Jump to content
Guest tatlı caDİi

Hiç Beddua Ettiniz mi?

Recommended Posts

kime beddua ettiysem aynen dilimden çıkanları yaşadı :Sdaha da etmem herkes ALLAH tan bulsun iyiyide kötüyü de

Guest azat
ne olur benim için de dua edin ben kimseye beddua etmek istemiyorum kimsenin kötü duruma düşmesi beni mutlu etmez biliyorum ama kalbime dinletemiyorum bunu benim içimde bu kadar kötü bir insan mı var kabullenemiyorum ben bunu....

canım benim beddua çok negatif bir elektirik bir söz vardır ne kadar haklı olsan da sana da döner Allah ım Yardımcın Olsun Zor Bir Durum Hepimizin de Başına Geliyor böyle Şeyler Lütfen Allah a Sığın Yarabbim Sen Büyüksün Sen Biliyorsun Görüyorsun de Er ya da Geç Mutlaka cezasını Bulacaktır Kimsenin Ettiği Kisenin Yanına Kalmaz Hatta Bana Kalırsa Belki Zor Bir Şeydir Bunu Yapmak Ama

Affet Gitsin Derim Bizler O Kadar Affedilmez Hatalar Yapıyoruz ki Yine de Rabbim Bizi Kulluğundan Atmıyor Affediyor Biz Nekadar Büyüğüz Sence

Guest tatlı caDİi
canım benim beddua çok negatif bir elektirik bir söz vardır ne kadar haklı olsan da sana da döner Allah ım Yardımcın Olsun Zor Bir Durum Hepimizin de Başına Geliyor böyle Şeyler Lütfen Allah a Sığın Yarabbim Sen Büyüksün Sen Biliyorsun Görüyorsun de Er ya da Geç Mutlaka cezasını Bulacaktır Kimsenin Ettiği Kisenin Yanına Kalmaz Hatta Bana Kalırsa Belki Zor Bir Şeydir Bunu Yapmak Ama

Affet Gitsin Derim Bizler O Kadar Affedilmez Hatalar Yapıyoruz ki Yine de Rabbim Bizi Kulluğundan Atmıyor Affediyor Biz Nekadar Büyüğüz Sence

çok teşekkür ederim yakınlığınız için ama yapamıyorum hiçkimseye güvenim kalmadı yıllarımı geçirdiğim insan nasıl bu kadar değişebilir söylenen sözler edilen yeminler...düşünmemeye çalışıyorum ama affedemiyorum askerde şuanda bana 1 saat uzaklıktaki bir ilçedeydi defalarca yanına gittim görüştük sürekli sonra başka bir ile gideceğini söyledi bana tesadüfen bir komutanından benim yaşadığım şehirde evimin 200 metre ilerisinde askerlik yaptığını öğrendim sonrada bir rüyamın peşine düşmek suretiyle aldatıldığımı... herkes diyorki boşver ama öyle olmuyor işte boşveremiyorum kalpten affettim diyemiyorum

Guest azat

haklısın çok haklısın uzaktan ahkam kesmek çok kolay benim ya da arkadaşlarımın her söylediği şey bile siz yaşamadınız canınız benimm kadar yanmadı konuşuyorsunuz tabi diye bile gelebilir

ama bir gerçek var bu acıyla sen bunu göremessin de zaten

Herşeyde Mutlaka Hayır vardır Lütfen buna inan o insanın senden uzak olmasında mutlaka bir hayır vardır ve ilerde Allah ım iyiki de olmadı diyceksin büyük ihtimalle ve dua et tavsiye olarak algılama lütfen haddim değil sadece nacizane önerim

Allah ım hayırlıysa benim için onu Islah et Hatasını anlasın pişman Olsun Dönsün Değilse Yolu Yolumdan Uzak Olsun Hakkımda hayırlısını ver de kıyamam üzülme canın çok yanıyor anlıyorum seni ama beddua etmek inan çözüm değil hayatına daha çok negatif enerji yüklüyorsun yolunda giden işlerin de bozulur Allah a Sığın Herşey çok güzel olacak ben senin adına buna inanıyorum lütfen sen de inan:)

Guest azat

beddua etmek günahta bedduayı hakedene ne demeli ya

Beddua edecek kadar çirkefleşmediğimi düşünüyorum. Çirkef insanların işi bence....

Ah alma konusuna gelince,bende ahı olduğunu düşünen insanlar bakımından, terazide benim hakkım ağır basar diye düşünüyorum....Durduk yere kimsenin canını yakmadım, yakmam....

Beddua durduk yere edilmez zira edene anında döner çirkefliğe gelince çirkefler bedua etmezler beddua ettiriler cevabınız biraz absürt olmuş .:)

Guest tatlı caDİi
haklısın çok haklısın uzaktan ahkam kesmek çok kolay benim ya da arkadaşlarımın her söylediği şey bile siz yaşamadınız canınız benimm kadar yanmadı konuşuyorsunuz tabi diye bile gelebilir

ama bir gerçek var bu acıyla sen bunu göremessin de zaten

Herşeyde Mutlaka Hayır vardır Lütfen buna inan o insanın senden uzak olmasında mutlaka bir hayır vardır ve ilerde Allah ım iyiki de olmadı diyceksin büyük ihtimalle ve dua et tavsiye olarak algılama lütfen haddim değil sadece nacizane önerim

Allah ım hayırlıysa benim için onu Islah et Hatasını anlasın pişman Olsun Dönsün Değilse Yolu Yolumdan Uzak Olsun Hakkımda hayırlısını ver de kıyamam üzülme canın çok yanıyor anlıyorum seni ama beddua etmek inan çözüm değil hayatına daha çok negatif enerji yüklüyorsun yolunda giden işlerin de bozulur Allah a Sığın Herşey çok güzel olacak ben senin adına buna inanıyorum lütfen sen de inan:)

Allah razı olsun gerçekten içimi ferahlattın artık kalbimden her beddua geçtiğinde Rabbime dua edicem :)

İyi birşey değil ama öyle bir hal alıyor ki durum ediyorsunuz. O anki psikoloji...

Eğer haklıysanız mutlaka yerine geliyor. Anında olmasada belki yıllar sonra belki öteki dünyada...

Benimki en uzun 11 ay sonra yerine gelmişti. Gerçi üzüldüm ama herkes hakettiğini yaşıyor.

Benimde ev sahibim bir ramazan günü çok canımı yaktı bende ALLAH'ım daldan düşen halden bilir şu kulununda daldan düşsünde beni anlasın diyecekken ALLAH'ım oda damdan düşsün dedim fark edip düzeltim ama duam :Dçoktan kabul olmuş adam ikinci katın çatısından düştü iki kaburga bir bacak kırıldı 75 yaşıda hacı ama bana gene yapacağından geri kalmadı en sonunda evinden çıktık anlamayan başına ne gelirse gelsin anlamıyor ALLAHc.c. idrakimizi artırsın bakar kör olmaktan korusun amin .;)