Jump to content
Vakt-i Leyl

Muhasebe Mesleği ve Muhasebecilik

Recommended Posts

:D :D stajyer meslek mensupları garibanlar dokunma bırak böyle tatmin oluyolar demek :D :D

aynen aynn şekerim öyle yapıyoruz :)

Guest coksevdim

bu meslek dıger mesleklerden daha zor sevdgınden ayrıysan eger hata yapma sansın cok yüksek ask acısı cekenlerın meslegı deıl ben bıkersınde sevgılımle kavga etmıstım kafam cok bozuktu baska bırıne havale yapmıstım 6 mılyar kadar yanlıs adama:) allahtan adam ıyı bırıymıs durumu anlattım gerı gönderdı paramı

canım vallahi ben derin bunalım geçirdim yaklasık 6 ay kdr ... sıfır yalnıssız atlattım çok şükür :D :D ama allah korusun ailenden birine birşey olsa allah gecınden versın vefat etse ve bu ayın 24üne denk geldıyse :D :D

canım vallahi ben derin bunalım geçirdim yaklasık 6 ay kdr ... sıfır yalnıssız atlattım çok şükür :D :D ama allah korusun ailenden birine birşey olsa allah gecınden versın vefat etse ve bu ayın 24üne denk geldıyse :D :D

:D:rofl::rofl: iyiyidi işte bittiin demektir yanlış havaleler yanlış çekler ve yanlış ödemeler bir 26 ve kdv son ödeme günüyse zühtüyü oynarsın:D

benim arkadaşım 2 ay önce erken doğum yaptı tamda kdv muhtasar dönemi ,kızcağız doğumdan çıktı kendini doğru dürüst toparlamadan beyannamelere girişti Allahdan evini home office olarak kullanıyordu..

:D:rofl::rofl: iyiyidi işte bittiin demektir yanlış havaleler yanlış çekler ve yanlış ödemeler bir 26 ve kdv son ödeme günüyse zühtüyü oynarsın:D
ehehhe kız zaten tahakkuk edemedıgı ıcın ayrı ceza ödemedıgı ıcın ayrı ceza vs vs :D
  • Like 1

Allah yardım etsin size zor meslek ucundan döndüm ..:)

Yada Allah acıdı..:P

• Like 1

Amin cnmmm aminnnn olayı baya dramatıze ettikten sonra koca bir

allah kurtarsını hakettık sanırım :D :D :D

Bir arkadaşım vardı canım hiç unutmam bir yanlış yaptı diye

patrondan bi araba laf işitti kız ağlamaktan bi hal olmuş patron hala bağırıyor...:mad:

görsen sanki ölüm kalım meselesi..oda kurtuldu o patrondan bende..çekilir bir dert deil ya ...

kolay kolay hata kabul etmeyen bir meslek..

• Like 1

Güzel bir konuya değindin WHY....Ben aslında siyasi bilimler ya da gazetecilik okumak ıstemiştim oldum olalı ama ne yazık kı aile istegiyle tc lisesine yazıldım muhasebeden nefret ediyordum...üniversiteyi bitirdim halen nefretim gecmemişti :D :D taaa ki paronumla karsılasana kdr....o kadar iyi niyetli bir patron daha tanımıyorum eminimki yokturda....ve gel zaman git zaman o kdr benimsedimki muhasebe işini severek işe geliyordum vs vs vs bı zman sonra abla kardeş ilişkisi oldu resmen....Halende cok severım bana meslegı sevdiren iyi huylu tatlımı tatlı o kadındı :D baya özgeçmişimi yazdım yawwwww :D

yani demek istedigim çocunlukla iş patronda bitiyor :D

• Like 1