Jump to content
Guest blessed trinity

Subliminal Telkinler Para ve Zenginlik; New Age

Recommended Posts

Guest blessed trinity
anliyorum.

sizi tanimadigimdan bilgilenmek istiyorum.bu konularla ilgili egitiminiz varmi?

subliminal ses kayıtlarının hazırlanması için özel bir eğitime gerek oldugunu sanmıyorum.. Sonucta bu ses dosyalarının hazırlanması için programların kullanımı herkese acık.. Ama subliminal telkinlerle ve de bilinçaltı ile ilgili yapılan çalışmaları ben de takip ediyor ve de bu konularla ilgili kitaplar okuyorum..Umarım bu cevabım sızın ıcın yeterlı olmustur..

Guest blue jaloon

ama okudugunuz kitaplarda bilincaltinin cok hassas oldugunu

olumsuz bir durumla karsilasmamak icin telkinlerin uzman kisiler tarafindan hazirlanmasi gerektiginide

biliyor olmaniz lazim.

Guest blessed trinity
ama okudugunuz kitaplarda bilincaltinin cok hassas oldugunu

olumsuz bir durumla karsilasmamak icin telkinlerin uzman kisiler tarafindan hazirlanmasi gerektiginide

biliyor olmaniz lazim.

Elbette ki bunun farkındayım.. Bu yüzden size bu telkinleri kendim hazırlamadım diye özellikle belirttim.. Sadece hazırlanan ses dosyası bıze aıttır.. Ayrıca bılncaltı ve hassasiyetı hakkında bilgi sahibi oldugunuza ve de sureklı bu duruma vurgu yaptıgınıza gore rahatsız oldugunuz bır durum soz konusu.. Soz konusu telkınlerı okumus oldugunuzu varsayarak sımdı sıze soruyorum.. Uygun olmayan ya da sakıncalı buldugunuz herhangı bır telkın cumlesı varsa belırtınız..

Blue Jaloon kardeşim bilinçaltı hassas değil aksine dünyanın en karmaşık ve güçlü sistemidir. Bilimin hala çözemediği bir konuda bu kadar rahat konuşabildiğine göre ya bilim adamı olmalısın, yahut laf olsun diye konuşuyorsun. Türkiye'de konuyla ilgili bir çok insanı şahsen tanırım ben.

Konu da geçen bilinçaltı telkin mp3'lerini mod arkadaşımla birlikte hazırlayan benim. Eğer konuda bilgin varsa, subliminal kayıtlarla, müziği ayırabilen programların olduğunu biliyorsundur. Bu noktada gerekeni yaparak sade telkinleri ve hangi yöntemin kullanıldığını anlayabilirsin!

Bizimkisi bir amme hizmetidir, diğer insanların ticari amaçlarla yaptığı bir şeyi, ücretsiz olarak dileyen kişinin hizmetine sunmaktır. Tamamen saydam ve açık bir sistemdir, kimsenin aklında soru işareti kalmaması için özellikle böyle yapılmıştır. Fakat yine de üzerine bilgili olduğunuzu düşündüğünüz için sorular sorabiliyorsunuz.

Samimiyetinize inanmadığımı belirtmek isterim, zira samimi olsaydınız, sorunuzu insanların kafasını karıştırmak için ortaya değil, konuyu açmış olan arkadaşa özelden sorardınız. Beni dinleyip dinlememekte elbette serbestsiniz. İyi günler diliyorum... ;)

Guest blue jaloon

cevap hakki dogdu ama mjlar siliniyo veya uyari aliyorum neyse ben ögrenecegimi ögrendim.

Guest blessed trinity

bakın blue jaloon size son kez soyluyorum.. lutfen ıkılı oynamayınız.. surada bu sublımınalın calıntı oldugunu ima edıyorsunuz.. baska sıtelerden bahsedıyorsunuz.. Gıdın aynı sublımınalı bulun ve burada paylasın o zaman!!

Bu sublımınalı biz hazırladık kac defa soylememız gerekıyor..

Guest blue jaloon

telkinler size ait degilse sorun yok tsk ederim

Bilinçaltında ki inançlar olumlama yöntemiyle değiştirilebilir. Telkinlerin tamamı yada bunun için özel olarak hazırlanan script'lerin mantığını anlarsanız eğer, siz kendiniz de oturup bunları yazabilirsiniz. Bu konunun bir ehemniyeti olduğunu sanmıyorum, olumlama yada script alıntı olsa dahi, birbirine benzer yüzlerce kaynak bulabilirsiniz ve benzerlikleri dolayısıyla telif haklarıyla dahi korunamadıkları görülmüştür. Bu noktada ortada sorun edilecek bir şey zaten yoktur. Hoşçakalın...

Guest blue jaloon

Blue Jaloon kardeşim bilinçaltı hassas değil aksine dünyanın en karmaşık ve güçlü sistemidir. Bilimin hala çözemediği bir konuda bu kadar rahat konuşabildiğine göre ya bilim adamı olmalısın, yahut laf olsun diye konuşuyorsun. Türkiye'de konuyla ilgili bir çok insanı şahsen tanırım ben.

bilincalti oldukca hassas bir bölgedir ve vereceginiz yanlis bir komut hayatinizda olumsuz gelisimlere sebeb olabilir.

hele ki psikolejik rahatsizliklarda bilginize.

Amatörlerle, profesyoneller arasında illa ki bir fark vardır. Evet haklısın. Bilinçaltı konusunda ki 10 yılı aşkın çalışmalarımda senin söylediğin şeyleri çok duydum, okudum, tartıştım. Bir 10 yıl da senin geçirmen dileğiyle güzel kardeşim.

Ben askeri, tıp ve sosyal alanlarda nasıl kullanıldığını biliyorum. Doğru yada yanlış yönlendirmelerle gerçekleşen olaylara da şahit olmuşluğum vardır. Burada bu konulara yorum yazabiliyor olma hakkı, bizlere işimizi öğretme hakkını size tanımıyor. Saygı sınırlarını zorlamanın gereksiz olduğunu düşünüyorum. Eğer bunlar üzerine konuşmak istiyorsanız, profilimde msn adresim kayıtlıdır...