Jump to content
quardian

Ahit Sandığı Gerçeği - Deccal ve Gizli Örgütü

Recommended Posts

Guest Semah

Bilgiler dogru da...neden bügün Türkiye hükümetinin de onlarin bir parcasi olduguna deginilmemis??? Ve bizler bunlara karsi ne yapabiliriz...Bizim Evliyalarimiz, Ulemalarimiz yok mu, Dualari ile bunlari yikacak, planlarini etkisiz hale getirecek???

konu paylasımı ıcın tesekkurler bazı seyler gun yuzune cıkıcak az kaldı

Guest apocalypse
Bilgiler dogru da...neden bügün Türkiye hükümetinin de onlarin bir parcasi olduguna deginilmemis??? Ve bizler bunlara karsi ne yapabiliriz...Bizim Evliyalarimiz, Ulemalarimiz yok mu, Dualari ile bunlari yikacak, planlarini etkisiz hale getirecek???

Herşeyin bir zamanı olduğunu düşünüyorum.

İnanıyorum ki, onların yani kötülüğe çanak tutanların kalpleri bir değil.

bir belgeselde tutankamonun kafatasının bilgisayarda giydirilmesini izlemiştim. sonra başka bi yerde de obama'nın, son yy da mezarı bulunan fravun tutankamon' dan kopyalandığını okumuştum obama' ya da gerçekten benzerliği şaşırtmıştı beni.

Burda yazdığınız şeyi benzer bir videoda bende fark ettim ,çıkartılan mumya oldukça sağlam kalmış ve genel olarak kemik yapısı ve hatları oldukça obamayı andırıyordu. Gerçekten klon olabilirmi :blink:

Yeni dünya düzeni hakkında yarım asırdır konuşulur.

Bunun hakkında Cumhurbaşkanımız Abdulla Gül de konuşmuştur

11 Eylül 1991 Baba Bush Yeni DÜnya Düzeni hakkında konuşuyor.

http://www.youtube.com/watch?v=Rwk20VZMyKs

bu konuşmada dünyanın artık yeni dünya düzenine geçmesinin ilanıdır.tek din tek devlet tek tip halk.Konuşma körfez savaşı öncesi yapılmıştır.

tam 10 yıl sonra;11 Eylül 2001 ikiz kule saldırıları gerçekleştirildi.

bu sefer hedef Irak-Afganistan ve tüm ortadoğu ülkeleri oldu

Yine bir 10 yıl sonra olacakların temeli ise çoktan atıldı.11 Eylül 2011 e denk gelecek.Belkide bu sene 11 eylül 2011 de yine önemli bir olayın olacağına dair teoriler var.

Ama açıkçası oldukça sistematik bir olay örgüsü var.merak etmemek elde değil.tüm illuminati mason veyahut başka komplo teorilerini köşeye bırakıyorum.ufoları,blue beam projesini de geçiyorum

Peki tüm medya kuruluşları elele vermişcesine insanları medya aracığılı ile 2012 de gerçekleşecek hangi olaya yönlendiriyor????En büyük soru bu bildiklerinizin hepsini unutun bir köşeye koyun.

Suyuti nin aktardığı hadise göre Peygamber efendimiz benim ümmetimin ömrü 1400 yıldan kısa 1500den uzun olmayacaktır demiştir.Şu anda hicri 1430 larda olduğumuza göre Deccalin çıkması cidden yaklaşmıştır diye yorum yapabilirim.(Kesin kanaat içermiyor)

bu konuyla ilgili sadece internette yayınlanan güzel bir belgesel var yaklasık 50 bölümlük..cok aydınlatıcı bilgiler var izlemenizi tavsiye ederim tüm bölümleri aynı kullanıcı yüklememiş sanırım o yüzden diğer bölümleri youtube da aratırsınız ben bir tanesinin linkini veriyorum Gelenler -- 25 -- Deccal Burada (1) - YouTube