Jump to content
quardian

Ahit Sandığı Gerçeği - Deccal ve Gizli Örgütü

Recommended Posts

eline sağlık. 2012 aydınlanma çağına giriş olacak deniliyor kimi islami kaynaklarda 2014 diye duymuştum. inşallah uyanış çağı olur. şu an itibariyle her yandan kuşatılmış her lokmadan pay alınmış gibi görünse de sonuçta Allah'ın dediği olur. Ben ümitliyim çok çetin saldırılar ve daha derin empozisyon olacak olsa bile bir tabirle bir avuç müslüman direnecek. zaten Allah şu an ıslah ediyor ve kendi dinini gerçek islamı tekrar hidayet edeceği kullarına bilinç kazandırıyor.

bizim neslimizde öyle bir seçenek konulmuştu ki; ya iran, hizbullah, bilmem şucu bucu şeyh müridi olmak yada avrupai amerikanvari gençlik kalıplarına sıkışmak.

Ama inşallah hem bilinç hem görünüşte ; törelerden, saçma sapan hoca-papa hurafelerinden sıyrılabilmiş bir gençlik gelir arkamızdan. Deccalin oyunlarını farkedebilmek için biraz onu takip edebilmeliyiz onun yaptıklarını anlayabilecek vizyona da sahip olabilmeliyiz.

Allah o günde dogru tarafta olmayı nasip etsin inşallah.

ben hocaların hurafelerle ugrastıklarını görmedim

bahsettikleriniz büyü işleriyle ugrasan bir iki şeytan oyuncagı kısı ıse orasını bılemem

bunun dısındakı %99 luk kesim gercek din alimidir

Guest nnic

Şu an okuduğum kitap..KABALİST..Tavsiye ederim herkese..Özellikle şeytanla işbirlikleri v.s..

Sanmıyorum.Yazılanın kabalist düşünceyle uzaktan yakından alakası yok..