Jump to content
Guest blessed trinity

Subliminal Telkinler Para ve Zenginlik; New Age

Recommended Posts

Guest apocalypse
Teşekkürler şimdi bunu dinleyince zenginmi olacaz ?:confused:

Sanırım olmayacaksınız ama en azından olaylara fakirlik ekseninden bakmamaya başlayacaksınız.

ALLAH ıma binlerce şükür fakir değilim ama, zenginde olsam fena olmazdı yani neyse zengin olamasamda dinleyince rahatlatan bir müzik.

Arkadaşlar belki zengin olmazsınız ama size bir nebze olsun bu kapıyı aralar, para ile ilgili olumsuz düşüncelerinizi değişmesini ve hayata bu tür konularda daha rahat ve farklı bir perspektifden bakmanızı sağlayan bir özelliği var! Sonuç olarak inancınızı değiştirdiğinizde ki bu mp3 sürekli dinleyerek hiç bir zahmet çekmeden bunu yapabilirsiniz! O zaman inanmak ve denemek için daha güçlü bir psikolojiye sahip olacaksınız...

Siz hiç zengin olacağına inanmadan zengin olan birini gördünüz mü? Mümkün değil!.. ;)

• Like 1

Guest blessed trinity

Rica ederiz arkadaslar :)

apocalypse ve de kanatlım gerekli olan acıklamaları yapmıslar ama bır kez daha ben de belırteyım.. olaylara ne kadar olumsuz bakar ve de yaklasırsanız ıslerı bır o kadar zora sokarsınız.. en azından olumlu dusunme ıle eskı olumsuz dusuncelerınızden arınarak bılıncaltınızı da bu subliminallerle besleyerek arzu ve de ısteklerınıze daha kolay ulasabılırsınız diye dusunuyorum..

Bilinçaltımız yurutucu dusunme gucumuz olan bilinç gibi akıl yürütmez; kendisine gönderileni hıc muhakeme etmeden ve de tartısmadan kabul eder...İnancınızın tamamen tersınde bır dusuncenın bıle sublımınal telkınlerle bizlere aşılanmasının ve de bir muddet sonra bunların normal dusuncelerımız olarak hayatımızda deneyimlere ve de uygulamalara donusmesının de nedeni budur.. iste bu nedendendir ki Aperion arkadasımın da belırttıgı gıbı reklamlarda, filmlerde hıc farketmedıgımız anlarda bılıncaltımıza gonderılenlerı bır muddet sonra yasamaya ve de uygulamaya baslıyoruz..

Guest Gülümse.

harikasın bitanemm :) çok teşekkür ederim.

Guest blessed trinity
bir sitede bu telkinleri gördüm sanki hatta ordada üyeyim 3 senedir

farklı sitelerde bu telkinleri gormenız cok dogal; cunku olumlamalar ve de telkınlerle yapılan paylasımlar genellıkle kıtaplardan ya da bu işin uzmanlarından yapılan alıntılardan oluşmaktadır..

Konuda yer alan telkınler bana aıt degıldır fakat hazırlamıs oldugum sublımınal calısması tamamen bana ve de arkadasım kanatlım'a aıttır..

Guest blue jaloon

anliyorum.

sizi tanimadigimdan bilgilenmek istiyorum.bu konularla ilgili egitiminiz varmi?