Jump to content
quardian

Ahit Sandığı Gerçeği - Deccal ve Gizli Örgütü

Recommended Posts

Guest Halife

Ya sonuçta dünyadaki en büyük Krallıkta olsa hükümranlıkta olsa hepsi kıyamete kadar değil mi.. Allah'in onlara o süreye kadar verdiği izin Kuran'dada var ki o süreye kadar hep onların Cehennem öncüleri olacakları belirtiliyor kuran'da Bakara süresinin türkçesini okuyan zaten bilir. Sonuçta Allah katında din İslam dinidir. Bizler Allah'a sığındık... Bizlere cennet müjdelenmiş Dünya onların olsun Cehennem zaten onları bekliyor... Konu edilmeye bile değmezler yani... Denizde boğularak ölürken yaptığı secdesi hatrına gelmiyor gelseya yada oku'saya kuran'da biz onları Kıyamete kadar öncüler yaptık ayetinide uyansa ya uyanmaz ki önlerinde ve arkalarında perde vardır.. Hatırlayamazlar... Selametle...

Guest kemtamin
Ya sonuçta dünyadaki en büyük Krallıkta olsa hükümranlıkta olsa hepsi kıyamete kadar değil mi.. Allah'in onlara o süreye kadar verdiği izin Kuran'dada var ki o süreye kadar hep onların Cehennem öncüleri olacakları belirtiliyor kuran'da Bakara süresinin türkçesini okuyan zaten bilir. Sonuçta Allah katında din İslam dinidir. Bizler Allah'a sığındık... Bizlere cennet müjdelenmiş Dünya onların olsun Cehennem zaten onları bekliyor... Konu edilmeye bile değmezler yani... Denizde boğularak ölürken yaptığı secdesi hatrına gelmiyor gelseya yada oku'saya kuran'da biz onları Kıyamete kadar öncüler yaptık ayetinide uyansa ya uyanmaz ki önlerinde ve arkalarında perde vardır.. Hatırlayamazlar... Selametle...

aynen öyle;)

Guest apocalypse

İşin bir tarafına göre de ben bu kadar organize ciddi ve seri çalışan bir organizasyon görmedim.Bu açıdan insanı şoke edebiliyorlar walla...

Guest kemtamin
İşin bir tarafına göre de ben bu kadar organize ciddi ve seri çalışan bir organizasyon görmedim.Bu açıdan insanı şoke edebiliyorlar walla...

deccal var arkasında çünkü..olacak o kadar:):)

Guest apocalypse

bizimkilerin arkasında da neler var ama beceriksiz olunca ne olursa olsun fos çıkıyor :))

Guest kemtamin
bizimkilerin arkasında da neler var ama beceriksiz olunca ne olursa olsun fos çıkıyor :))

:D ahir zaman alameti..bekleyelim görelim ömrümüz vefa ederse;) ama az kaldı;)

Guest apocalypse

Bir ordu hissediyorum eğer hislerim ve görülerim doğru çıkarsa çok can yanacak bunlar uçmuş deli gibi çalışıyorlar...

Ayrıca bu konuya bilinç savaşları bahsinde de yer ayırdım.

neyi anlayamıyorum bilyormuusnuz arkadaşlar bunların gözleri körmü beyinleri ALLAHIN varlığına birliğine ve güücne nasıl olurlarda inanamzlar ki

Guest Halife

Yok kardeş durum öyle değil maçın sonucu belli zaten oynanan oynanmış bizimkiler kayıttan izliyorlar.. Kim bizim için ne yapmış diye... Ama durum öylede değil onlarda biliyor.. Bizimkiler zaten herşeyi belirlemişler olayları önceden programlamışlar programın Adını Kader koymuşlar... Onların baktıkları olaylarda kişilerin niyetlerinin ne olduğu... daha devam etmeye gerek var mı?

Guest kemtamin
Bir ordu hissediyorum eğer hislerim ve görülerim doğru çıkarsa çok can yanacak bunlar uçmuş deli gibi çalışıyorlar...

Ayrıca bu konuya bilinç savaşları bahsinde de yer ayırdım.

zaten karanlık devreler bitmek üzere,ve bu devreler biterken mühürlenirken bile ccok kan akacak..daha fazla bilgi vermiyorum.dedim ya az kaldı..