Jump to content
Guest tatlı caDİi

Hiç Beddua Ettiniz mi?

Recommended Posts

Guest İDİL

Hakkımda asılsız dedikodu üreten birine çok pis beddua ettim.Gerçekleşecek mi bilmiyorum ama ben o iftiraya sebebiyet verecek bir davranış içine girmediğim için o hakkıma girmiş oluyor öyle değil mi ?

o halde bedduam tutar/tutması gerekir...

Sürün o zaman iftira sahibi :devil: :devil: :devil:

Etmiştim .. Keşke de etmeseydim ..

Bundan sonra beddua etmek yok .. Zaten direk Allah'a havale edince en büyük beddua onun için o oluyor.Allah'ın adaleti bedduadan daha korkunç ..:)

Dilimi bu tür şeylerden uzaklaştırmalıyım ..

Bedddua ettikten hemen sonra tevbe ederim ..

• Like 3

Guest azat
Allah razı olsun gerçekten içimi ferahlattın artık kalbimden her beddua geçtiğinde Rabbime dua edicem :)

Allah Senden de Razı Olsun Canımsın Kıyamam Üzülme

Guest MiracleS_
Hakkımda asılsız dedikodu üreten birine çok pis beddua ettim.Gerçekleşecek mi bilmiyorum ama ben o iftiraya sebebiyet verecek bir davranış içine girmediğim için o hakkıma girmiş oluyor öyle değil mi ?

o halde bedduam tutar/tutması gerekir...

Sürün o zaman iftira sahibi :devil: :devil: :devil:

terörist bunlar denmiş bize....terörist de olduk:D))))hadi bakalım......ben beddua bile etmiyorum değmez....:Detkisiz eleman:)

İnşallah konuyu doğru yerde açmışımdır...Biliyorum beddua etmek kötü birşey ancak merak ediyorum hiç beddua ettiniz mi ve sonrasında ne oldu? ya da bir kimsenin ahını aldınız mı?Kısacası beddua hakkında ne düşünüyorsunuz....

Kimseye haksız yere beddua etmedik... Beddua ettiklerimize de hepsine yazık oldu çok şükür...

Evet ettim hemde çok içten ama tuttuğunu görünce yinede suçluluk hissettim ve töbe ettim bi daha beddua etmem diye....

• Like 1

Şimdiye kadar bana yapılan hiç bir kötülüğe, atılan hiç bir iftiraya karşı beddua etmemişimdir..Namusuma atılan iftiralar hariç...

Bir de bu iftiraları her önüne gelenle beraber olan biri atınca hem şaşırıyorsun, hem sinirleniyorsun..E sonuçta da içten bir ah ediyorsun..Ah atalarımız ne güzel söylemiş, "kişi kendi gibi bilir herkesi" diye...Kendi o tür bir pislik olduğu için, bana da bu pisliği bulaştırmaya çalıştığı aşikar...Gerçi sonradan pişman oldum, "haklı" olsam da..Zira zaten ne olduğu ortada, bir de benim ahımla düşeceği yerler çok vahim...

Namusuma uzatılan diğer dilleri ise, vakti zamanında güzel palaşımlarım olduğu ve bu paylaşımların benim için bir değeri olduğu için sadece Allaha havale ettim..O bildiği gibi yapsın inşallah..

Siz siz olun, namusuyla yaşayan bir kadına asla bu tür bir iftira atmayın..Sonuçları çok kötü oluyor...

Günah ala ala günah bırakmadılar çok şükür :)