Jump to content
Guest blessed trinity

Subliminal Telkinler Para ve Zenginlik; New Age

Recommended Posts

Sevgili modum konuya olan ilginizden ötürü ayrıca tşkkür ederim ,kanatlım arkadaşımız şuanda yok onada ayrıca tşkkürler emeğinizden ,burada görüp dinlemeseydim bihaber olacaktım böyle bir konudan ,haddim olmayarak deneyiimlediğim için yazıyorum ,ego güçlendiriciyi gece yatarken açıyordum sabaha kadar dinliyordum gündüz ara ara kısa sürede etkisini gördüm ama bırakmadım bir süre dinledim ,şimdi hazırlananı 10 gün dinleyip 3 gün ara verip tekrar 10 gün böylece 1 ay dinlemem söylendi şu an 6. günümdeyim çekiirdek inanç çalışması kesiinlikle tavsiye ederim inanın dünyaya bakışınız değişiyor

bir kaç ay önce I-Doser adlı programın mp3 formatını dinlemiştim.3 arkadaş denedik bir izleyici bir uygulayıcı olarak özellikler astral bayan arkadaşımızda oldukça etkili olmuştu.Subliminal ses tonları hala internette mevcut.gate of hades ve hand of god ı video sitelerinde aratıp etki vidoalrını izleyebilirsiniz.ben lucid dream,alpha,astral i dinlemiştim.indirip denyebilirisiniz.tabikide telkinle aynı çizgide bir uygulama değil.ama belli ses düzenlerinin beyin üzerinde ki etkisini zaten biliyoruz.müzik ve reklam müzikleride bunların başında geliyor.Benim deneyip en fazla etkisi olan extacy olmuştu sürekli koşuyormuş hissiyle 20 dakika kulaklık kulağımda nefes nefese yerimden kalkmıştım.

programı nette bulabilirsiniz mp3 formatında rapid de mevcut.

Subliminalleri uzmanların hazırlaması daha doğru birşey tabii ki.Konuyu açan arkadaşın bu konuda bir uzmanlığı var mı acaba?

Çünkü bilinç altı dipsiz bir kuyu ve yanlış şekilde verilen mesajlar yanlış algılanabilir ve hayatımızın sonraki dönemlerinde karşımıza çıkabilir.Ayrıca telkinlerin etkili olabilmesi için alfa dalgaları,binoral vuruş,ritimli okuma(ritmotrans) gibi yöntemler kullanılmalıdır aksi halde bilinç ile bilinç altı arasında ki kritik filtre aşılamayabilir bu da mesajları yerine ulaştıramaz.Ayrıca bu iş bilinçsiz yapıldığında telkini dinleyen kişilerde baş ağrısı,bulantı,kusma gibi durumlar oluşabilir.Bence çocuk oyuncağı değil bu konu ve subliminal mesajların içinde istemediğiniz mesajlar da olabilir.Uzmanların telkin hazırlayıp sattığı siteler var ama yine de telkin alırken ya çok güvenilir,tanıdığınız bir uzmandan alın yada yurt dışında yapıldığı gibi sözleşme imzalatın.

Teşekkürler.

ha hay ben hemen şimdi indirdim..hiştt bu telkinleri yapan yakışıklılar çok teşekkür ederim.asgari kaç dakika dinlemek lazım bi deyin bana.:P

bu telkini indirdim sürekli dinlemeye basladım uyurken bile dinledim ama sonrasında dolandırıldım telkine baglamak istemiyorum ama ilk defa dolandırıldıgım için hemen telkini dinlemeyi bıraktım

• Haha 1

Guest SECİL.
ha hay ben hemen şimdi indirdim..hiştt bu telkinleri yapan yakışıklılar çok teşekkür ederim.asgari kaç dakika dinlemek lazım bi deyin bana.:P

bir ayda 70-80 saat olduğunu biliyorum..

Posted (edited)
rastafara, 22.05.2012 - 15:56 yazdı:

bu telkini indirdim sürekli dinlemeye basladım uyurken bile dinledim ama sonrasında dolandırıldım telkine baglamak istemiyorum ama ilk defa dolandırıldıgım için hemen telkini dinlemeyi bıraktım

Uzun zaman olmuş yorum yazacağım belki uğrar okursun. 

Dolandırılan birisinin hikayesini dinledin üzüldün herhalde, 

Yorum çok hoşuma gitti. Telkinlerle alakası yok. Bir akrabamın bankadan parasını dolandırdılar epeyde yüklü bir para 17 sene oldu hala alamadı. Ona çok mu üzüldüm nedir benim başımada geldi. Artık iç geçirmemi acımamı bilmiyorum neyse acıma acınacak hale düşersin derler ya öyle işte. 

Benimde emekli maaşımı, paramı iç ettiler, daha doğrusu kredi kartı borcu için kızım para göndermişti ben borcumu ödemeden akşamdan sabaha başka hesaba geçmiş. Çağlayan çok yoğunmuş. Daha bize sıra gelmemiş... Birde müşteri temsilcisi aradı havaleleri sizmi yapıyorsunuz diye hayır deyince hesapları dondurdular.... Nasıl bir iş anlamadım. 

Kimseye acımıyorum artık. Allah çekebileceği yükü verirmiş insana diyorum geçiyorum. 

blessed trinity, 13.07.2011 - 23:30 yazdı:

direk buraya eklıyorum.. umarım bu msjımı gorursunuz.. uzerıne tıklamanız yeterlı olacaktır..

Para ve Zenginlik Olumlama - New Age.mp3 8 MB · 238 downloads

Link çalışıyor

Edited by hacersş