Jump to content
Guest fawq

Masonluk , Illimunati ve Yahudilik

Recommended Posts

Tek dil,tek din,tek dünya vs.Yıllardır söylenir son yıllarda dahada fazlalaştı.Bazı şeyleri birleştirince inanmaya başladım.

Ülkemizi borçlandırdılar.

Sağ sol yarattılar gencecik insanlar onlara karşı geldi diye asıldılar.

Amerikan dizileri ile uyuttular.Düşünmeyen toplum yarattılar.

Fetullah diye birini desteklediler dini kullanmaya başladılar.

Fetullahın açtığı okullarda cıa ajanları yetiştirildiği hep söylenir.

http://www.focushaber.com/-gulen-okullarinda-cia-ajanlari-ogretmen-olarak-gorev-yapiyor--h-16781.html

Parçala böl sistemini bizde akp ile başlattılar.

Akp açılımıda amerikanın kullandığı parti.Parçaladı böldü sattı.Bizim elimizde hiçbirşey kalmadı.

Türkten ve türk askerinden hep korktular.Akp ile onunda yolunu buldular.

Ülkeyi abd yönetiyor.Ondan habersiz birşey yapılmıyor.Terörü söylemeye gerek yok.Onlarıda kullanıyorlar.

Bunlar aklıma gelen herkesin bildiği şeyler.Birleştirilince aynı çizgide olduğunu görüyorum.

Şimdi niye haber oldu vs. inanmıyorum diyen arkadaş alıştırıyorlar.Alıştırıla alıştırıla herşeyi kanıksadı bu millet hatırlatırım.Atatürk için neler söylediler.Türküm demek bile suç unsuru oldu.Belkide ayrımcılık olmasın dedikleri bu zihniyete hizmet.Andımız kaldırılıyor vs.vs.Yani Türklük unutturuluyor.Yarın gerçekleştiğinde eminim bu konuyu bilen herkes 'zaten hep söyleniyordu' diye cümleler kurarlar.

Tek dil,tek din,tek yönetim.Bak bu cümle bile yıllardır insanlara empoze edildi.

--- Sonraki mesaj ---

O şamdan videosu vardı silindi artık yok.Biliyorsunuz her bilgiye ulaşamıyacaksınız.Olumsuz hiç birşey bulunmıyacak yakında onlarla ilgili.Hani çocuk koruma yasası safsatası adı altında insanları takip kısaca uyutma politikası yani.

--- Sonraki mesaj ---

http://img490.imageshack.us/img490/2761/gerekyznd8.jpg

Guest awaris38
quote_icon.png fawq Nickli Üyeden Alıntı viewpost-right.png

Sn.Kanatlim 1 Ocak 2004 yılına ait Ali Kırca ile Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptığı röpartajı izlemenizi öneririm.İki sene öncesine kadar olan video simdi yok.O video söyle ; Recep tayyip Erdoğanın evinde yapılan röportajda oturdukları yerin karsısında 7 baslıklı samdan bulunuyor.Bu Ali Kırca'nın gözünden kaçmıyor ve soruyor.Bu nedir diye ? Tayyip Bey'de nasıl geçiştiriyor anlatamam izlemeniz gerekli.

Arkadaşımızın bahsettiği videoya ulaşabilen olursa video linkini paylaşabilirmi

Videodan alınmış bir fotograf karesi bulabildim

[ATTACH=CONFIG]16419[/ATTACH]

izledim bu haberi. canlı izlemiştim.

onu geçinde masonik orgütlenme tarzını benimseyen gülen cemaati için ne diyeceksiniz? onların dış bağlantılarını paylaşında göreyim. başbakana bile saldırırsınız size çok fazla seslenmezler... çünkü bu milletin gazını alır... gülen cematini eleştiremezsiniz. sesiniz duyulmaz bir müddet sonrada yok olur gider.

