Jump to content
Guest darkmoon1111

İsmi Serkan Olup 50 den Fazla Yaşayanını Gördünüz mü?

Recommended Posts

Guest darkmoon1111

serkan isminde bir arkadaşım geldi. bana dün biryerden okumuş SERKAN ismindeki kişilerin 50 yaşından önce öldüklerini söyledi. yok yav öyle şeymi olur falan diye çevremden veya ünlü isimlerden birkaçını sıralıyım dedim ama yok alllah yok..

şimdi bende teretdütte kaldım ve sizlerden bu konuyla ilgili bir bilginiz varmı öğrenmek istiyorum.. çünkü bu gidişle bizim serkan 25 inde kalpten gidecek.. eğer isme göre erken gideceksek sakın serkan ismini çocuğunuza koymayın...

Guest zoberyum

yok artık bu ço0k saçma herkezin öleceği vakit daha bz doğmadan önce biliniyordu ölüm 5 dede gelir 55 tede

Guest darkmoon1111

ZOBERYUM.. saçma falan dedin ama ornek veremedin...eee kim haklı?

Guest zoberyum

yahu ben 14 yaşındayım 50 yaşından büyük kimseyi tanımıyuom amma bunun olamayacağını biliyorum sana bir örnek bulucam ok

Guest Rimmon

Olabilir doğrudur.İsimi önemli bir etkendir.Ama arkadaşın rahat olsun serkan adında 65 yaşında bi tanıdığım var iletirsin ;)

Zoberyum herkesi ufolar ve teknolojilerine davet etmen komik gözüküyor kusura bakma ama:)

Guest elacayib

Ne tuhaf birşey nutkum tutuldu.Düşündüm düşündüm de örnek bulamadım...

Guest luciferian

iyide zaten serkan adı ne zmandan beridir var adı serkan olup 50 sine varmş biri yok çünkü isim yeni ve genç bi isim serkan adında ve 50 yaşnda veya üstünde bi profil çizin gözünüzn önünde yokki öle bişi

--------------------

serkan dede gibi bişi yok öle bişi

Guest seven of spades
iyide zaten serkan adı ne zmandan beridir var adı serkan olup 50 sine varmş biri yok çünkü isim yeni ve genç bi isim serkan adında ve 50 yaşnda veya üstünde bi profil çizin gözünüzn önünde yokki öle bişi

--------------------

serkan dede gibi bişi yok öle bişi

aynisini demek uzreydim.. sonuna su getirilen kimse nasil 40yas ustu degilse bu da o mantik.. :)..

Guest MurKy

benim 50 yaşından büyük serkan diye tanıdığım yok.. Nhahahhaha

Arkadaşın ölcek.. Nhahaha