Jump to content
Guest gokozlu

Muradınız İçin 1000 Fatiha !

Recommended Posts

Arkadaşlar ben bu duayı ne zaman bir dileyim içinden cıkamadıgım bir durum olduysa okudum Allahıma cok şükür her dileyim kabul oldu sizlerin de faydalanmasını istedim yalnız iyi dileklerimiz için okuyalım mesela iş rızık evlenmek hastalık her meşru dilek için okunur bu dua cok eski bir dua kitabın dan buraya aktarıyorum

güzel bir abdes alınır ve iki rekat hacet namazı kılınır sonra kıbleye karşı oturup Bin kere fatiha okunup her yüz başında şu dua okunursa Allah kulun meşru dileyini yerine getirir Her yüz fatiha başın da şu dua okunur

Allahumme inni es elluke fethan mubinen ve nasran azizen ve safhan cemilen bi hurmeti fatihatin fatuhatin meftuhatin minilmi ummi I kitabi li diniyyetin ıttılaiyyetin ala ussüliha fi I ğaybi Allahu latifun bi ibadihi yerzuku men yeşa u ve huve l kaviyyu aziz.

Bin fatiha tamamlandıktan sonra şu dua okunur

Allahumme ya sami a ı asvati ya mücibe d da avati ya alime s sirri ve l hafiyyati bi hakki süratil fatihati ve l bakarati ve l en ami ve bi hakki kaf ha ya ayn sad ve bi hakki surati fatihati ikdi haceti fi hazihi s saati bi rahmetike ya erhamer r rahimin.

canım sende sağ ol fakat arap casını malisef koyamıyorum fakat cok etkili bir dua okuyun ve allah razı olsun diyeceksiniz ben cok faydalandım

• Like 1

senden de allah razı olsun kardeşim ben bu duanın faydasını hala yaşıyorum cok degerli bir dua nasiplenen lerden olursunuz inşallah

• Like 1

Allah razı olsun

Kardeşim acaba bir oturuşta bitirmek şartmı yoksa bölebilirmiyiz.

Birde her fatihada besmele çekecekmiyiz yoksa her yüzde bir defa çekmek yeterlimi

Ayrıca okuma günü ve saati varmı

çok sordu kusura bakma:)

allah razı olsun...senin dileğin hiç olma imkanı yoktu da bunu okuyuncamı oldu...yoksa hayatını etkilicek bir çıkmazdaydın da bunu okuyuncamı hayatın olumlu yönde yön değiştirdi.....

hala faydasını görüyorum demişsiniz ya onu çok özel değilse biraz açabilirmisiniz.....teşekkürler....

Allah (c.c.) razi olsun arkadaşim senden yalniz bu duanin saati var mi? Hangi namaz vaktinden sonra kilicaz hacet namazimizi?

senden de allah razı olsun kardeşim yatsı namazın dan sonra kılınıcak hacat namazı

ayrıca ben bu duayı ilk kez paylaşıyorum daha once hiç bir yerde paylaşmadım ve bu duaya raslamadım cok mubarak bir dua

allah nasiplenenlerden eylesin kardeşim

allah razı olsun...senin dileğin hiç olma imkanı yoktu da bunu okuyuncamı oldu...yoksa hayatını etkilicek bir çıkmazdaydın da bunu okuyuncamı hayatın olumlu yönde yön değiştirdi.....

hala faydasını görüyorum demişsiniz ya onu çok özel değilse biraz açabilirmisiniz.....teşekkürler....

senden de kardeşim allah razı olsun

tabiki acıklarım cok genç yaşlarım da o kadar zor ve madur bir durum daydım ki anlatamam ve hiç ümidim yoktu evlilik hayatımın düzelecegine ve göz yaşlarım hiç dinmiyordu bu dua kitabı elime geçti ve bu dua yı okudun allahım şükürler olsun ki beni o izdırap cektiğim ve olmaz bitti dediğim durum dan kurtardı

cocugum hastalandı ve doktorlar artık acıyarak bakıyorlardı ve hastahaneye dahi yatırma gereyi duymadılar şöyleki evde daha rahat eder sen evde bak ve ilaçlarını al sürekli bizimle irtibat halinde ol dediler eve geldim ve artık carasizdim bu dua geldi aklıma yine rabbime ellerimi açtım ve duamı ettim allahıma sonsuz şükürler olsun cocuğum iyileşti doktorlar dahi hayretler içerisin de kaldı sen bu cocuga ne yaptın nasıl iyileşti cekilen emarlar tertemiz cıktı yüce allahıma sonsuz şükür ediyorum ki böyle bir duadan beni haberdar etti sizlerde faydalanın istedim kardeşlerim ve bana da dua edin allah nasiplenen lerden eylesin hepimizi

--- Sonraki mesaj ---

Rabbim sizden de razı olsun kardeşim evet bir oturuşta tamamlanıcak allah nasiplenen lerden eylesin

sizin duanızın kabul olmasına sevindim..bu kadar sıkıntı ve ızdırap içinde iken birde çocuğun....inanın duanızın kabul olması beni çok mutlu etti...şükür yaradanıma sesinize cevap vermiş....teşekkürler selametle...dua ve dileklerinizin daima kabul olması dileği ile.....cümlemizin...