burdan çok pis kokular geliyor ama parfüm sıkan çok

--- Sonraki mesaj ---

arkadaşım bu konuda yazılan kitapların tarafsız olması imkansız

medya ve bilişim sektörünün patronları bu kitaplara onay vermeseler zaten piyasada olmazlar

tarafsız bir kitap istiyorsan git Kuranı Kerimi oku orada bunlar açıkca anlatılıyor

niye sağdan soldan empoze bilgileri almaya çalışıyorsunuz hala anlayamıyorum

Kuranı Kerimi okumak bu kadarmı zor pes diyorum başka bir şey demiyorum

tarafsız kaynakmış

okuyun ahir zaman alametlerini

okuyun Kuranı Kerimi bakın orada nasıl saf dille anlatılıyor bu insanlar ve yapmak istedikleri

dermanbey masumane cevap vermiş kardeşim. doğru söylüyor... tarafsız kitap yoktur. sen araştırırsın ve elemeye başlarsın. sonunda özgün bir fikre ulaşırsın. dermanbey bunu anlatmaya çalışmış

--- Sonraki mesaj ---

Bu ters propagandada olabilir . Benim diyeceğim aklın yolu birdir yapılan faliyetlere yazılıp çizilenlere bakın ,şeytan ayrıntıda gizlidir.

bu ters propaganda en etkili propaganda yöntemidir. karşıymış gibi görün sonuna kadar destekle.. çok haklısın kardeşim. yorumunu okumak bile bir zevkti :)

Guest playades

ben de bu konuyla ilgilenen arkadaşlara mete akıncı'nın ve banu avar'ın videolarını öneririm, gugulladınız mı kolayca seyredebilirsiniz...

cahil bir adamın cevabı anca bu kadar anlamsız olabilir

neyse daha ne dediğimi bile anlayamayan bir insana daha bir şey anlatmanında yararı olabileceğini düşünmüyorum

umarım tarafsız bir kitabı bulabilirsin

cahil insan sen ve senin gibilerdir...kuranı okumadığımız için bizi yargılayan yargılamaya kalkannn...ewet ben tarafsız birinden yorum bekliyorum sizin gibi taraf tutan yargılayan insanlanın bana yarar sağlamaktan çok zarar vereceği kanısındayım:thumbsup:

Guest Ashriel
fawq dostum, verdiğin bilgiler kısmen doğrudur, ALLAH sözde her şeyi gören göz ile piramiti birleştirmesin inşaallah! Ancak ak partinin ampülü ile 7 rakamı sadece bir tesadüf çünkü 7 rakamının bu saydığın yahudi ve illuminati akımlarının haricinde dinimizde de önemli bir yeri vardır. Sefirot 7 harfli ama türkçe yazılışıyla heralde mason locaları yada illuminati örgütü şeytanın bu ismini türkçe kullanmıyorlar. Doğrusu SEPHİROTH olarak yazılır bu ismin ve 9 harften oluşur, onun isimlerinden bir diğeri de BAPHOMET. 4 yıldır bu konuyla ilgileniyorum demişsin, ben 10 yıldır ilgileniyorum. O halde bu konuda yapılmış belgeselleri ve illuminati isimli kitabı oku derim, direk illuminati ile ilgilenmese de dünyada onların yaptıklarını takip eden en önemli araştırmacı gazeteci BANU AVAR'ın konuyla alakalı bir çok belgeseli de var.

