Jump to content
Guest tatlı caDİi

Hiç Beddua Ettiniz mi?

Recommended Posts

Guest Beray.

Yıllar önce etmiştim birine ama sonra Allaha yalvardım bedduamı yok say diye.... O günden sonra asla etmedim etmekte nasip olmasın dilime....

Beddua etmem edeni de sevmem:D

Guest irwa

ben hayatımda sadece 1 kere we 1 kişiye ettim we hala arkasındayım çünkü hala hatırladıkça yıkımım aklıma gelio

Guest tatlı caDİi

beddua etmek çok günah yanlış birşey tamam ama inanın kendinizi engelleyemiyorsunuz çünkü yaşadığıınz can acısı anlatılamaz.zaten gelen mesajlarda beddua edenler genelde 1 kişiye beddua etmişler hayatları boyunca yani beddua eden bir insanda karşısına çıkan her insana beddua etmiyor ya da küçük bir kırgınlık insanı bedduaya yöneltmiyor...sanmayın ki bedduayı iyi göstermeye çalışmak amacım; benim amacım bir nebze olsun birbirimizi anlamaya çalışmak...hiç kimse birine güle oynamaya beddua etmez edemezde zaten günlük hayatta hangi kalp bir başkasının başına kötü bir şey gelsin isterki? ancak araya can acısı kalp ağrısı giriyorsa o zaman herşey değişiyor...Bahsettiğim şey dil yarası değil kalbin yarası...dil yarası unutuluyor da unutulur mu ki kalp yarası?bir ömür boyu inceden inceden hissedilmez mi ağrısı sancısı....

Guest presnostix

beddua etmedim ama Allah biliyorum içimi çok acıtan burkan bişi olmuştu hiç aklımdan çıkmıyordu Allaha havale ettim... 1 sene sonunda çok kötü birşey başına geldi ama sonrada nedense üzülmüştüm halbuki beddua etmedim.

bir kaç kez ettim. tuttu hemde çok kötü şekillerde ama en çok ben üzüldüm, o kişilere tekrar dua etmek zorunda kaldım her defasında ...velhasıl banada dokuncu ucu onun için iyi bişiy değil ...

Beddua mazlumun hakkıdır diye düşünüyorum,ancak geçmişte sevdiğimiz birine etmek bence doğru değildir.Sonra biz üzülürüz çünkü.

• Like 1