Jump to content
Guest Ayna 07

Ölüm Hariç Hertürlü Hastalık için Müccerrepdir

Recommended Posts

Guest Ayna 07

KURANDA GEÇEN ŞİFA AYETLERİ

Bu şifa ayetlerini Perşembe gecesi 12.30 dan sonra yazarsın güzelbirtütsü ve kokuyla 2tane birini hazırsuya ıslatır içersin 21 gün digerini üstünde taşırsın ölüm hariç hertürlü hastalıga şifadır .tabiki hekime gideceksin kontrol olucaksın bunlarıda yapacaksın takviye olacak misal yokuş yukarı bir kamyon cıkıyor tabiî ki zorlanıyor az olsada bu kamyonun takviye aldıgını düşünün o zaman neolur zorlanmadan cıkar sizinde hastalığınız doktorluk ise bunları da yapar takviye almış olursunuz…..

Bi Rde hekime gitipde hiçbir şey hastalık cıkmayan amma hastalıkdan ıstırap ceken hekimlik tedavisi bulunmayan hastalıklar için bire birdir ölüm hariç hertürlü derda deva ve hastalığa şifadır .Bunun için 7kuyudan veya 7camiden 7i çeşmesinden veya nisan yagmursuyu olacak ve yalnız olacaksın odada Yasin günü Pazar günüdür bunları 7 yasin okuyacaksın hermübinde bu şifa ayetlerini 114 sefer okuyacaksın ve azameti şudur(1kere veya 3 kere okunacak azamet yasinin her mübinde okunacak azamet budur)

serian acileten müvekkiline suretilyasini ecibu melaiketi ve hadimehu ve elyevmün melaiketi ve hadimehu ve bi hakkı suretil yasini ve bi azameti ,ve bi burhani ,ve bi nuru ,ve bi gayreti ,ve heybeti ,vebi fazileti, ve sırrı ,vebi güç ve kudret ,ve kuvvetleri ,aşkına yüzü suyu ,hürmetine vakti haceti ve hasili muradi fi hezihil saati tartü ve reddü şer ve şifaül bedeni ve celbülhayri (burası 19 kere okunacak: ve üfevvidu emrı ilellah innellahe basıyrum bil ıbad)ve

innallahe yefalü ma yürid elavahan elvahan ,elaccele elaccele,essaate essaate,

vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyül aziym.

Ve böylece yukaridaki şifa ayetlerini yasinin her mübinde 114 kere okur suy üflersin ve 114kere okuma bitince vermiş oldugum azameti 1 veya 3 kereokursun onu da suya üflersin vallah,billahi, hertürlü hastalıga tedavidir bunu pazargünü güneş doğarken veya sabah namazından sonra yaparsın veya cumartesi gecesi ,pazara baglayan gece yaparsın yapmadan evveli gusül boy abdestdi alırsın 2rekat tövbe namazı

2rekat şükürnamazı

2rekat hacet namazı kılar

33tovbe

33tevhid

33salavat ceker

11ihlas,11innaateyna,11tane Fatiha okur peygamberimiz Muhammed Mustafa s.a.v efendimize ve ashabı na ashabı bedir ehli beyt ashabı uhud şehitlere sıdıklara ariflere alimlere sultanlara 12imam 12 pir 4büyük mezhep imamına h.z isaya ve h.z lokman,h.z ibni sinaya ve ALLAH Ddostlarına ve şehitlere ,v.s v.s aklına gelenlerin ruhlarına ve ruhaniyetlerine bagişlarsın. Sonra şöyle niyet etersin.