Fakat ben kesinlikle AKP konusunda sana katılmıyorum, zira R. Tayyip Erdoğan'ı yerden yere vuran gazeteciler, onun yaptığı ülkemizle ilgili değerli çalışmaları gayet sıradan ve çok normal şeylermiş gibi göstererek, en küçük hatalarını saatlerce 1. sıradan veren TV kanalları, yani çeşitli dallandırma ve budaklandırma işlemiyle birlikte yürütülen bir karalama kampanyası!.. Demek istediğim bu adamı yada partisini savunmuyorum fakat ülkemizin neredeyse tüm yayın kuruluşları illuminati istekleri doğrultusunda hizmet verirken tayyibe destek vermiyorlar? GAP ve DAP ilk kez onun zamanında bitirilmek üzere, ülkenin ekonomisi malum, öğrenciler bedava kitaplarını, hastalar en güzel hizmetlerini alıyorlar. Duble yolları görmeyen yoktur, cebimizde ki paranın bol sıfırlarını bu adamın hükumeti kaldırdı. Bence bu zamana kadar ki en iyi hükumetten bile daha iyi çalışıyorlar. Çok iyi bildiğim ama burada açıkça anlatamayacağım ülke gerçekleri de var. Mesela ergenekon da bir CIA kuruluşudur. Onlarla mücadele edenler de aynı şekilde bellidir. Can Dündar'ın ERGENEKON isimli belgeselini de araştırıp bulabilirsin. 1970 lerden bu yana var olan bir ERGENEKON'a neden bu adamın hükumetinden başka hiç kimse dokunmaya cesaret edememiştir bana cevap verebilecek misin? Bir İlluminati gerçeği kesinlikle var ama ben tüm hayatını bu anlattıklarına adamış biri olarak sana adım gibi iyi bildiğim bir gerçeği söyleyeyim bu AKP giderse onu bu ülke çok arar!!!

Neyini arıycam bu sabetaycılardan kurtulduğumuz gün kına yakıcam.Alayı Atatürk düşmanı.......

Guest awaris38
sebataycılar atatürk değil islam ve allah düşmanıdır

ne farkeder a iki gözüm herkes birbirinin düşmanı... ademoğlu ve havvakızlarının bazılarının kalplerinde kötülük kök salmış. kim neye inanırsa inansın kim neyi severse sevsin, herkesin kendi bileceği iş. sonuçta "kişi sevdiğiyle bieraberdir" denmiyor mu? madem öyle nedir bu dünyanın hali...

hiç şüphe yokki insan kadar nankör insan kadar cani bir varlık yeryüzüne inmedi. cehaletini kabul etmeyişide bundandır zaten...

her Türk asker doğar mı bilmem ama (önce nefsime söylüyorum) her Türk her haltı bilerek doğar. bir kerede bilme kardeşim. bilmiyorum de :)

demeyiz. çünkü dersek nefsimize ağır gelir. Türk dedim, teşbihte hata olmasın. sözüm tüm kavimler için geçerlidir. kendi doğrularımız ne kadar da doğru. oysaki biz sadece doğruya yaklaşabiliriz. lafı uzattım okuyanlar kusuruma bakmasın.

su gibi aziz ve bilge olun. su bilgeliktir zira... (darısı içindede bana)

Guest playades

Adamlar o kadar pervasız ve korkusuzca kendilerine güveniyorlar ki HAARP silahının yerinin Googlearth'de görülmesine bile aldırış etmiyorlar... Zaten bir kanal bilgisinde onlar için planlarını açık açık söyleyip yürütmeleri konusunda şöyle denmişti: "...çünkü, kaybedeceklerini düşünmüyorlar bile..."

Googlearth'de "HAARP Gakona Alaska" yazıp arattırdın mı Alaska'daki HAARP üssünü ormanın içinde şak diye görüyorsun...

izledim bu haberi. canlı izlemiştim.

onu geçinde masonik orgütlenme tarzını benimseyen gülen cemaati için ne diyeceksiniz? onların dış bağlantılarını paylaşında göreyim. başbakana bile saldırırsınız size çok fazla seslenmezler... çünkü bu milletin gazını alır... gülen cematini eleştiremezsiniz. sesiniz duyulmaz bir müddet sonrada yok olur gider.

burdan çok pis kokular geliyor ama parfüm sıkan çok

Geçenlerde yine televizyonda bir konuşmasında arkada aynı 6 kollu şamdan duruyordu.