAHım bana iyi veya kötü ne yaptıysa hepsini kat be kat ver ona dediğim biri oldu..kendi yaptığı pislikleri benim üstüme atmiıştı.ALLAH büyüktür,adildir,kimsenin ah ı kimsede kalmaz:) herkesin içini dışını biliyorsun yarabbim..ağlayarak canım yanarak söylemiştim bunları..eminim o kişinin başına öyle beter seyler gelecekki..ve şimdi pişmanım haklı oldugum halde pişmanım cunku,onun kadar küçülemem ben..ALLAHım sonsuz adaletinle sen gerekeni yaparsın,sonucta ALAHın dediği olur:)