Jump to content
Vakt-i Leyl

Muhasebe Mesleği ve Muhasebecilik

Recommended Posts

rakamlarla aran nasıl çok merak ettim alaca :D

benim bildiğim tek rakam cebimdeki para banknotlarının değerini yazan rakamlar diğerleri ilgimi çekmiyo:D:D

hele o doğum günü yok evlilik günü gibi kullanılan rakamları hiç sevmem:D:D:D

benim bildiğim tek rakam cebimdeki para banknotlarının değerini yazan rakamlar diğerleri ilgimi çekmiyo:D:D

hele o doğum günü yok evlilik günü gibi kullanılan rakamları hiç sevmem:D:D:D

belli oluyor zaten :D

ama yine de muhasebecilik zor

Allah kolaylık versin

her mesleğin kendine göre zorlukları var

ama muhasebeciliğin en kötü özelliği doktorluk gibi öğrenmenin hiç bitmemesi. sürekli kanun değişiyor ve öğrendiklerinde değişmek zorunda

kırtasıyeye her ay 150 münumum 500 maksimum hatta bazen daha fazlası ödeme yapan mükellef gördünüzmü alaca bey :D :D 1 top kagıt 7 tl ehehehe :D

Meslektaşız sanırım güzel anlatım olmuş emegine saglık....Şu muhasebeye elini verdinmi kolunu kapıyor :D :D ama genede meslegimi seviyorum yaşasın SMMM ler......kahrolsun YMM ler :D :D :D

hahaha aynen katılıyorum sana :D :D YMM ler genelde hesap uzmanlarından falan çıkıyor meslek mensupları içinden özellikle de bayan meslek mensubunun YMM olması çok zor ..

Tek Bildigim Şey Nefrett Ediyorum Bu Muhasebeden Yaa .....Bütün Gün Bankacılarla Uğraş ....Çekler O Dönmüş Bu Bilmem Ne Olmuş Kdv Çıkmış Muhatsar Gelmiş Iyyy Birde Kredi Dönemi Açıldıkı Deymen Keyfime Nefretlilkkk:wallbash:

hahaha aynen katılıyorum sana :D :D YMM ler genelde hesap uzmanlarından falan çıkıyor meslek mensupları içinden özellikle de bayan meslek mensubunun YMM olması çok zor ..

bacumm hele tutanak için gelen elemanları sanki dersin ymm kendileri ifrit oluyorum hepsine :D :D

bacumm hele tutanak için gelen elemanları sanki dersin ymm kendileri ifrit oluyorum hepsine :D :D

:D :D stajyer meslek mensupları garibanlar dokunma bırak böyle tatmin oluyolar demek :D :D