Euzu besmele ALLAH ,BİLLAH,LİLLAH KURAN HAKKI İÇİN DESTUR LE İLAHE İLLALLAH MUHAMMEDEN RESULLULLAH, YAALLAH ,YA HU, H.Z İSANİN VE İBNİ SİNANIN VE H.Z LOKMAN HEKİMİN RUHANİYETLERİNİN VE İLİMLERİNİN VE HAKİMİYETLERİNİN RUHUNLA VE GÜÇÜNLE GİRİYORUM FİLAN VE FİLANIN İYİLEŞMESİ BU ZATLAR ÖLÜMCÜL HASTALARA NASIL ŞİFA VERİP AYAGA KALDIRIP YÜRÜTDÜYSE FİLAN FİLANIN AYAGA KALKıp YÜRÜTMENİZİ VE DOKTORLUK VE HOCALIK NEKADAR ÜZERİNDE HASTALIK VE ÖLÜMCÜL HASTALIK VARSA ŞİFASINI VERMENİZ İÇİN ELVAHAN ELVAHAN ELACCELE ELACCELE ,ESSAATE,ESSAATE, bunları hermübinde okumuş oldugun 6tane şifa ayetinden önce 1 kere okursun sonra 6 şifa ayetini 114 kere okursun sonra azametini okur suya üflersin .bunu 1hafta Pazar gunu uygular 1inci hafta hastalık geçmezse 7 hafta Pazar günleri uygularsın üzerinde hastalıgın a dan z ye nekadar hastalık varsa noktası dahi kalmaz yüzlerce tecrüpe olmuş dur gaflet olunmaya sahih olup müccerrepdir ….

Kim benden izinsiz bu form dışında yayınlarsa hakkım helal değildir.emeğe saygı gösterin, izinsiz ve kaynak göstermeden yapmak kul hakkına girer ,lütfen yazdıklarımdan yaparken izin alın veya www.estanbul.com

Ayna 07 şeklinde kaynak gösterin selametle vesselam

Guest Ayna 07
Allah Razı olsun bılgılerınız çok güzel

ALLAH cümlemizden razı olsun selametle vesselam

Hocam S.A,

Bilinçaltı temizliği için El Kuddus ve İnşirah suresi ile ilgili tertiplerin olduğunu biliyorum.Bu uygulamalar nasıl yapılır?Bilinçaltı temizliği için sizin bildiğiniz uygulamalar mevcutmudur?

Verdiğiniz bilgiler için Allah Razı Olsun.

Guest Ayna 07
Hocam S.A,

Bilinçaltı temizliği için El Kuddus ve İnşirah suresi ile ilgili tertiplerin olduğunu biliyorum.Bu uygulamalar nasıl yapılır?Bilinçaltı temizliği için sizin bildiğiniz uygulamalar mevcutmudur?

Verdiğiniz bilgiler için Allah Razı Olsun.

necm suresındeki ayetno:58 1353 defa okur arkasından amerrasulu

tahadaki 25 den 37 inin sonuna kadar

elemneşrak suresi

ihlas

felak

nas

bunları suya okur ve nıyet edersın okumadan evveli niyetini suya üfür sonra okuduklarını üfür sonra yine niyet et üfür o suyu çoğalt çoğalt iç bu tertip 1defada fayda vermezse 7 kere uygularsın selametle vesselam

Guest sevvcan

mrb kardeşim hasta onun eski sağlığına kavuşması için sizlerden allah rızası için dua etmenizi istiyorum şimdiden allah razı olsun..

Ayna 07 Allah razi olsun emegine saglik

lakin tam anlayamadim bu uygulamayi kendimiz icinde yapabilirmiyiz? Üfledigimiz suyu ne yapacagiz?

Bir baskasi icin uygularsak O sahista uzakta ise üflenmis su ne olacak?

cok sordum, kocaman bir ÖZÜR..:)

--- Sonraki mesaj ---

Son bir soru daha, bu kirmizi olan yer giriyorum mu yoksa diliyorum mu olacak? Cevaplariniz icin simdiden tesekkür ederim..

Euzu besmele ALLAH ,BİLLAH,LİLLAH KURAN HAKKI İÇİN DESTUR LE İLAHE İLLALLAH MUHAMMEDEN RESULLULLAH, YAALLAH ,YA HU, H.Z İSANİN VE İBNİ SİNANIN VE H.Z LOKMAN HEKİMİN RUHANİYETLERİNİN VE İLİMLERİNİN VE HAKİMİYETLERİNİN RUHUNLA VE GÜÇÜNLE GİRİYORUM FİLAN VE FİLANIN İYİLEŞMESİ BU ZATLAR ÖLÜMCÜL HASTALARA NASIL ŞİFA VERİP AYAGA KALDIRIP YÜRÜTDÜYSE FİLAN FİLANIN AYAGA KALKıp YÜRÜTMENİZİ VE DOKTORLUK VE HOCALIK NEKADAR ÜZERİNDE HASTALIK VE ÖLÜMCÜL HASTALIK VARSA ŞİFASINI VERMENİZ İÇİN ELVAHAN ELVAHAN ELACCELE ELACCELE ,ESSAATE,ESSAATE