Jump to content
quardian

Ahit Sandığı Gerçeği - Deccal ve Gizli Örgütü

Recommended Posts

Guest apocalypse
neyi anlayamıyorum bilyormuusnuz arkadaşlar bunların gözleri körmü beyinleri ALLAHIN varlığına birliğine ve güücne nasıl olurlarda inanamzlar ki

herkes güneşi görseydi kim topra altında yaşamaya razı olurdu :)

--- Sonraki mesaj ---

zaten karanlık devreler bitmek üzere,ve bu devreler biterken mühürlenirken bile ccok kan akacak..daha fazla bilgi vermiyorum.dedim ya az kaldı..

desene evlenip yuva kuramadan savaş başlıcak :))))

bu aralara çok merak edilen Mehdi ile ilgili sinyaller 2011 de daha da kuvvetlendi sanırım batıni görevini bitirip yüzünü zahire dönmek üzre...

Guest kemtamin
herkes güneşi görseydi kim topra altında yaşamaya razı olurdu :)

--- Sonraki mesaj ---

desene evlenip yuva kuramadan savaş başlıcak :))))

bu aralara çok merak edilen Mehdi ile ilgili sinyaller 2011 de daha da kuvvetlendi sanırım batıni görevini bitirip yüzünü zahire dönmek üzre...

hee hepimiz evde kalacaz:D:D:D evet 2011 coook ilginç bir yıl:):) altın çağın başlangıcı ise 2012 yi işaret etmekte:) alacak nefesimiz varsa göreceğiz inşallah;) ben de bir indigo olarak mehdinin safında yerimi almayı bekliyorum..hayırlısıyla biiznillah

Guest apocalypse

313 bin işaretli var zaten bunlar Mehdi ile benzeş ilme sahip olacaklar.. gerisi ise :)

İşin bir tarafına göre de ben bu kadar organize ciddi ve seri çalışan bir organizasyon görmedim.Bu açıdan insanı şoke edebiliyorlar walla...

Bunlar aslında genel olarak bilinen şeyler insan araştırınca ,tenhalardan ne bilgiler çıkmıyor.

Adamlar öyle çalışıyorlarki ,öyle planlar yapıyorlarki ,ancak şeytanın aklına gelir. Örneğin ABD Başkanı Obama İnsanların bir kısmı müsliman sanıyor bir kısmıda müsliman olabilir diyor genel olarakta hıristiyandır deniliyor. Ya bunların hiçbiri değilse ,ya başkanlığı 5-10 yıl yada daha fazla zaman önceden belirlenmişse.

Benim edindiğim bir bilgiye göre Annesi yahudi ,Babası Müsliman ,babası babası vefat ediyor. Önemli bir nokta var yahudiler başka dinden olan insanlara kız verirler ama almazlar ,Onlar için asıl olan çocuğu doğuran anadır.

bir belgeselde tutankamonun kafatasının bilgisayarda giydirilmesini izlemiştim. sonra başka bi yerde de obama'nın, son yy da mezarı bulunan fravun tutankamon' dan kopyalandığını okumuştum obama' ya da gerçekten benzerliği şaşırtmıştı beni.

• Like 1

bir belgeselde tutankamonun kafatasının bilgisayarda giydirilmesini izlemiştim. sonra başka bi yerde de obama'nın, son yy da mezarı bulunan fravun tutankamon' dan kopyalandığını okumuştum obama' ya da gerçekten benzerliği şaşırtmıştı beni.

Bunu ilk defa duydum merak ettim doğrusu .

Guest seyyid

bunların başında bi lider olduğu apaçık...en basit örneğini vermek gerekirse abd ypımı bilimkurgu ve fantastik filimlere bakın..hep bi son olucağı ama kurtuluşun kendilerinde olduğunu gstermeye çalışıyorlar...sadece görünenin arkasında ne olduğunu biraz merak etmek aslında bi çok şey görmek için fazlasıyla yeter.

bunların başında bi lider olduğu apaçık...en basit örneğini vermek gerekirse abd ypımı bilimkurgu ve fantastik filimlere bakın..hep bi son olucağı ama kurtuluşun kendilerinde olduğunu gstermeye çalışıyorlar...sadece görünenin arkasında ne olduğunu biraz merak etmek aslında bi çok şey görmek için fazlasıyla yeter.

Anlayana hocam anlayana , ama kimileri de anlamamakta direniyor bazı şeyleri ,malesef

313 bin işaretli var zaten bunlar Mehdi ile benzeş ilme sahip olacaklar.. gerisi ise :)

Apocalypse bu dediğini biraz daha detaylı anlatabilir misin?Paylaşım için teşekkürler Guardian, güzel bi konu.

Guest kitabe

İstedikleri kadar örgütlensinler ALLAH ın dediği olur ... Bunları birde askeri ihaleleri israile verenler anlasa ...